שמינית הגמר - יום המשחקים האחרון:: קלאסיקו בין ספרד ואיטליה

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Raulito, ‏27/6/16.

1. oranfu Member

מה וארדי עשה?

2. k_700 Member

אהה?? הוא היה ביזיון לא פחות גדול.
    רק על הזימון של פאקינג אמיל הסקי, דייוויד ג'יימס,אפסון וכל שאר האפסים האלה היה צריך לבעוט אותו עוד לפני שהתחיל הקמפיין.

אחרי הביזיון מול אלג'יריה שנתנה לאנגליה לרדוף אחריה משחק שלם, בכלל.
    אבל גם בו האמינו ונתנו לו את הכבוד ובסוף הוא התפטר, היתה לו קדנציה בלתי נסבלת.

להזמין את אמיל הסקי אז זה בערך כמו שקונטה יזמין את וינצ'נזו מונטלה לשחק אצלו חלוץ היום.

3. Drama2 הסמל מעל הכל

תנועה
    בניגוד לשאר שחקני הנבחרת

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנגליה של מונדיאל 2010 היתה ביזיון, פשוט נבחרת איומה. כן, היא כמעט חזרה משום מקום לשמינית הגמר מול גרמניה וקופחה עם השער ההוא, אבל היא עדיין לא היתה מגיעה לשום מקום. הכדורגל שלה היה נוראי.

5. oranfu Member

הוא לא עשה כלום. הוא רץ, זה הסגנון שלו. גם קיין עשה תנועה (שונה). גם סטארידג' זז למעלה ולמטה באגף. לעשות תנועה לא רק וארדי עשה. וארדי לא עשה כלום עם התנועה שלו (גם מכיוון שאיסלנד ישבו עמוק ואין לו יותר מדי להציע במצב כזה וגם כי אין לאנגליה שחקנים יצירתיים שימסרו לו).

6. alexshw Member

משום מה חושבים שאותו שער היה משנה משהו. גרמניה הייתה 5 דרגות יותר טובה בכל מקרה.

7. k_700 Member

לא משנה כלום, אכלנו אבק מהם.
    עד היום אני זוכר בראש את החטיפה ההיא של אוזיל לבארי והאבק שהוא השאיר להגנה שלנו על הקו לפני שהוציא את המסירה.

הם היו מנצחים עם השער הזה של לאמפרד או בלעדיו ובכלל הכדורגל שלנו היה זוועתי בבתים ועם אמיל הסקי הבוק הזה מקדימה אני כמעט מתגעגע למשחק היום.

8. Drama2 הסמל מעל הכל

הוא נלחם הוא בא לקבל כדור, לא ראיתי משאר השחקנים באנגליה חצי מזה.

למאמן של אנגליה אין שמץ.

כל המשחק עובר דרך המגנים, שהמגן ימני (ווקר?) אולי מחזיק בגוף של ג'ון אוגו אבל ביכולת כדרור של אורי מגבו. לא מבין למה הוא כ''כ הרבה לבד. אף אחד לא בא לעזור והוא לא יכול לעבור קונוס, בקושי מרים את הראש ואין לו הרמה.

מהצד השני של המגן שמאל (רוז?) זה לא נראה יותר טוב אם כי יש לו יכולות התקפיות עדיפות.

שימו לב שאנגליה כמעט ולא ניסו לחדור דרך האמצע, הכדורים כל הזמן הוסטו לאגף (הוראה של מאמן) או בעיטות מחוץ לרחבה (מי באנגליה יודע לבעוט מחוץ לרחבה ? ווילשיר ורוני עשו דגים)
    עם נבחרת כזאת פיזית כמו איסלנד חייב לשחק כל הזמן על האדמה ולא לתת כדורי גובה שהאיסלנדים משתלטים עליהם בקלות (יש להם סגירה מעולה, שחקני אנגליה כמעט ולא הגיעו למצב של איום ממשי דרך כדורי גובה)

oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  9. k_700 Member

ווקר דווקא היה בשלושת המשחקים הראשונים השחקן הכי טוב באנגליה.
    אם כבר רוז זה מגן ללא תכלית ובסגנון של אנגליה כשהמגנים תוקפים ועולים המון למעלה אפשר רק להצטער שמגן אלגנטי ומרענן כמו לוק שואו לא היה זמין לקמפיין הזה.

לרוז אין שום יכולות התקפיות. הוא חזק ומהיר אבל הסבירות שהוא יעשה משהו נכון בשליש השלישי היא כמו הסבירות שמחר אני מתעורר ג'ינג'י עם נמשים. אחד מהמגנים הטיפשיים והאוברייטדים שיש בליגה הזאת.

אגב, אני לא מאמין שזו הוראה של המאמן לתת כל הזמן כדורים ארוכים למעלה.
    זה מה שקבוצה שווין רוני משחק אצלה ב50-50 באמצע תעשה הרבה וכשיש לה שחקנים מהירים על הקווים(כלומר זה מה שנבחרת/קבוצה בלי הרבה שכל תעשה).
    אלי היה צריך לשחק באותו קו במקום להתקע כל הזמן ליד קיין ולעזור להעביר כדורים על הארץ מהקישור להתקפה וזה לא קרה(לא ברור לי למה רק דקה 86 ת'צאר חשב על הסתה שלו לשם).

10. alexshw Member

השחקן המצטיין של האיסלנדים היום - הוג'סון.

11. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

החילוף של הודג'סון בדקה ה87 של ראשפורד במקום רוני הוכיח חתם סופית עד כמה הוא לא מאמן.
    לא בגלל ראשפורד (להיפך), אלא בגלל ההידבקות העיוורת לרוני, שכבר מהדקה ה60 (אופטימי) לא זז, המהירות של ראשפורד הייתה נחוצה, אבל בפאקינג דקה 87 ? טוב שנזכר.

הנבחרת האנגלית זה הסימפטום לזרים שיש בליגה האנגלית שהופכים אותה לטובה כמו שהיא, בכלל בשנים האחרונות.
    השם של הנבחרת בא בגלל הליגה, לא בגלל השחקנים האנגלים.
    לראייה, איך שוער כמו הארט הוא השוער הראשון ללא עוררין, זה אומר הרבה...

נ.ב

עוד לא הבינו שקיין לא יודע להגביה חופשיות ?

12. cazzo Il Capocuoco

עכשיו אתה חייב לקנות כרטיסים לבורדו!

אם כדורגל היה משחק בו השמות והאיכות הטכנית היו המשתנים החשובים ביותר או הבלעדים, כנראה שלא הייתי ממשיך לעקוב ולצפות בו. אני כבר עוקב אחרי הנבחרת הזאת בערך 15 שנה ולא פעם הסבל משתלם - בעיקר שהנבחרת שלך מובילה ואתה רוצה להרוג את המשחק (והיא הורגת אותו רק בתוספת הזמן כדי להרוג אותי). אני מבין הסלידה מכדורגל הנבחרות מכל מיני סיבות אך מבחינה אישית הוא הרבה יותר מרגש מעוד משחק ביום ראשון אחרי הצהריים, אתם יכולים לסתור אותי ואני יודע שאני נמצא במיעוט זעיר אך לא ממש אכפת לי כרגע - בטח שכולם (אוהדי איטליה) חוגגים עכשיו בזמן שבמשחק מוקדמות נגד מלטה הם בחדר הכושר או מאוננים.

היכולת חשובה, הכישרון והטכניקה כמובן חיוניים, אבל יותר מהכל הרצון. נוכל לשחוט את הסאדיסט מלצ'ה כמה שנרצה ולהגיד שהוא קצין משמעת צבאי, שהוא משתף את הכשרונות מעט (כמו אינסיניה) אבל אי אפשר לקחת לו דבר אחד - הוא בנה קבוצה, הוא לא סתם בחר שחקנים, הוא התעקש לאמן אותם כמה שיותר זמן ולגבש תלכיד. לצערי כל אחד באיטליה והרעיונות והאמביציות של שלו (לקונטה נמאס מהר והוא יאמן בלונדון) ככה שנבחרת אורוגוואי של אירופה לא נמשיך להיות כי יבוא עוד מעט ונטורה שיביא את השחקנים שלו ואת השיטות שלו. בינתיים נתפלל שדה רוסי וקנדרבה יהיו כשירים לקראת המשחק נגד מכרסמי הנקניקיות כי שם בבורדו סביר מאוד שלא נפגוש נבחרת שבעה עם מרקיז ספרדי מקובע ושמרן שמתעוררת ברבע השעה האחרונה, נפגוש את אלופת העולם שעשתה מאיתנו ספגטי-אייס (דוברי הגרמנית יודעים במה מדובר) במשחק הידידות האחרון. לא יספיק משחק יוצא מהכלל כמו היום עם לחץ מטורף וגבוה על ההגנה הספרדית, נצטרך להיות אולטרה-יוצאים-מהכלל על סף השלמות - דבר לא סביר כי המשחק כבר בשבת ואין זמן לנוח.

https://pbs.twimg.com/media/Cl_J14MWYAASzfs.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/6/16
  13. סיונרה Member

זאת לא אשמת קאפלו שהשוער שלכם לא ידע לתפוס כדור או שבארי היה עגלה ונשאר עגלה גם אחרי זה. העובדה היא שלמרות שלקח סגל שלא עלה לטורניר לפני כן, עדיין הצליח לבנות ממנו קבוצה ופוטר על הרבה פחות מאשר מאמנים אנגלים היו מפוטרים.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתם יודעים מה האבסורד הכי גדול? שגם ב-2018 האנגלים (ורק הם ) יראו עצמם כפייבוריטים להגיע רחוק.

15. alexshw Member

עם סאותגייט על הקוים שאף מועדון צ'מפיונשיפ אפילו לא היה מעלה על הדעת למנות למנג'ר שלו.