תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. DRORIKO Member

אני מתייחס לגופו של עניין, לא לגופו של אדם. או אדמה. שליין שאל שאלה לגיטימית, כל כך לגיטימית שלהורוביץ לא היה מה לענות עליה. זה בדיוק כמו שהעיר למצליח שמי שנתן לביבי 30 מנדטים זה העם ולא הפוליטיקאים של הליכוד, גם אז הוא היה בשירות מיכאלי?

2. South Boy Member

כמה אובייקטיבי ואצילי מצידו לומר את מה שכל בנאדם עם שכל בין האוזניים יודע ורואה. למרבה האירוניה דווקא נראה שאשתה של ליאור שליין לא מבינה את זה.
    נראה אותו עושה עליה פינה בגב האומה או מבקר אותה באולפן. פתאום הוא נהיה גם פרשן פוליטי? מעניין מה היו אומרים אם יאיר נתניהו היה מוזמן לאולפן הזה.

3. DRORIKO Member

וההוא שברח לי שמו אבל כל הזמן קוראים לו בטעות ינון מגל? נו זה שהיה באח הגדול. הוא יותר טוב? מהרגע שפתח את הפה לא הפסיק לשבח את ה״הישג״ של ביבי ולרדת על התקשורת, למה זה כן אוביקטיבי? למה רינה מצליח האובססיבית היא כן אוביקטיבית? שליין לפחות דיבר לעניין.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  4. South Boy Member

אף אחד בתקשורת לא באמת אובייקטיבי, אבל להביא בעל של חברת כנסת שהוא ב-מקרה איש תקשורת וב-מקרה צוחק על כל העולם הפוליטי ואחותו לפרנסתו חוץ מפתיתת שלג קטנה ומיוחדת שהיא במקרה בת הזוג שלו זה כבר גובל בנפוטיזם.
    רוצה לומר, ליאור שליין הוא פסול עדות ולא יכול לשמש בכלל כפרשן פוליטי, גאולה אבן כבר חודשים קיבלה שנמוך לתוכנית ילדים בתאגיד בגלל המעורבות של בעלה במערכת הבחירות אז איך יכול להיות שהליצן הזה יושב בפאנל ומבקר פוליטיקאים בזמן שאשתו מאותרגת כבר חודשים מפניו?

5. DRORIKO Member

וכשהוא הנחה תכנית סאטירית שהוא הביע בה את הדעות שלו חופשי למרות שכבר אז מיכאלי היתה בכנסת זה כן היה בסדר? אגב חבט שם לא מעט במפלגת העבודה. מניח ש״בעלה״ של שליין לא היתה מרוצה מזה.

6. alexshw Member

או שיש לך חוש הומור או שאין. זו לא שאלה של מפלגה פוליטית.

7. South Boy Member

לא ראיתי אותו מעולם מעיז לעלות על בדל שפתיו את השם מרב מיכאלי בשום פינה ובשום תוכנית שהייתה לו, ואני דווקא אוהב אותו כקומיקאי. הוא יודע שברגע שהוא עושה דבר כזה הוא במקרה הטוב יישן במלונה של הכלב שלהם.
    זאת לא אובייקטיביות, ככה לא אמורה להראות תקשורת בישראל, יש אנשים שהם פסולי עדות וליאור שליין בפאנל פוליטי הוא פשוט פסול עדות. כמו שאמרתי, גאולה אבן הודרה כמעט לחלוטין מהתאגיד בגלל הקשר הפוליטי שלה, אם יאיר נתניהו או קרוב משפחה של ביבי היה חלק מהפאנל הפוליטי של חדשות 12 הייתה קמה כאן זעקה שהייתה מפילה את השרת של הפורום.
    בינתיים ראשת מפלגת העבודה הזכירה בפירוש בנאום שאחרי הבחירות את בעלה הפאנליסט החדש ואמרה שבלעדיו כל זה לא היה קורה. לא שאני רומז משהו אבל רק כדי שתבין כמה האיש פסול עדות.
    היא גם אמרה "הם אולי רצחו את רבין אבל את הדרך שלו הם לא יצליחו לרצוח" או משהו בסגנון. חתיכת חלאה מטונפת, אם רבין היה יכול הוא היה קם מקברו כדי לבעוט בה ובעוכרי ישראל שהיא הכניסה לכנסת.

8. Sturridge Member

״פרשן פוליטי״. הבנאדם זרק בדיחה על להדליק דוד והלך.

אילו תארים יקבל ממך מי שהכניס לכנסת את בן גביר, נגיד?

yakov_y ו-oranfu אוהבים את זה.
  9. South Boy Member

קודם תגיד לי אילו תארים יקבל ממך מי שיכניס לפאנל פוליטי את יאיר אבנר או שרה נתניהו. גם אם זה רק לספר בדיחה על עוגת ביסקוויטים וללכת.
    אני מעדיף אלף בן גבירים על איבתיסאם מרעאנה אחת. עצוב שאתה לא.

10. סיונרה Member

מלבד העובדה שהם לא נשואים ולא גרים ביחד, ההודעות שלך נראות כמו איזה הוצאת תסכול מוזרה על הנושא הכי שולי של היום.
    מרעננה התנצלה על האמירות שלה. פוליטיקאים ישראלים אשכרה סיכנו ביודעין חיים של ישראלים בשנה האחרונה עם כל מני הפרות קורונה (ביטן וגמליאל) ורשעות (החרדים), איפה זה מבחינתך?

11. yonmu Member

מישהו צריך לעשות המתת חסד לקריירה של אמנון אברמוביץ'. זה מביך לצפייה.

12. Sturridge Member

אותי הם לא מצחיקים אז מבחינתי אין להם מה לחפש בפאנל. אבל כל אחד וההומור שלו.

אני מעדיף את מי שעדיין לא הסית לרצח ראש ממשלה בישראל.
    אני גם דיי בטוח שהמפלגה של מרעאנה לא מעוניינת בהחלת השריעה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. South Boy Member

היא התנצלה?:sm_1luvu:
    שמתי לב שכל נושא שאני מתעסק בו הוא שולי בעיניו של סיונרה. אני ממש מתנצל ידידי, סליחה שחשוב לי הצביון הדמוקרטי והיהודי של מדינת ישראל שהכנסת שלה צריכה להיות נקייה מגיס חמישי כמו מרעאנה.
    אני ממש לא מבין למה מה שמפריע לי אמור להתנגש עם מה שמפריע לך? למה אתה חושב שרק מה שמעסיק אותך וחשוב לך זה חזות הכול וכל שאר הדברים הם שוליים? ביטן וגמליאל וגם החרדים הם בעייתיים כל אחד בדרכו שלו ובעולם אוטופי אף אחד מהם לא נמצא בפוליטיקה הישראלית, בפועל העולם הוא לא אוטופי ולי קודם כל חשוב שאנשים כמו מרעאנה יודרו בכל מישור במדינת ישראל, בטח ובטח במישור הציבורי.

14. סיונרה Member

הוא שולי באופן די אבסולוטי. מאבק על איזה חתכת מים ועל אדם בתוכנית טלוויזיה זה שולי. אין לך מה להתנצל בפניי, זאת בעיה שלך לא שלי.
    עולם אוטופי או לא. אתה מעדיף להתעסק במישהי שאמרה כמה דברים בצעירותה ומתחרטת עליהם, ולא להתעסק באנשים שאחראים להרג של יהודים ולא מרגישים שום אשמה. מעניין מי שונא יהודים כאן.

15. South Boy Member

היא לא הסיתה לרצח ראש ממשלה, רק לנושאים מאוד שוליים כמו באמירה שלה "אם הייתי יוזמת תסריט אפוקליפטי הייתי משמידה את זכרון יעקב – תדגיש, בלי להרוג: שתחזרו לארצות הברית או לפולניה – רק אז לפוריידיס יהיה אולי צ’אנס.".
    טרנספר לערבים = גוועאלד! בן גביר הפאשיסט!, טרנספר ליהודים = וואטאבר.
    אתה הפנים של השמאל הישראלי של שנת 2021, מחנה שאבדה עליו דעתו וסדר העדיפויות שלו מונע אך ורק משנאה לאדם אחד כשלמען השנאה הזאת הם מוכנים למכור כל ערך הכי בסיסי שהיה קיים במדינה הזאת. לעזאזל הכול, רק לא ביבי!
    אגב, אשמח לראות איפה ביבי הסית לרצח ראש ממשלה. על אותו משקל אני יכול להגיד שאותו ראש ממשלה שאתה מדבר עליו לא הסית אלא ליטרלי הטביע למוות מול חופי תל אביב אוניה מלאה במעפילים ולוחמי מחתרות. נשמע לי רק קצת יותר חמור.

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/21

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 86)

1. SerieA