תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Lebron Member

בסוגריים כתבת את מה שחשוב. ש"ס קיימת כבר 36 שנה, הם יכלו לשנות. אבל המותג עדיין מצליח. אז האינטרס שלהם הוא להמשיך למכור תחושות קיפוח וגאווה מזרחי, למרות ששיתוף הפעולה עם המקבילה האשכנזית הדוק ועדיין קיימת התרפסות מסוימת מצד ש"ס

Sent from my SM-A750F using Tapatalk

2. Lebron Member

מי שחטו אותו? כמה אושיות טוויטר וסתיו שפיר? אראל סגל מעניין במקרה הטוב אחוז אחד מהציבור, וזה כולל הסערות בכוס תה שהוא מנסה לייצר מעת לעת כדי להישאר רלוונטי.

בסופו של דבר זה בא לידי ביטוי ברייטינג.

3. DRORIKO Member

כן שמאלנים צבועים. כי רק חודש לפני זה בארץ נהדרת מישהו שם פאה של חוטבלי וסיפר עליה בדיחות מיניות. אבל על זה לאף אחד אצלכם לא היה מה להגיד. פתאום מותר לבזות נשים. פתאום זה "סאטירה אמיצה". תעשה לי טובה.

Roma אוהב/ת את זה.
  4. סיונרה Member

לא זכור לי שאתה התרעמת על זה בזמן אמת.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב, אלה ויכוחים שאי אפשר לצאת מהם.
    לא זוכר את המערכון של ארץ נהדרת עם חוטובלי אבל יש לי תחושה שהוא לאו דווקא היה בוטה וחסר טעם כמו ה"שלום, קוראים לי סתיו שפיר ואני אוהבת לרכב על אופניים בלי כיסא" של אראל סג"ל. זה כמו ההשוואה שהוא נתן קודם עם המערכון של זהו זה, "ב2 המערכונים הייתה פאה ורק על אחד המערכונים השמאל התרעם, אז השמאל צבוע". כשגם כן ה"שמאל התרעם" שלו כנראה מתייחס לאמירות של פוליטיקאי וחצי.

ואם עכשיו אני אראה לו שיש הבדל בין המערכון של ארץ נהדרת לשל סג"ל אז הוא יכתוב בתגובה "ומה עם זה שדודו טופז גם דחף פעם את הראש שלו לציצים של מרואיינת וגם הנחה עצרות של השמאל? צבועים מזורגגים! שתפו שכולם יראו את הצביעות!!1"

והכל התחיל מהודעה שבה הוא מנסה להוציא את השמאל כמחנה צבוע. כאילו זו תכונה ששמורה לשמאל. הימין? אלה לא צבועים.
    חבורת ריקלין, מגל וסג"ל עכשיו החליטו לצאת להגנת שחקני מכבי בפרשת הקטינות ולהטיל את האשמה על הבנות ועל החברה שמעודדת החפצת נשים. והם לא צבועים, אז ברור שאם במקום אצילי ומיכה אלה היו 2 שחקנים ערבים רחמנא ליצלן, הם גם היו מגנים עליהם בחירוף נפש, נכון?
    או זה שמצד אחד כל המחנה בנהי כבר שנים על כך שנטפלים למשפחתו של ביבי(שכל חייהם ממומנים על ידי הציבור והרבה מהSo called היטפלויות סובבות סביב תחומים כמו עוזרות בית שאנחנו משלמים עליהן או נהגים פרטיים ברכבי מדינה שמסיעים את הבן וחבריו למועדוני חשפנות, יענו אחושרמוטה דברים עם עניין ציבורי"), ומצד שני כולם סותמים את הפה כשביבי מפיץ על בני גנץ שהוא מאונן סדרתי שבגד באשתו עם עומר ינקלביץ' תוך כדי מבצע צוק איתן.
    או שמחנה הימין שם על דגלו את המאבק בארגונים פוליטיים שממונים על ידי זרים בזמן שבקושי יש שם מפלגה, פוליטיקאי או ארגון שלא ממומנים באיזשהי רמה על ידי אזרחים זרים.
    או התלונות על העסקונה בימי מפא"י בזמן שכיום מחנה הימין עסקני לא פחות אם לא יותר.
    או שהם בוכים על סתימת פיות בתקשורת בזמן שביבי מנסה להשתלט על כל גוף תקשורת אפשרי (לא נתון להכחשה גם אצל מי שחושב שמעשיו לא פליליים) וקורא להכניס עיתונאים לכלא בגלל שעשו תחקיר נגדו.

באמת שאני יכול להמשיך עם המגילה הזו שעות, אבל אעצור כאן. מקווה שדרוריקו וחבריו יהיו מספיק עם ראש פתוח כדי לחשוב על הנקודה שבאתי להעביר ושהתגובה שלהם לא תהיה לחפש איפה אני צבוע.

*כל ההתייחסויות ל"מחנה הימין" כאיזה ישות הומוגנית שבה לכולם אותן דעות לאו דווקא אומרות שאני חושב שזה המצב, פשוט ככה מתייחס דרוריקו למחנה השמאל בהודעותיו אז זו הקונטרה שלי.

Mamadu, oranfu ו-Sturridge אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

מניין לך שלא?

ארגוני הימין מקבלים את הכסף או מארגונים יהודיים או מארגונים אוונגליסטים, שניהם פרו ישראלים, להבדיל מארגוני השמאל שמקבלים את הכסף ממדינות וארגונים אירופיים עם אג'נדה פרו-פלסטינית. "עמותת מתיישבי בנימין" מקבלת כסף ממועצת מטה בנימין.

מ-2009 אני שומע שהוא מנסה להשתלט על התקשורת. בפועל גם היום בתקשורת יש צבע אחד ששולט והוא לא הצבע של ביבי. גם כשהיה כבר ניסיון לאיזון עם קלמן וסגל היא הורדה משידור. קלמן יסתפק בתכנית הרדיו, שם ישב לצידו אסף ליברמן שישמור עליו.

7. סיונרה Member

כל מחשבה שעולה לראש לך מגיעה כאן לפורום, חוץ מזאת ספיציפית.

8. oranfu Member

מה זה "פרו ישראלים"? אלה גופים זרים שמנסים לקבע פה אג'נדה - או שאנחנו מתירים דברים כאלה או שלא.
    ה"פרו ישראליות" של כל הארגונים היהודיים האלה מעניינת לי תתחת, הם לא חיים פה ולא אוכלים את החרא של המשמעות של הדעות שלהם (בדיוק מאותה סיבה אסור שמי שלא גר פה יצביע בבחירות). ה"ישראליות" שלהם היא לא ה"ישראליות" שלי או שאני רוצה.

התקשורת לא "בצבע" שהוא רוצה? בכל אולפן יש תקן לביביסט, הרצועות שידור ברדיו מלאות בימניים, יש גופי תקשורת שהם באופן רשמי שלו (ערוץ 20, ישראל היום), הוא היה העורך בפועל של וואלה ולפי הקלטות הארו אנחנו יודעים שגם הוא ומוזס גונבים סוסים ביחד כבר שנים ארוכות.

9. סיונרה Member

האוונגליסטים "פרו יהודים יחזרו לארץ הקודש ואז המשיח יבוא ויבינו שהם טעו", זה לא פרו ישראלים.

oranfu ו-Lebron אוהבים את זה.
  10. VAR Member

אוהבי ישראל הרבה יותר ממך, האמן לי.

11. סיונרה Member

כמו שהמכשפה אהבה את עמי ותמי, האכילה אותם יפה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

אם כבר במכשפות עסקינן. מצליח ממציאה שקר גס על תומכי ליכוד שהתראיינו ואמרו שהיו מצביעים לנתניהו גם אם היה אונס את ביתם, דבר שלא היה ולא נברא. אפילו רונן צור נחרד מהדברים שלה. היא צריכה לקבל מכתב פיטורים.

13. alexshw Member

הדברים נכונים, אבל כמובן לא כל דבר ראוי להגיד בכלי תקשורת. זו אמירה בשביל פורום למשל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

זה לא שקר.

15. DRORIKO Member

היא אמרה שאנשי ימין התראיינו.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 6)

1. RubberSoul
  2. SerieA
  3. הרצליה