שמועות, העברות וחדשות - הכל כאן :: פריימר ליג עונת 2003/2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏25/5/03.

1. Fernando Cavenaghi Member

דאייר הודה בזה, אני לרגע לא הסכמתי.

2. ליהי Member

ונגר סירב לאמן את מדריד?
    פשש
    אפשר לקרוא לזה אפילו פטריותיות לנוכח העובדה שארסנל היא קבוצה כמעט צרפתית מובהקת.

3. KirkH Member

לדעתי גם פולדאש וגם בנצור טיפל'ה המון מגזימים ומפריזים בהתייחסות שלהם לשחקני הקבוצות שהם אוהדים.
    לברקוזן הקבוצה ששלחה הכי הרבה שחקנים למונדיאל?!? רק על האמירה הזו צריך לאשפז אותך. ובכל זאת, ונניח שכן, נניח שלברקוזן שלחה לפני שנה הרבה שחקנים ליפן, איך זה מתקשר ליכולת של הקבוצה??? עם כל הכבוד, בדיוק כמו שבין לידס של הצ'מפיונס ללידס של השנה אין שום קשר גם בין לברקוזן של השנה לזו של גמר הצ'מפיונס אין שום קשר למעט השם.
    ומה זאת אומרת "לברקוזן לא הייתה באלאק את זה רוברטו שנה שעברה והיו לה שחקנים טובים, העונה הייתה נפילה בגלל ששני שחקנים מרכזיים בשלד עזבו)" :roll: זה לא קצת סותר אחד את השני? אם הם לא היו מה שהביא את הקבוצה לאן שהיא הגיעה למה היא התפרקה השנה? ואם לברקוזן הייתה קבוצה עם כל כך הרבה שחקנים טובים למה הם לא מביאים את זה לידי ביטוי?

אני חושב שאתם עושים אבל גדול מאוד לבאשטורק. מצד אחד אתם מתלהבים מנובוטני ורמאלו שהם שני קשרים דפנסיביים ביום טוב וביום רגיל סתם עוד שני שחקנים אפורים שעוברים באופן נדיר את החצי... באשטורק כבר עונה שניה ברציפות מוכיח שיש לו המון כדורגל. היה חלק מאוד מרכזי מההתאוששות של לברקוזן בשבועיים האחרונים, ואפילו קינח עם השער שהשאיר סופית את הקבוצה בליגה. לא חושב שאוקון ובאקה מתקרבים לקרסוליים שלו.
    ולנסות להחליט למי יש התקפה יותר טובה מבין שתי קבוצות שכבשו כל כך מעט העונה זה די עצוב.

4. Fernando Cavenaghi Member

תן לנו טיפה נחת בעונות כל כך גרועות :cry:

ולא אמרתי שהם שלחו הכי הרבה אבל אני זוכר שבדקתי כמה וזה היה בסביובות חצי שגל, אז אחרי עונה שלברקוזן שיחקה מקסימום משחקים אפשריים (עד הגמר בצמפיונז ובגביע) וכשחלק מהשחקים הובילו נבחרות זה יוצא קשה להתארגן שוב.

ומה שאמרתי בקשר לבאלאק וזה רוברטו הוא שלמרות שהם היו חלק חושב וברור שתהיה נפילה אחרי העזיבה שלהם לברקוזן לא נשארה חבורת שתיינים גרמנים שלא יודעים מהחיים שלהם.

ובקשר להתקפות, הוא בטוח שסמית חלוץ, אל תאכזב אותו ותספר לו את האמת, ואני בטוח שאתמול נויביל כבש את השלושער העשירי שלו העונה.

אז אנחנו אופטימים, זה פשע?

5. ליהי Member

בנצור בייבי
    סמית'י אולי לא עושה עבודת חלוץ מובהקת, ואני האחרונה שיגן עליו כי למען האמת הסימפטיה שלי לשחקני לידס לא בדיוק מורעפת רק עליו, אבל הוא תורם ה-מ-ו-ן למשחק של לידס, לקישור ההתקפי של לידס.בלעדיו לידס לא היתה אותו הדבר ולכל חלוץ יש שנות בצורת, אין מה לעשות :roll: .
    אז הוא לא חלוץ גדול,אבל הוא שחקן עם נשמה,טמפרמיסט כזה שדוחף את הקבוצה הלאה, וזה גם מספיק.

6. Fernando Cavenaghi Member

גם דווידס תורם לקישור ההתקפי של יובה, אבל אף אחד לא אמר שהוא חלוץ.

ואולי תעבירו את שני הדפים האחרונים לפורום עולמי?

7. ליהי Member

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא לא לא לא.....

בבקשה אלוהים שסיסה לא יעבור לליברפול!!

אני מת על החלוץ הזה ושונא עד מוות את ליברפול. רק שלא יעבור אליהם.

9. ליהי Member

אבל עכשיו קראתי בוואן (אני פשוט לא יודעת עד כמה הם נכונים) שהוא גם שוקל לעבור למארסיי. קיצר- הוא על הדגש של לעבור וליברפול היא רק אופציה,למרות שהוא מעוניין מאוד.

10. KirkH Member

ואני אומר: להיפך!!! שסיסה ילך לקופ ושיביא איתו גם את סמואל אטו. כל עוד ליברפול מתמקדת בחלק הכי חזק שלה ומנסה להפוך אותו ליותר טוב, אני מרוצה, אני בטוח שהם ימשיכו לאכזב את האוהדים שלהם. קבוצה שהחוד שלה כולל את אוון, בארוש, דיוף והאסקי והדבר הראשון שהיא מנסה לחזק בקיץ הוא התקפה - מגיע לה להיות בדיוק איפה שהיא נמצאת, רחוק מהפיסגה.
    מעניין רק באיזה תירוצים ישתמש בעונה הבאה האדון הוייה אחרי שהוא ממשיך לקנות שחקני חוד צעירים, מה הוא יגיד? עוד הפעם שהקבוצה חסרת ניסיון?!?

ובנימה אופטימית זו (שיקום כאן מישהו ויגיד שהחדשות על מעלליו של הוייה באנפילד לא עושות לו טוב), סוף סוף גם צ'לסי פותחת את הקיץ. וסליחה למר מאקו על היעדר ההתייחסות. ככל הנראה צ'לסי הולכת ומתקרבת לסגור עם בלקבורן את העברתו של דיוויד דאן תמורת ג'ודי מוריס וסכום כסף לא מבוטל... אם לומר ת'אמת, אני בטוח שבכסף הזה אפשר היה להביא שחקן יותר טוב מדאן, אבל היות והוא אנגלי צעיר ובעיקר לוחמני, אין תלונות.

11. Julian Joachim Member

קירק, אם תסתכל לא השוויתי בין אוקון ובאקה לבאשטורק.

תקרא טוב...

12. Fernando Cavenaghi Member

קירק, גולת הכותרת היא שבקנייה יש שמועות על צירוף של שני הקשרים הכוכבים של לה-האבר שברשות ליברפול, סגימה פונגל נדמה לי וחבר שלו, שזה ממש הגיוני להביא חלוץ ולמכור שני קשרים יצירתיים עם מלא פוטנציאל.

13. KirkH Member

תאמין לי שאם הם היו כאלה כוכבים / מפוצצים בכל כך הרבה פוטנציאל הם היו כבר מזמן באנפילד. זה לא שהקישור של ליברפול (בטח בתחום היצירתי) הבריק השנה. לי נראה שליברפול די מעוניינת להיפטר מהם. זו כבר הקבוצה השלישית שליברפול מציעה לה לקבל את שני השחקנים האלה.

14. Fernando Cavenaghi Member

הם שניהם בני 17, אז יש להם עוד לגדול, וממתי ליברפול ידועים בהחלטות חכמות? הוייה חשב שיסכמו להחליף את ססה עליהם ול מלא כסף אז הוא הציע.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

צ'לסי סוף סוף אמרה ביי ביי לאד דה חוי. גם ג'ודי מוריס שוחרר.