שמינית גמר ליגת האלופות: לילה גדול בפריז, אינטר נגד ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/2/22.

1. Ori8 Member

בקשה קטנה. תוכל להעיף שניה מבט על הספסלים של סיטי, פסז׳, באיירן וריאל אתמול ולהגיד לי אם אתה חושב ששם יש ״שחקן ברמה״ שמחכה לעלות? אתה חושב שלאחת מהן יש ספסל טוב יותר מזה שלקלופ היה הערב או הרכב יותר טוב מזה שהיה לו הערב?

תעיף מבט. באמת אשמח לשמוע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. oranfu Member

ספסלים יותר טובים, כן.
    ההרכב הראשון שלנו חזק מאוד.

גם אם פירמינו יבקיע את כל ה-17 שערים בניצחון 17-0 הוא עדיין שחקן גמור ולא מספיק טוב יותר (לצערי).

מצד שני, אתה חושב שפיליפס בלם מצוין אז ברור שאתה ואני רואים דברים בצורה שונה לחלוטין.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

"בהילוך שני אנחנו מנצחים פה".

אין הילוך שני בשלבים האלה, במפעל הזה ובין יריבות כאלה. אם היו דקות שליברפול נראתה לא טוב, זה בגלל טעויות שלה ומהלכים נכונים של אינטר וההפך. חוץ מזה אפשר להסכים עם הכל.

LFC-Gerrard1, AFCA, Bianconeri ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. Ori8 Member

כשאין לך מה לכתוב תמיד תחזור לפיליפס. מצחיק.

דבר בשמות בבקשה.
    למי יש ספסל יותר טוב? לקבוצת הנפט העשירה בתבל שמחזיקה את ליאם דלאפ, ג׳יימס מקטי ופרננדיניו על הספסל?

או לפסז שתעלה בעת צרה את… ווינאלדום?

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. DRORIKO Member

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

שמע, פריז העלו אתמול את ניימאר וגיי. אז לא בדיוק ווינאלדום.

חוץ מזה שזאת לא הנקודה.
    אין לנו ספסל איכותי או חזק במיוחד. למעט דיאז (שבכלל נראה שצריך להיות שחקן הרכב) אין שם אף שחקן משמעותי.

וכן, אני אמשיך להזכיר את הטענה שלך לגבי פיליפס, היא מצחיקה (ומפחידה).
    אפשר להמשיך גם שלטענתך טיאגו שחקן גרוע, ג'וטה שחקן לאח"י נצרת...

7. Ever Banega Member

אין לך מה לנסות.. אוהדי ליברפול פה בפורום בטוחים שיש להם את הסגל הכי קצר בעולם והספסל הכי חלש בעולם וחלקם גם אמרו שהם יפסידו במאה אחוז את משחקי הליגה בזמן אליפות אפריקה..(שהיו נגד ברנטפורד וקריסטל פאלאס או משהו כזה)

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/FLwBzCvWUAE2_wx?format=Xxx&name=small

הצד השני */aaarofl מאטיפ לג׳יט השחקן הכי מצחיק שהיה לנו.

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/22
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה להכליל? קודם כל אורי בעצמו אוהד ליברפול... אופסי.
    בכל מקרה, אחרי הרכישה של דיאז (משמעותית מאוד) והחזרה של אליוט ותיאגו מפציעות, יש לנו סגל מצוין. במהלך אליפות אפריקה וטרום שלושת השחקנים אלה ברור שהיינו במחסור רציני. אלה ליטרלי ארבעה שחקני הרכב + אופציה ראשונה מהספסל.
    בכל אופן גם עכשיו בעיניי הספסל של סיטי טוב יותר, וחושב שגם ריאל ופריז לא נופלות בהרבה אם בכלל. וברמת ה11 הראשונים נטו אנחנו שווים לכל קבוצה באירופה כבר 4 שנים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

גם בלי זה המשימה מבחינת אינטר הייתה קשה מאוד אבל השער של סלאח סגר את הסיפור סופית וחבל. ליברפול ניצחה בחצי הילוך למעט דיאס אולי שהיה חם מאוד מרגע שעלה מהספסל. פתיחת המחצית השנייה הייתה כולה של אינטר בעיקר בזכות פרישיץ' הנפלא אבל חוץ ממנו אין לה יותר מדי כדורגל - התקפה. אינטר חילצה כדור נהדר, השחקנים יצאו קדימה והפגינו תיאום אבל בשליש האחרון כלום. דז'קו טוחן את הסרייה א' אבל אתמול היה די חלש וכמובן שהוא גם איטי ולכן הייתי מוציא אותו ולא את לאוטרו (היה צריך "להתאבד" על הכדור ההוא שהרימו לו מצד שמאל) עבור אלכסיס גם את הארגנטינאי לא היה גדול. אצל הנדרסון לדעתי 19 מ-20 המסירות הראשונות שלו היו לאחור. ליברפול בלי פציעות של שחקני מפתח מועמדת רצינית לזכות במפעל. הכי טובה אחרי סיטי לדעתי בהתאם למה שאני רואה בבאיירן.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  11. סמואל אטו Member

מעניין.
    במקרה של סיטי אתה בדר"כ זריז לציין את הפערים הכלכליים לטובתה.

12. oranfu Member

אני לא יודע מה הולך מבחינה פיננסית באינטר, אבל הרגיש לי כמו משחק נגד קבוצת אמצע טבלה באנגליה.
    וברור שיש משמעות לכח הכלכלי של ליברפול לעומת אינטר (למרות שממבט זריז בטרנספרמרקט אני בספק אם ליברפול הוציאו על רכש יותר מאינטר ב-5 שנים האחרונות).
    ועדיין, מרגיש לי שהפערים המקצועיים מאלופת איטליה הם גדולים מדי ואני לא אומר את זה כביקורת על אינטר. אני מבין שזה המצב, הנקודה שלי היתה לגבי הליגה האיטלקית בעיקר. עצוב שהגיעו למצב ששחקנים שנראים גמורים לחלוטין באנגליה הם שחקנים ברמה טובה ביחס לליגה האיטלקית.

לגבי סיטי, אני בהחלט אזכיר את הפערים כי הם מרמים את המערכת. תמיד תמיד תמיד צריך להזכיר את זה כשמזיינים במח על הגאון פפ.

13. סמואל אטו Member

מה הקשר בין רמאות כזאת או אחרת לעבודה לשל מאמן כזה או אחר.
    אז מעכשיו בוא נזכיר אחרי כל ניצחון של ליברפול את כמות הכסף שהם מוציאים לעומת היריבות שלהם באירופה.

14. DRORIKO Member

דווקא משחק מאד שקול עד הגולים רק שזה לא רלבנטי. אם לאינטר איזה סיכוי לעשות אולי איכשהוא משהו נגד ליברפול זה היה בסן סירו, כי באנפילד לא היה לה גם את זה. ברגע שבסן סירו אתה לא מגיע לאף בעיטה למסגרת אז כנראה שאין לך באמת מה למכור נגד ליברפול, לא שבאמת היינו צריכים את המשחק הזה בשביל לדעת את זה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Esomech Member

תסלחו לי כן.
    אבל איזה משחק גדול של אינטר היה פה?
    למעט הבעיטה של הקאן למשקוף איזה מצב מסוכן היה לאינטר? איזה שליטה של אינטר הייתה פה? לא באזורים המסוכנים או הקריטיים. שליטה שלהם כי לא ישבו להם על השער?

וזה לא שליברפול שלטה הרבה יותר. משחק לא גדול של ליברפול בכלל, ותיקו היה משקף יותר לפי ה60 דקות הראשונות.

השלישייה ההתקפית ביום חלש. אפשר לזקוף את זה לזכות ההגנה של אינטר, אבל אפשר גם להגיד שזה חוסר חדות של שחקני החוד שפתחו את המשחק.
    החילוף המשולש בדקה ה60 שינה את המשחק. הנדרסון נכנס טוב לא רק מבחינת הפעולות על הדשא אלא גם מנהיגותית ועורר קצת את השחקנים, וגם קייטה היה מעולה שנכנס, ניצל בצורה הרבה יותר טובה ומדוייקת את השטחים הקטנים שקיבל כדי לשחרר את הלחץ באמצע ההמגרש. דיאז גם היה מאוד מאוד פעיל מהאגף ומאוד חד, במיוחד אחרי שבמחצית הראשונה (לי לפחות) לא היה ברור מי אמור להיות בשמאל, היה נראה שגוטה ומאנה שיחקו על אותו משבצת באמצע ואף אחד לא היה בשמאל באמת.

ואם כבר מדברים על אינטר. אני אישית ציפיתי להרבה יותר מבחינה התקפית. יצא לי לראות את אינטר כמה וכמה פעמים העונה. ראיתי קבוצה שתקופת בצורה מהירה, סוחפת עם הרבה צירופים וסדר. וחשבתי שמול הקו הגנה הגבוהה שלנו אנחנו בסיכון לא קטן לספוג שער או שניים. אבל המשחק התקפה של אינטר היה יותר סטטי משלנו ומלא בניסיונות לשחק על חוזקות שלא קיימות בסגל שלה כמו מהירות בהתקפה.

לא חושב שהמשחק הזה צריך להוות איזה שהוא מדד לעוצמה של אינטר כי לא ראיתי משחק יוצא דופן לא שלה ולא של ליברפול.

ולמרות החוסר הצלחה של האיטלקיות העונה בצמפיונס אני עדיין בדעה שהליגה האיטלקית בשלוש השנים האחרונות מיצבה את עצמה כליגה השנייה הכי חזקה באירופה. נכון אין שם הרבה כסף אבל יש שם המון תחרותיות ומשחקים הרבה יותר פתוחים ועם גישה התקפית יותר מאשר בשנים קודמות וזה מוביל לעוד ועוד קבוצות שמשתפרות ומשתדרגות מה שמוביל לעוד שיפור אצל קבוצות אחרות. מה שבסוף מחזק את הליגה. אינטר מילאן ונאפולי שמתחרות על אליפות, יובה, אטאלנטה, רומא ולאציו שמשחקות על מקום באירופה ועוד קבוצות בטן טובות כמו פיורנטינה וססאולו (שאני מאוד נהנה לראות אותה בשנתיים/שלוש האחרונות)
    מאמין שבסופו של דבר זה יתורגם גם להצלחה באירופה מה שייכנס עוד כסף לליגה. אז לא צריך להפוך את הליגה הזאת לליגה חלשה כמו לפני כמה שנים כשיובה הייתה לוקחת אליפות בפברואר. (ולא אני לא חושב שהליגה כזאת פתוחה בגלל שאין קבוצת על כמו יובה של אז, אלא כי סוף סוף יש שיפור וניהול נכון אצל אינטר ומילאן, ואני מקווה שגם הניהול הזה יגיע לרומא יום אחד, שהיא קבוצה שחסרה לי מאוד בנוף האירופאי)

ורק בגלל שהזכירו פה את נושא הכסף בהקשר של ליברפול כאילו הם סיטי/פריז/יונייטד/ריאל
    ליברפול קבוצה שמכניסה בדיוק את מה שהיא מוציאה. זה המודל של הבעלים האלה. ורק בשביל ההשוואה מול אינטר. בעשור האחרון ליברפול עם כמה עשרות מיליוני יורו פחות מאינטר בהוצאות על העברות גם בנטו וגם בברוטו, (מוזמנים לבדוק) ממש לא מועדון שמשלם משכורות עתק ביחס לקבוצות העשירות באירופה (המשתכר הבכיר זה ואן דייק עם 200 לשבוע, ולסאלח שהוא כבר שנים בטופ של הטופ של השחקנים באירופה הם לא מוכנים לשלם את השכר שהוא רוצה שזה שכר ששחקנים הרבה פחות טובים ממנו מקבלים בקבוצות אחרות) יונייטד,סיטי,פריז,ריאל,בארסה,טוטנאהם,צ’לסי,ארסנל, אולי גם אתלטיקו משלמים לשחקנים שלהם הרבה יותר. הדבר שהכי משך שחקנים להגיע לליברפול לפני כל ההצלחה וההיסטוריה זה קודם כל קלופ. ממש לא הכסף שיכלו להרוויח במקומות אחרים (לואן דייק למשל היה הצעות גם מצ’לסי וסיטי עם שכר גבוהה בהרבה ממה שהציעו לו בליברפול בהתחלה) אז בואו לא נעשה פה איזה סיבוב שליברפול קבוצה בזבזנית שמצליחה אך ורק סביב הכסף שלה. מאז שקלופ הגיע כל הניהול של הקבוצה השתנה וביחד עם מייקל אדוארדס הם בנו מערכת שמתפקדת בצורה מדהימה. גם בשוק העברות, גם מבחינה מקצועית וגם בכל התחומים שמחוץ לכר הדשא.
    (וכן זה מגיע בגלל שמישהו השווה את ההתנהלות של ליברפול לזאת של סיטי. שיש הוחכות לכך שמזייפת בפייר פלי, מלבינה לעצמה כסף דרך ספונסרי קש, טוענת שהיא מרוויחה סכומי עתק ממאצ דייז למרות שמדובר במספרים לא הגיוניים ומבזבזת סכומי עתק על שחקנים באופן קבוע בלי לדפוק חשבון, ולראייה לא קיבלו הרחקה של שנתיים מאירופה בגלל טעות טכנית ויבוא יום ונגלה עוד פרטים עם החקירה שמתנהלת נגדם גם בהתאחדות האנגלית למרות שאני בספק שיצא מזה עונש ממשי)

בקיצור. היה משחק מאוד אנרגטי אבל מאוד שבלוני של שני הקבוצות שלא באמת מעיד על פערי רמות מסויימים.

modric19, oranfu, Cup of Tea ומשתמש נוסף אוהבים את זה.