שחקנים מהפרימרליג מואשמים באונס קטינה בת 17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexHBS, ‏29/9/03.

1. RE-QL Member

הרי כל השחקנים הם מאותה קבוצה שכנראה הייתה בלונדון במחזור האחרון...
    אבי מלר אומר שהבעלים של הקבוצה הזאת לרוב לא מגיע לאימוני/משחקי הקבוצה... אני אף פעם לא ראיתי את דיוויד מורס באנפילד

2. duff beer Member

כמה פעמים היית באנפילד?

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שמלר אמר...?
    שפרד ידוע כאחד שמאוד מתעניין באיך הקבוצה עובדת וכאלה, והוא מגיע מדיי פעם לאימונים... לא ראיתי שום צלליות ושום כלום, אם אני אראה אני אגיב.

אגב פולדש אני בכלל לא בטוח שאחרי שנדע מי אלה העניין יעבור תוך יום יומיים... קודם כל יש את העניין המשפטי שאני בספק אם 7 יכולים לצאת ממנו בסדר. חוץ מזה (לפי דעתי סיכוי נמוך מאוד אבל נגיד) נאמר והכל עובר - קשה לי מאוד לראות את הקבוצה עוברת לסדר היום אחרי דבר כזה.... יהיה בטוח לחץ של אוהדים שהם לא רוצים לראות אנסים בקבוצה או משהו כזה, יהיו קנסות וחלק אם לא כל השחקנים יילכו הבייתה...

4. SchoolBoy Member

שום שחקני ליברפול. ראיתי את הצלליות והחשד העיקרי שלי הוא בשחקני ניוקאסל (בוייר?). לומר את האמת דווקא לא היה אכפת לי אם הסקי היה מקבל איזה כמה שנים בכלא...

אל תשכחו שאחד מהחשודים משחק בקבוצה מהליגה הראשונה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

5. RE-QL Member

תאמין לי אם הסקי היה אונס את הבחורה היא לא הייתה יוצאת מזה בחיים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. SchoolBoy Member

חחח אבל יודע מה? זה לא משנה- בין כה וכה הוייה היה משחרר אותו בערבות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

תגידו זה לא שי גיבן??

http://sim.ha.ai/6.Xxx

הייתכן?

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

באנגליה פורסם שהשחקן המרכזי שעומד מאחורי הפרשייה הוא שחקן של צ'לסי. הוא זה שהכיר את הנערה עוד מלפני זה והוא זה שעומד מאחורי המעשה.

שאר שבעת השחקנים הם מקבוצה אחרת.

8. Julian Joachim Member

אני לא אופתע אם נגלה שג'וני טי מעורב בעניין. יש לו רקורד של הסתבכויות...

בכל אופן, אם הבנתי נכון, בשבוע הבא יש סיכוי לא רע שכבר נדע מי השחקנים.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן מצ'לסי - אין לי ספק שמדובר בפראנק למפארד...
    גם לו יש עבר לא כל כך נקי בכל מה שקשור אל אזור החלציים. חוץ מזה באנגליה הוא דיי נחשב לסמל סקס וחתיך - והוא גם שחקן נבחרת אנגליה... לי הכל מתחבר...

עוד משהו שמחזק את הסברה שאלה שחקני ניוקאסל - אסטון וילה הודיעה רשמית כי שחקניה לא היו מעורבים בפרשה. חוץ מזה נאמר שמאמן הקבוצה התעמת עם אחד השחקנים וכמעט קיבל דום לב או משהו כזה (מנג'ר בן 70 אהמ....).

עוד פרט בפרשה: נודע כי אחד השחקנים יוצא עם אחות של דייויד בקהאם.

תגידו לי מה הסאן מנסה לעשות...? הוא שולח לנו פרטים קטנים ומבקש שנשלים לבד את הפאזל...? זה בשביל ליצור מתח גדול וציפייה לשמות שבסופו של דבר נדע... לפי דעתי הם עושים את זה לא רע, אני כבר נקרע ממתח.... (חחח אני מניח שאצלי זה בגלל שאני פשוט יודע שאלה שחקני ניוקאסל...).

10. duff beer Member

אני בטוח שזה פרנק למפארד. אין שום ספק... כבר רשמתי בוואלה... אפשר לפתוח סקר "מי השחקן מצ'לסי שאומרים שמעורב בפרשה?"

11. KirkH Member

אם להמשיך את מגמת ההימורים הנחמדה - אני שם את הכסף על ג'ואי קול. ככה, בלי הסברים.

מה שכן, תסתכלו בסאן (אין לי שמץ של מושג איך מעלים תמונה) שמו שם את התמונה של השחקן ששילם על החדר במלון ושיתר ששת השחקנים גם הם חברים בקבוצה שלו. אני כמעט משוכנע שהוא שחום עור. אני לא זוכר אם קירון דייר נשוי או לא - אבל הוא פשוט קופץ לראש כשמסתכלים על התמונה, מה גם שזה מתחבר עם התמונה שדומה לשיי גיבן.

12. Julian Joachim Member

רגע רגע, אני הבנתי שמי ששילם על הכל זה ההוא מצ'לסי, ככה שדאייר זה כבר לא יכול להיות (אולי הוא מעורב)...

מצד שני, אם הוא נראה שחום עור, אולי זה ג'ונסון שמבואס מהמעט הזדמנויות שהוא מקבל? מה גם שהוא יליד לונדון אם אני לא טועה, אז הוא בטח מכיר את כל האיזור טוב מאוד...

דאייר - עכשיו אתה מרגיש כמו שאני מרגיש עם 24...

קירק, יש לך איזה אימייל שאני יכול לדבר איתך דרכו?

13. ArsenalFan Member

הכל כל כך מבולבל... זה מה שאני מבין:

השחקן של צ'לסי שעליו פורסם הבוקר ב"סאן" הוא לא השחקן שאנס- אלא השחקן איתו הנערה הסכימה לקיים יחסי מין!. ממש לא ברור הקשר שלו לפרשה, אם בכלל, בטח שקשה לקבוע שהוא "עומד מאחורי המעשה", ולפי הסקוטלנד יארד- הוא עשוי להיות המפתח בחקירה. השחקן של צ'לסי הוא לא השחקן ששילם על החדרים של כל השחקנים- את זה עשה כוכב הנבחרת הידוע, שהוא מקבוצה אחרת.
    (אגב, פולדש, לא צריך להיות יליד לונדון כדי להכיר את האיזור, מעטים האנגלים שלא מכירים אותו. פארק ליין הוא רחוב מרכזי ומפורסם בלונדון שמפריד בין הייד פארק למייפייר. האיזור של המלון, Grosvenor Place, הוא בקצה הדרומי של פארק ליין, קרוב לבלגרבייה ורחוב נייטסברידג', איזורים מובהקים של צ'לסי)

אותו כוכב נבחרת גם נקנס ב-90 אלף פאונד ע"י המנג'ר שלו, שגם כינה אותו "The Village Idiot" (אני דווקא מדמיין את סר בובי אומר את זה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx) ולפי הסאן, הוא גם כמעט הותקף פיזית השבוע ע"י חבר לקבוצה שמתואר כ"אחד השמות הגדולים ביותר בכדורגל" (אלן שירר?...). הכוכב מכחיש את כל ההאשמות נגדו, וטוען שיש לו אליבי- כלומר, בחורה אחרת, והסאן פירסם תמונה שלו ושל האליבי שלו כביכול שצולמה בשבת ב-2:20 בבוקר. אני לא יודע אם התכוונת לתמונה הזו, קירק, אבל אני אנסה להעלות אותה ומקווה שהיא תעלה. די ברור ממנה שהשחקן הוא שחום עור.

http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2003451176,00.Xxx

ולגבי הקטע עם אחות של בקהאם שיצאה עם כוכב הנבחרת, זה הסיפור המעניין. בבילוי הזה היא הייתה גם עם ריו פרדיננד, שאין לו שום קשר לפרשה. יש שם פרט קטן מאוד שחשוב לשים לב אליו. היא יצאה עם אותו שחקן ערב אחרי האונס לכאורה, ובכתבה מודגש בפירוש שהבילוי היה בשבת בערב (וגם אם זה לא היה כתוב- פרדיננד היה יכול להיות שם רק אחרי המשחק של מנ' יונייטד בלסטר...). עד כה לא אמרו במפורש מתי קרה כל האירוע. כל הזמן כתבו "Over the weekend". עכשיו כבר ברור- הכל קרה ביום שישי. כיוון ש"הסאן" דיווח השבוע שהבחורים יצאו ל-"Post match drinks", הכל מוביל לאחת מהקבוצות: ניוקאסל וארסנל. התיאורים נשמעים קצת יותר קולעים לניוקאסל, אבל עד שאני לא יודע בבירור, אני עדיין חושש, וגם אני במתח. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/unsure.Xxx

לדעתי השחקן של צ'לסי שהיה מעורב הוא קרלטון קול שמושאל לצ'רלטון. לא שזו הוכחה כלשהי, אבל לצ'לסי היה בשבת משחק, לצ'רלטון לא. בשוק השמועות השחקנים החמים הם קיירון דאייר (הכוכב), טיטוס בראמבל, שולה אמאובי, דארן אמברוז ולי בוייר (גם אם הוא לא היה בניוקאסל, הוא עדיין היה משתחל איכשהו לרשימה הזו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx). עד עכשיו לא שמעתי על שיי גיבן, אבל כן שמעתי על התמונות האלה שלקחו אותם כ"פרופילים" מהסאן שמדובר בפיברוק טוטאלי, מכיוון שהסאן פירסם כ"פרופילים" מוחשכים תמונות של עובדי העיתון. אבל זו רק (עוד) שמועה.

14. Julian Joachim Member

עדי, עכשיו אני מבין מה קרה שם. מייק סאם סנס.

למה דאייר נראה הגיוני? מכל הסיבות שציינת, ובנוסף, שירר הוא גם הקפטן, וזה מסביר למה הוא כל כך התעצבן מזה, והוא גם ידוע כאיש משפחה וכו'... ככה שסביר להניח שהוא השחקן השם הממש גדול שחטף קריזה, ואז זה די ברור שזה דאייר.

אם לא דאייר, אז אני מהמר על אשלי קול.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיייי איזה ניתוחים... כמו שכתבתי הסאן אשכרא מנסה לעשות מאיתנו בלשים עם כל מיני פרטים קטנים... זה הורג אותי... אני עדיין חושש שזוהי ניוקאסל ולא ארסנל, בעיקר בגלל השחקנים הלא בדיוק ילדים טובים של ניוקאסל....

והתמונה הזו נראית לי מאוד לא אמינה... לא יודע מה איתכם אבל זה פשוט לא נראה לי...