תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. סיונרה Member

משרד הבריאות הם חבורה כסת"חנים שרק מתכננים את ועדת החקירה שתהיה מתישהו. עם זאת, צעדים שייעשו עכשיו יהיו אפקטיביים בהרבה מאותם צעדים שיעשו עוד חודשיים.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ועדיין כמות הפחד שהם מעלים היא חסרת פופורציות לחלוטין.
    שלא נדבר על זה שאתמול מנכ"ל משרד הבריאות שאומר שהמסיכות יהיו החל מראשון בבוקר, ופתאום היום מחליטים שמ 12:00 בצהריים זה ייכנס.
    מה הם חושבים? שילדים בגן או בבית הספר באמצע היום יישלפו את המסכות? שאנשים שנכנסו לקניון ייקנו מסיכה בקניון עצמו כי הגיע הדד ליין?
    מה היה קורה אם היו מחליטים לעשות את זה מראשון בבוקר?

ואני כבר לא מדבר על זה שאחרי שאמרו כמעט בכל פורום אפשרי שאין הרבה היגיון לשים מסיכה בשטח פתוח, יוצאות הצהרות שהם ממליצים לשים מסיכות גם באירועים בחוץ.

3. סיונרה Member

זה לא סגר שצריך זמן להתכונן. במקרה הכי גרוע אתה הולך וקונה מסיכה בקיוסק.
    בכל מקרה, החובה הזאת בעיקר רלוונטית למקומות שבהם אנשים באמת מצטופפים כמו תחב"צ, קופת חולים וסניפי דואר. אני לא ממש הבנתי מה דחוף לבטל את המגבלה במקומות האלו.

אין שום היגיון בלחייב לשים מסיכה בשטח פתוח. עם זאת, גם בשטח פתוח אתה מתקרב לאנשים ולכן מסיכה יכולה לסייע גם שם. המשרד יכול להמליץ, אתה תחליט מה לעשות עם ההמלצה.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בוקר טוב: אנחנו במאות חולים ביום שיגיעו תוך שבוע-שבועיים לאלפים (כי ההדבקה כבר הייתה), בתי ספר נסגרים, אירועי הדבקה המוניים גם במקומות שהרוב המוחלט בהם היו מחוסנים, מחוסנים שחלו ומדווחים שהם מרגישים נורא (מה שסותר את הבולשיט של "הם נשאים ולא חולים"). המשחק נפתח מחדש לחלוטין, בקצב הזה אנחנו תוך זמן קצר מאוד במספרים שמצדיקים סגר כללי.

מה מנהיגות אמיתית הייתה עושה? סגירת נתב"ג, הגבלת התקהלות, סגירת עולם התרבות והבילויים, ספורט בלי קהל (מזל גדול שהליגות בפגרה), וקריאה למי שיכול לעבוד מהבית שיעשה זאת.
    מה חבורת הפופוליסטים שגנבה את השלטון במדינת ישראל עושה? מסתפקת בהחזרת המסכות ומקווה לטוב.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

פשש איזו תאוריה שלמה בנית...
    מי שהשאיר את נתב"ג פתוח כשכל מומחי הבריאות כבר לפני חצי שנה אמרו שיביא לכאן וריינטים היא הממשלה הקודמת.
    מי שחתמה עם החברה בנתב"ג שכרגע לא עומדת בעומסים זאת שרת התחבורה של הממשלה הקודמת.

א. מעניין מאיפה הבאת את זה שהמחוסנים מרגישים נורא. זה מגובה במשהו או נטו הרגשה? כי אתה יכול להרגיש נורא גם משפעת. הדבר היחיד העובדתי הוא שאין אשפוזים בבתי חולים גם כשאתה עם מעל 200 חולים.
    ב. כל מומחי משרד הבריאות אומרים שהחיסונים ייגרמו לזה שההחלטות ייצטרכו להתקבל אחרת. אז עכשיו גם הם פופוליסטים או שאתה באופן כללי לא מאמין בחיסונים ואני פה מתדיין עם סטואציה אחרת לגמרי?

הרצליה, oranfu ו-Sturridge אוהבים את זה.
  6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לגבי סעיף א':

לגבי סעיף ב': החיסון של פייזר מדהים (לך תשווה אותו לאסטרזנקה שעושה רושם שיעיל פחות מאקמולי), אבל תמיד הייתה האפשרות שיווצר ווריאנט שעמיד בפניו ברמה מסוימת. עכשיו אנחנו שם.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ועוד לגבי סעיף א': בנקאים ואנשי עסקים חגגו במסיבה של האלפיון ברמת השרון ונדבקו בקורונה | כלכליסט

"ככל הידוע, אלו שאובחנו כמאומתים היו מחוסנים. חלקם פיתחו תסמינים משמעותיים, וכך למעשה התגלתה ההדבקה. כאמור, בעקבותיה עודכנו משתתפי האירוע בממצאים, וחלקם נכנסו לבידוד". משחק חדש לגמרי.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה המדד שלך?
    מישהי בטוויטר שאומרת שמרגישים רע? הם הלכו לבית חולים?
    אתה יודע כמה אנשים אני מכיר שמרגישים רע בגלל 1001 וירוסים אחרים?

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תראה את התוספת שהבאתי מכלכליסט. מסיבה ברמת השרון, כולם מחוסנים, עשרות נדבקים וחלק נכבד מהם פיתח תסמינים.

10. סיונרה Member

זה שאתה מניח שמדובר פה במשהו לא צפוי שמשנה את כללי המשחק לא אומר שזה המצב. חיסון לא מגן לחלוטין, וככל שיש יותר אנשים חולים שבאים במגע עם אדם מחוסן אז הסיכוי שהוא יחלה גבוה יותר.
    יש התפרצות בקרב אוכלוסיות לא מחוסנות, היא זולגת לאוכלוסיה מחוסנת. בגלל שרוב האוכלוסיה מחוסנת, הקצב איטי יותר.

11. קשר שמאלי Member

''עיתונאי'' מידיעות אחרונות. עוד בולשביק אדום. עכשיו גם אסור לנתניהו לחייך או לצחוק

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/21
  12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם אפילו התשקורת המגויסת לא מדווחת על תחלואה קשה בקרב מחוסנים, כנראה שזה לא קיים. קצת חום, קצת שיעול והרבה היסטריה: מרגישים רע.

13. קשר שמאלי Member

14. avicii Member

יצא לי להיתקל אתמול בכתבה של יוסי מזרחי על השכנים של בנט שסובלים ממהפגנות מול הבית של בנט.

מה שאני אוהב אצלו זו הכנות. הוא לא מנסה להראות איזושהי אובייקטיביות, מותר לשמאל אסור לימין וזה הכל.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי את הכתבה אז אני לא ממש יודע על מה מדובר, אבל באופן כללי עם כל הרצון כאילו לראות שהוא לא צריך את בלפור ומספיק לו הבית הפרטי שלו ברעננה, כמי שחווה על בשרו אישיות מפורסמת שהחליטה לגור כמה רחובות ממנו, זה באמת סיוט לשכנים. ואצלי זה היה רק אלוף חיל האוויר, אני כבר לא מדבר על ראש ממשלה. אגב, אין קשר בכלל להפגנות. רק התשאולים של האבטחה לפני כל כניסה ויציאה לרחוב זה סיוט.

Roma אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 32)

1. טל.