שאלקה 04 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏3/7/08.

1. דנידין Member

המצב אצלנו על הפנים.
    אלו ימים שהכדורגל פחות מעניין אותי. איך אפשר להסביר את ההפסד להנובר?
    איך אפשר להסביר את המכירה של השחקן הכי טוב שלנו פבאיין ארנסט? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    העיקר אונגלאר נשאר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נמאס לי ממוילר, נמאס! חובבן פירסט קלאס.

אני מקווה שהכישלונות ימשיכו להיערם, ככה שבקרוב נראה שוב את הצוות שסיים את העונה כמאמנים של שאלקה.
    לא רוצה לראות את רוטן אצלנו.
    לפחות נפטרנו מכל מיני פרימדונות כמו גרוסמולר, שטרייט, לובנקרנדס והאורגוואי.

2. FC_Bayern Member

סוף סוף האמת יצאה לאור. נמאס כבר מהכדורגל הלא-אחראי של שאלקה וורדר ברמן, פשוט נמאס. הגיע הזמן לראות את הגרמניות שבאמת מלהיבות במשחק שלהן כקבוצות שתייצגנה אותנו באירופה כמו לברקוזן והמבורג, בנוסף לבאיירן כמובן.

הבלוף של השנים האחרונות התגלה- לאט לאט שאלקה תבין שהיא צריכה לבנות משהו הרבה יותר טוב כדי להצליח בליגה ובאירופה, כנ"ל ברמן. נמאס מהבושות שהקבוצות האלה עושות.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרסלו בורדון שבר את היד.

4. דנידין Member

לא רק שהקבוצה ניצחה לא בצדק ובכך חושבים שני האידיוטים מולר ורוטן שהקבוצה שוב עלתה על הסוס, אלא גם שאיבדנו את השחקן הכי משמעותי שלנו העונה.

הדבר היחידי שמאד מעודד אותי זה הבלם הנהדר שמתפתח לנו בנדיקט הוודרס.
    לדעתי כבר בקרוב הוא יקבל זימון לנבחרת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

חוץ מזה אולי דווקא הניצחון הלא מוצדק הזה יוציא אותנו לדרך חדשה, סה"כ שלוש נ"ק מבאייר שבמקום החמישי ושבע מהרטה שבמקום השלישי.
    הרטה מול באיירן והופנהיים - באייר
    לפחות שתיים מהן יאבדו נ"ק, ככה שאם אנחנו נדע לנצח אנחנו חזרה בעניינים.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההפסד אתמול (שלצערי ראיתי רק עד הדקה ה - 70) או משהו כזה הוא הזדמנות טובה להגיד מה דעתי על שאלקה.
    קודם כל, חבל. קבוצה עם מסורת של צמרת והצלחה יחסית בשנים האחרונות. אבל, אני לא יכול להבין את מר רוטן. ואני לא מאשים את אנדי מולר בכלום. הוא הביא מאמן שאמור להיות טוב ונתן לו לעשות מה שהוא רוצה. קשה להאשים את מולר.
    אני לא יכול להבין את רוטן. איך בדיוק הוא רוצה לנצח משחקים. הוא גם האשם במצב של קיי קיי.
    עד לפגרת החורף הוא שיחק עם מערך תמוהה של 4 שחקני הגנה (בסדר) שלושה קשרים דפנסיביים (ג'ונס, אנגלר וארנסט) ושלושה חלוצים (בד"כ קוראני באמצע ופרפאן ואלטינטופ קיצוניים)??? עכשיו, מי בדיוק ינהל את המשחק? מי ימסור את הכדורים להתקפה? 3 הקשרים הדפנסיביים שלו לא ממש יודעים לעשות התקפה (בטח לא לסכן את השער. תיראו במיוחד את הבעיטות של ארנסט וג'ונס). מהצד השני, קוראני לא בנוי לשחק כחלוץ בודד, הוא חייב עוד שחקן שישחק לידו, אלטינטופ הוא בטח לא קיצוני (גם לא אסמואה, שממנו בכלל אני לא מחזיק). אז נשאר פרפאן, אבל אין לו ממש עם מי לשחק והוא לא ממש מסתדר לבד.
    אז ארנסט הלך. ומה נשתנה? כלום, במקומו משחק ווסטרמן. נכון הוא קצת יותר התקפי, אבל זה לא זה.
    ואתמול? קוראני חלוץ יחידי. למה? איך? נכון, סנצ'ז שהיה טוב בשבת שיחק גם, אבל יותר כחלוץ וזה לא ממש התפקיד שלו. אז גם הוא לא ממש מצא את עצמו, למרות שהשתדל.
    עם חלוץ נהדר כמו קוראני הוא חייב לשחק 2-4-4 ולא 3-3-4 או 1-5-4 או כל דבר אחר שבו קוראני בעצם לבד. ועוד לחשוב שהיה לו את שטרייט, ויש לו את רקיטיץ' ואת סנצ'ז.
    כמה חבל

6. דנידין Member

נדב, מצטער שלא הגבתי לפני, אבל הייתי צריך כמה ימים של התאוששות אחרי הביזיון במיינץ שלמעשה איתו נגוז לו החלום היחידי שלנו לתואר האחרון של הקוניגס בלאו.

מה עוד שעשית את העבודה בשבילי, ממש הוצאת לי את המילים מהפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אני לא שותף לדיעה שלך על קוראני, הוא משחק כבר מזה משחקים רבים בלי חשק ולי נראה שהוא מת כבר לעוף מהקבוצה. לצערי הרב קוראני לא הצליח להתאקלם בקבוצה, האוהדים לא סובלים אותו, הוא לא מצליח לשחזר את היכולת משטוטגארט והוא ככל הנראה הבין את זה גם. אולי באמת הוא צריך לחזור הבייתה לשוואבים.

אני נהפכתי למשהו שאני יגדיר "אנטי אוהד" אני רוצה לראות את הקבוצה מפסידה כדי שהצוות המקצועי יפוטר ( עם כי זה יהיה יקר מאד, 3 מיליון יורו פיצויים זה בזמנים אלו לא קל). אתה אמרת שמוילר לא צריך לפטר ואני אומר ההיפך. הוא האחראי למהלכים של הקבוצה, ולהגיד שהוא הביא את המאמן הטוב ביותר, גם על זה אני בספק. כל זה עם כל הכבוד להצלחה של רוטן בטוונטה. שאלקה זה לא מועדון שלוקח מאמנים של קבוצה שמסיימת במקום השלישי בהולנד. לא רק זה אלא גם הרכש שהקבוצה ביצעה, אומנם רצון המאמן, אבל המנג'ר הוא זה שמחליט.
    הגיע הזמן לשינוי או אפילו מהפכה.

היחידים שהייתי רוצה שישארו הם: נוייר, רפיניה, בורדון, ווסטרמן, פנדר, קוביאשווילי, ג'ונס, פרפאן, הוודרס ורקטיץ'. את כל השאר אפשר לשחרר מבחינתי.

המצב בכי רע! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוראני היה שחקן מעולה. אחד החלוצים הטובים שיש. אי אפשר לחשוב שהוא שכח משהו. מילא אם הייתה לו פציעה קשה והיית אומר הוא לא במצב פיזי, אבל גם זה לא היה לו. מה שכן, בשאלקה (גם תחת המאמן הקודם) משחקים איתו בשיטה שלא ממש מתאימה לו. הוא לא בנוי לשחק כחלוץ בודד (לא עם שני קיצוניים ולא חלוץ בודד לגמרי). הוא צריך לשחק עם חלוץ שני לידו, כמו טוני וקלוזה, כמו קלוזה ופולדי בנבחרת (בימים היפים) וכו'. אם ככה היו משחקים איתו בשאלקה הייתם נהנים ממנו.

לא אמרתי שהבאתם את המאמן הכי טוב שיש. אבל הבאתם מאמן שנחשב לטוב מאוד, אני מניח שגם אתה סברת ככה, לפני תחילת העונה. המנהל נתן לו כל מה שהוא רצה. רוטן לא יכול להגיד שהוא ביקש מישהו ולא הביאו או ששיחררו מישהו שהוא רצה שישאר. ואוי ואבוי למועדון אם המנהל מחליט איזה שחקנים לקנות או למכור ולא המאמן. לכן, האשמה של המנהל הרבה, הרבה פחותה.

8. C-J Member

מדברים על הפיטורין ההולכים וקרבים של פרד רוטן.

ואני אומר שלדעתי זו תהיה טעות לפטר אותו עכשיו.
    הרי מה כבר אפשר להציל מהעונה הנוכחית? גביע אופ"א?! עדיף כבר בלי העונש שנקרא אופ"א.

מה שכן, שאלקה צריכה להתעסק בסדר הנכון של הדברים:
    1. למנות מנהל מקצועי.
    2. למצוא כבר עכשיו את המאמן שייקח את השרביט בראשון ליולי.
    3. שהמאמן החדש יתחיל כבר עכשיו לבנות את הקאדר לעונה הבאה.

אם ימשיכו העונה בשיטת האלתורים, אז כל העונה הבאה שלהם תיראה אותו דבר.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כנראה שמקשיבים לך, בנתיים הצהיר דובר הקבוצה שרוטן נשאר....כרגע.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוליבר קאן דחה את ההצעה של שאלקה להתמנות למנג'ר (האולי הונס של שאלקה) ואמר שההצעה הגיעה חצי שנה מוקדם מידי.

12. FC_Bayern Member

אם כך, שיחתום על חוזה עתידי.
    לא מבין את האמירה הזו של קאן. מה, הוא חושש מכישלון של הקבוצה העונה אז הוא מתנער מאחריות ע"י הסירוב שלו? ואם בקיץ יציעו לו את אותו חוזה הוא כן יסכים?

13. johnnie walker Member

נו אז מה חדש?

אולי קאן תמיד היה שחקן גדול וראש בטטה,שחקן הוא כבר לא, ראש בטטה עדיין כן.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל העיתונים - האם סלאבן ביליץ' הולך להיות המאמן הבא של שאלקה?

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה שאני לא מבין בכל העניין זה ששאלקה דיברו על מאמן זמני, ובסוף נוחת מאמן שהוא היה למשך הזמן החלום המתוק של ביירסדופר והמבורג.

נראה בהחלט כמאמן לא רע, אבל גם רוטן היה כזה, לא?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/3/09