תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Sturridge Member

תשתה מים חבר.
    אני שמח שאתה מנסה לקבוע לי מה קשור ומה לא קשור לתגובה המקורית שלי.

ההמשך בכלל, לאן הגעת. תהיה בריא. אתה מנהל שיחה שלמה עם עצמך.

2. yonmu Member

תהייה: לא יצא לי לראות שמעמתים את אביגדור ליברמן עם ההתנהלות של חבר מפלגתו אלי אבידר ביחס לקורונה.
    אלי אבידר הוא כנראה הקול הכי מכחיש-קורונה בפוליטיקה, וכמו כל ישראל ביתנו הוא איש מובהק של ליברמן.
    פספסתי משהו? מישהו ראה עיתונאי שמראיין את ליברמן - שמאוד אוהב להתראיין - ומעמת אותו עם הדבר הזה?

3. Mario Balotelli1989 Member

איפה ראית שהוא הכחיש קורונה?
    כל מה שהוא עושה זה אומר שהמדיניות של הממשלה בנושא היא חסרת פרופורציות ואני מסכים איתו, ההגבלות בארץ הן אולי הכי קפדניות בעולם.

4. yonmu Member

עד עכשיו אלי אבידר הספיק -
    1. לטעון שנתוני הקורונה 'מהונדסים' למטרות פוליטיות (בלי לנסות להסביר מה האינטרס).
    2. לטעון שרוני גמזו מטעה את הציבור ומסתיר ממנו נתונים.
    3. לקרוא לאי ציות.
    4. לקרוא לא להתחסן.
    5. לטעון שיולי אדלשטיין מקדם חוק חיסון חובה.
    אז אולי 'מכחיש' זה קצת קיצוני ביחס אליו, אבל בכל מקרה - הוא הדמות הבולטת ביותר בצד הזה של היחס לקורונה.
    עיתונאי הגון אמור לשאול את ליברמן האם הוא שותף לדעות האלה.

5. Mario Balotelli1989 Member

אני יודע שבבתי החולים רושמים אנשים שלא מתו מקורונה ככאלו שמתו מקורונה, זה פורסם בכמה מקומות.
    תחקיר הצינור: קורונה נקבעת כסיבת המוות למרות שהמתים נמצאו שליליים לנגיף - חדשות רוטר

והוא גם לא קרא לא להתחסן אלא אמר שהוא אישית לא יתחסן כי הוא לא בקבוצת סיכון, נשמע לי הגיוני כי החיסון הזה הוא חיסון שפותח בטכנולוגיה חדשה ולא יודעים מה ההשפעות שלו לטווח ארוך.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/20
  6. סיונרה Member

אני באמת לא מצליח להבין למה לערבב ביקורת לגיטימית על הממשלה, ובין העובדה שהקורונה היא דבר אמיתי שצריך להזהר ממנו.
    הבעיה עם נתניהו זה שהוא לא מזלזל בקורונה, הוא מכיר באתגר, ולהגנתו ייאמר שהגיב בצורה טובה כשהכל התחיל, הוא פשוט גרוע ולא יודע לנהל, ולכן זה נראה כמו שזה נראה. אבל זה ממש לא אומר שבשביל להתנגד להתנהלות הזאת צריך להיות איזה ריצה מצליח או אלי אבידר שפולטים שטויות לא מבוססות בקצב.

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אז קח עוד חמישים צעדים אחורה. פושעי המלחמה מכנים אנשים כמו אלי אבידר מכחישי קורונה בשביל להימנע מוויכוח ענייני.
    1. כל שבוע יותר בדיקות בשביל להציג עליה בתחלואה.
    2. 30 שנה חיסיון על הפרוטוקולים של ישיבות הקבינט.
    3. מרי אזרחי זה סוג לגיטימי של מחאה.
    4. לא להתחסן באיזה חיסון? ביבי קונה כמה שיותר ממי שרק מוכן למכור. הוא יודע מה הוא קונה?
    5. במשרד הבריאות הבינו שבשלב הזה של הרס הדמוקרטיה עדיין אי אפשר לחייב חיסון, אבל אפשר כבר לחייב בדיקת מטוש. אז מי שלא יתחסן יחויב להיבדק כל כמה ימים עד שייכנע.

8. yonmu Member

בכוונה כתבתי כאן בדיון התקשורת ולא בדיון האקטואליה.
    לאבידר מותר לחשוב ולהגיד מה שבא לו, אבל כשאתה חכ של ליברמן עם עמדות בולטות - ראוי לשאול את ליברמן אם הוא מזדהה אם העמדות האלה.

עד כמה שאני רואה זה לא נעשה, וזה חלק מהריקבון של התקשורת הישראלית (היחס לליברמן כמקרה קצה).

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם ליברמן ירצה להתראיין אף אחד לא יגיד לו לא. אבל מה הוא יכול להגיד? מצד אחד אלי אבידר צודק, מצד שני רוב הציבור של ליברמן נמצא בקבוצת סיכון.

10. DRORIKO Member

עזבו רגע את הפוליטיקה בצד, האבישי בן חיים הזה הוא חתיכת מפגר שאין דברים כאלה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ברור שביבי לא ינצח רק בגלל הדואט הזה, גם לבן חיים זה ברור. אבל חלק מסוד הקסם של ביבי זה שהוא והליכוד מחבקים את התרבות המזרחית והמסורתית, בזמן שהשבט השני בז לה ומתנכר לה. עיוור מי שלא רואה את זה או חושב שזה לא משפיע.

12. DRORIKO Member

בסדר גם בייגה שוחט שם תרבוש על הראש אצל דן שילון. שלא לדבר לדבר על המצעד הקבוע של שמעון פרס וחבריו למימונה השנתית. ביבי לא המציא את הפטנט הפופוליסטי הזה, המפאיניקים השנואים עליך עשו את זה לפניו. אני באמת לא חושב שיש מישהו שישב על הגדר עד עכשיו ואז ראה את ביבי שר את ״יש בי אהבה״ והחליט להצביע לו, ואם יש אחד כזה הוא לא כשיר להצביע.

נ.ב ממתי ״יש בי אהבה״ הוא חלק מהתרבות המזרחית המסורתית?

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

השיר הוא לא, אבל הזמרת שמבצעת כן. בני גנץ ויאיר לפיד מסתחבקים עם שלמה ארצי, נתניהו מזמין אליו את עדן בן זקן ובעבר עמיר בניון, שרית חדד ועוד. זה בשוליים אבל זה מסמל הרבה.

במקרה של פרס ושוחט כולם ראו את הזיוף, זה לא עבד על אף אחד. אצל נתניהו כנראה שזה לא זיוף.

14. DRORIKO Member

עדן בן זקן היא חלק מהתרבות המזרחית המסורתית? היא לגמרי חלק מהמיינסטרים, מה גם שאני לא יודע אם אפשר לקרוא לה מוזיקה מזרחית בכלל, היא הרבה יותר נועה קירל/סטטיק ובן אל מאשר איציק קלה.

15. סיונרה Member

מה מזרחי מסורתי בעדן בן זקן? האם הסטנדרט התרבותי המזרחי הוא כל כך חלש שפופ בולגרי ובלקני נכנסים לקאנון התרבותי?

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 96)

1. Scouser