תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Lebron Member

ייתכן שהתוכנית שתחליף אותה לא תהיה עם רייטינג גבוה יותר, אבל כנראה תהיה זולה יותר.

בכל מקרה זאת תוכנית שהרייטינג שלה הוא אפסי, אולי יש שם פיות אבל מעטים מאוד מוכנים לשמוע אותן,ככה שבאמת מדובר בסערה בכוס תה. קלמן אגב לא פוטר, הוא ממשיך עם התוכנית ברדיו, סג"ל אם אני לא טועה הוא פרילנס.

הדיון צריך להיות האם צריך להיות שידור במימון ציבורי או לא. אני סבור שלא.

Sent from my SM-A750F using Tapatalk

2. DRORIKO Member

למה זולה יותר? כי חוסכים את המשכורת של אראל סגל? על זה מורידים תכנית?

3. yakov_y YNWA

דבר אחד קטן שכחת לציין, פרט קטן ולא רלוונטי, כמה אחוזי רייטינג יש לקלמן - סגל ?
    כמה היא עולה וכמה זמן היא על המסך גם רלוונטי אבל נתחיל ברייטינג, האם זה רלוונטי לדעתך ?

4. DRORIKO Member

דבר ראשון כאן בכלל לא רשומים בועדת המדרוג. דבר שני, רייטינג לא צריך להיות שיקול כי זה ערוץ ציבורי.

5. Clichy COYG

מסכים שהתאגיד היה חייב להפסיק לקבל מימון ציבורי אבל אני דווקא חושב הרייטינג קלמן וסגל היה בין הגבוהים, אז מה ההצדקה של שאר התוכניות להיות באוויר?

6. avicii Member

לא יכלה שלא לפוצץ את הדיון.קלמן שאל אותה שאלות שאין לה מענה אליהם.

אגב,מה עם המחזאי ההוא שהרגיש שהוא נאנס כי ההצגה שלו עלתה באריאל?הוא השתמש בהקבלה נכונה?

zivmay אוהב/ת את זה.
  7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם שכח לציין את הפרט השולי שבזמן האחרון פוטרו מהתאגיד דב גילהר, לוסי אהריש וירון לונדון השמאלנים. אבל רק כשימנים שמביאים חצי אחוז רייטינג מפוטרים זו סתימת פיות. ובפעם האחרונה שבדקתי זה לא שיש 10 רצועות שמאלניות מובהקות בערוץ הזה כמו שקלמן וסגל מובהקות לצד ימין, מוזמנים לתקן אותי.

עוד משהו קטן שהינון מגלים והדרוריקואים של העולם שכחו לציין זה שדריסת הרגל של ביבי בתקשורת היא יותר גדולה ופריוולגית משל כל פוליטיקאי או גוף פוליטי שיש בפער עצום. קלמן ברדיו בכאן, ברדוגו בגלצ, ינון מגל ב103, עמית סגל השופר בקשת, ריקלין מקבל במה קבועה בתוכניות אולפן של 13, לשרון גל יש תכנית ב13, אבישי בן חיים עם התאוריה ההזויה שהמשפט של ביבי הוא המשפט של כל ישראל השניה. ביבי מחזיק בקשרים עם יצחק תשובה מבעלי 12, תיפקד פחות או יותר כעורך אתר וואלה לענייני ביבי ומשפחת, מחזיק בישראל היום ובערוץ 20. ועדיין כשמבטלים תוכנית שאחד המנחים שלה הוא ביביסט הכי מובהק שאפשר להיות(סגל) והשני ימשיך בעבודתו כמגיש פשוט בפורמט אחר(קלמן) זו סתימת פיות.

ודבר אחרון, זהבה גלאון יצאה לא משהו מההופעה בקלמן וסגל אבל לאילו שאלות אתם חושבים שלא היו לה תשובות? לשאלה "מי יותר גרוע, ערביי 48 או אנסי נשים?"? אם אתם רוצים יש לי תשובה קצרה ופשוטה מאוד לשאלה הזאת, לא הבנתי מה הנוקאאוט האינטלקטואלי המטורף שנראה פה.

oranfu ו-Sergio_Ramos אוהבים את זה.
  8. yakov_y YNWA

אגב ינון מגל, הוא טען היום בבוקר שהיהודים באים בעונה 4 כי היא שמאלנית וקלמן סגל יורדת מהמסך כי היא ימינית.

שכח להגיד שהיהודים באים זאת כנראה התוכנית הכי טובה בערוץ (לא רואה את התוכנית ולא את הערוץ אבל שמעתי הרבה עליה, הרבה ביקורות טובות ועוד).

9. DRORIKO Member

אם אתה לא רואה אותה איך אתה יודע שהיא הכי טובה בערוץ?

Roma אוהב/ת את זה.
  10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום דבר שמאלני התוכנית הזאת, שוחטים פרות קדושות מכל ההיסטוריה של מדינת ישראל והעם היהודי.

התוכנית רצה כבר 4 עונות, למה עכשיו בפעם הראשונה הם תויגו כשמאלנים? כי בפרק האחרון הם העזו לעשות מערכון על השליט העליון בנימין נתניהו. ככה זה עובד לעיוורים בינינו שלא שמו לב. כל מי שמעביר ביקורת הוא שמאלני. גם פוליטיקאים ימניים קיצוניים כמו גדעון סער ובצלאל סמוטריץ' תויגו כשמאלנים ע"י חבורת ביבי.

Sturridge ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי שרק בפרק האחרון הם עשו מערכון על ביבי, מה ששמת פה זה לא מערכון על ביבי.

מוזמן לחזור לגוגל ולחפש מערכון על ביבי, גם אם תמצא מה זה יוכיח בדיוק?

יופי של התייחסות לכל הנקודות שהעליתי אגב.

13. yakov_y YNWA

קראתי בווינט שליאור שליין ירד מהמסך כי הרייטינג לא מספיק והתוכנית שלו יקרה, סה"כ לגיטימי.
    מצד שני, שליין אמר שהתוכנית תחזור באוקטובר (אמר את זה באפריל) ו... התוכנית שלו מביאה בדר"כ הכי הרבה רייטינג, יותר מהמקור, יותר ממהדורות החדשות, אני מניח שבעקבות הקורונה אז החדשות עלו וגם יש את הישרדות והאח הגדול אבל חוץ מזה, גם את התוכנית הכלכלית של שרון גל וגם התוכנית אקטואליה עם אודי, גם תוכניות הבוקר, שליין בטופ שם.
    למה התוכנית יירדה ? שמאלני ? פוגע ברגשות הדתיים עם הבדיחות על אלוהים ?

זה מזכיר לי את הציוץ של ינון מגל שחגג על שליין שהתוכנית שלו ירדה בגלל רייטינג, מה הקטע ?
    באותו יום, באותה שעה גם התוכנית של מגל בערוץ 20 שודרה, למגל לא היה אפילו אחוז רייטינג ולשליין 9 אחוזי רייטינג.

העיקר אנשים מתייחסים לתוכניות לפי ימין/שמאל, אני קבוע ב-103 ולא משנה מה הדעות של המגיש, אם זה גבי גזית/נתן זהבי/גיא פלג/קופמן בזמנו שאני נהנה לשמוע או אם אלה משעל/שפטל/אריה אלדד/אראל סגל.
    אבל כשמביאים ל-103 את ינון מגל כי הוא ימין וצריך למלא את הרדיו באנשים כאלה זה מרגיז.

אגב, מה עם פרשת המימד החמישי ? למה אראל סגל הפסיק עם זה ?

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/20
    oranfu אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

לא צריכה. בכלל כל עניין הטלויזיה ישנה בעשור הקרוב את הפורמט סופית ויתמזג עם פלטפורמות שכבר אנחנו מכירים.

15. DRORIKO Member

יש הבדל גדול. ליאור שליין עובד בערוץ מסחרי, שם לשיקולי רייטינג יש חשיבות מרכזית. ברגע שאתה לא מספק את הסחורה you're out. התאגיד זה ערוץ ציבורי, לשיקולים מסחריים לא צריכה להיות משמעות, בטח ובטח כשמדובר בתכנית אקטואליה. הרי זה כל המהות שלו, בשביל זה הקימו אותו.