תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@VAR
    בעולם מתוקן, הדר מוכתר הייתה מעלה את הטיעונים שלה במפגש השבועי שעושים הסטודנטים מלגאי קרן x באוניברסיטה, או באירוע הבחירות בבית הספר. בעולם שאנחנו חיים בו, מישהו החדיר לראש של הנערה שהטיעונים הילדותיים מהווים מצע לגיטימי למפלגה שתרוץ לכנסת ואמצעי התקשורת העצימו את התופעה הזו שנקראת הדר מוכתר למימדים כל כך גדולים עד שהיא הפכה לנושא השעה.

מן הראוי היה לא להתעסק בה יותר מדי, וכל הניסיון לתקוע לה מקלות בגלגלים עכשיו מרגיש לי קטנוני ומגעיל. אבל מי שבעיקר אשם זה לא מי שתוקע לה מקלות בגלגלים עכשיו, אלא מי שהכניס אותה לקלחת הזו מלכתחילה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/22
  2. Roma מנהלים

https://pbs.twimg.com/media/FdE7gVNXEAAZPV8?format=Xxx&name=medium

כואב הלב שאני צריך לחלוק אותו יציע עם הטיפש הזה.

italiano, zivmay ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  3. VAR Member

ואם הייתה מוסיפה הסתייגות "ללא עזרה מההורים"? הייתם שמחים יותר? וואלה אני די מאמין לה שבגיל 20 אין לה כסף לדירה. לא שזו בעיה כמובן, אבל בואו לא נשחק אותה ראש קטן, די ברור למה היא התכוונה. היא נפלה בלשונה בעוד שפוליטיקאים מנוסים יותר משקרים באותו הקצב שבו הם נושמים, ובידיעה. אני מעדיף אלף הדר מוכתריות על יאיר לפיד אחד.
    אתה מצפה ממנה לסטנדרטים שאף אחד לא מצפה אפילו מראש ממשלה שכיהן 12 שנה. ליטרלי כל פוליטיקאי בארץ שמתקרב לאחוז החסימה מאדיר את עצמו כאילו הוא שליח האל בכבודו ובעצמו. יש לי תחושה שהאנטגוניזם שיש לאנשים כלפיה קשור הרבה יותר לפלטפורמה הרדודה שהיא משתמשת בה מאשר לתוכן הדברים.
    לא אמרתי שצריך להצביע לה. אני רק מנסה להבין מאיפה האנטגוניזם כלפיה.
    נכון, אבל בעולם עוד יותר מתוקן אנשים היו מייחסים חשיבות לתוכן הדברים שהיא אומרת ולא לשאלה האם יש לה דירה או לא.

4. Lebron Member

איזה תוכן אחי? אם היה תוכן אמיתי לדברים שלה היה אפשר להתייחס. לצעוק "יקר פה" ו"אין לאנשים דירה" זה לא תוכן.

דווקא לי אין אנטגוניזם כלפיה.
    כמו שאמרתי אני מעריך את האמביציה של ובטוח שהיא תגיע רחוק, אבל אני יכול להבין את מי שכן סולד ממנה.

לא מבין למה אתה דוחף לי את לפיד לכל מקום. אני לא סובל אותו ולא מתכוון להצביע לו.
    יש לנו מספיק נרקסיסטים קיצוניים בפוליטיקה. לא חושב שצריך עוד אחד.

ולמרות כל זה. אני מסכים שהתקשורת הממוסדת מתעסקת בה מעבר לכל פרופורציה. לשלוח כתב עם מצלמה נסתרת כדי לנסות להוציא כותרת ממי שהסיכוי שלה לעבור את אחוז החסימה נמוך זה בהחלט מביך.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/22
    Mamadu, Bitcoin ו-שי אוהבים את זה.
  5. Roma מנהלים

מה יהיה עם החיבה של שמאלנים לריב עם ילדים? מר"צ מביאים פעילים מחוץ לבית הספר בשביל להפעיל אלימות כנגד תלמידיפ תומכי הליכוד.
    בעולם מתוקן הפליט של האח הגדול, אירוני שהוא עם חולצה של צעירי מר"צ, פוגש מישהו בגודל שלו.
    כמובן שאז השמאל היה כבר מעלה סירטון ערוך ושיקרי על אלימות מצד פעילי ליכוד.

italiano ו-zivmay אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

איי! אח! אוי! אאוץ!

Roma אוהב/ת את זה.
  7. קשר שמאלי Member

השמאל הנאור, הסבלני, הדמוקרטי. סותמי פיות ארורים. איך הם הצליחו למכור לאנשים את הפוזה של ה''דמוקרטים''? זה מדהים

8. VAR Member

אין לי טיקטוק. את הדעה עליה גיבשתי בעיקר לפי הראיון בוואלה. היא אמרה שם גם לא מעט דברים נכונים, אם כי ניכר שחסרה לה הבנה כלכלית בסיסית. מרגיש כאילו היא לוקחת טיעונים מעומר מואב מצד אחד וירון זליכה מצד שני וחושבת שהם אותו בן אדם. זה עדיין יותר תוכן מ80% מהפוליטיקאים פה לפחות. גם ברור לי על איזה נושא היא רצה בבחירות.
    לא חייב לפיד. בני גנץ בפוליטיקה כבר כמה, 3 שנים? עד היום אין לי מושג מה הוא רוצה מהחיים שלי. איזה תוכן הוא מביא איתו? אתה מבין שכל ההבדל ביניהם זה שהוא גבר אשכנזי שהיה רמטכל והיא נערה מזרחית? גם אותו התקשורת הריצה מבלי שיש בו איזשהו תוכן רלוונטי. ועל הדרך היא גם פי 15 יותר כריזמטית ממנו.

רוצה לומר - תוכן לא רלוונטי לפוליטיקאים בימינו. שזה למה בעצם התחלתי את הדיון הזה.

9. modric19 Member

לא שאני מחזיק מבני גנץ, ההפך הגמור, אבל להגיד על מישהו "הוא בסך הכל היה רמטכ"ל" כשאתה משווה אותו להדר מוכתר זה מצחיק לאללה :D

10. Roma מנהלים

אעדיף כל אדם שהצליח בשוק הפרטי ולא בצה"ל. היום כבר זה ברור איך מתקדמים בצה"ל ואיך העניינים עובדים במערכת הרקובה הזאת.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  11. VAR Member

חבל שאתה לא מבין שהבדיחה היא על חשבונך.

modric19 אוהב/ת את זה.
  12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני משער שהתכוונת באופן כללי, אבל ספציפית למקרה הזה -לא חושב שמנכ"ל של חברה פרטית זה משהו שהוא פחות טוב מרמטכ"ל נניח, מסכים, אבל השוו בין משהו שהיה רמטכ"ל לבין מישהי בת 20 שההורים שלה קנו לה הרגע בית. היא לא ממש עונה על הקטגוריה של הצלחה בשוק הפרטי

Roma אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

לפי הכתב לענייני תקשורת של וואלה כל מי שמעביר ביקורת על ארץ נהדרת הוא חולה נפש. דה ליגיטמציה תמיד היתה מנת חלקם שלם הפלורליסטים האלה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  14. קשר שמאלי Member

ראיתי בטוויטר קטע מהמערכון על בן גביר
    סאטירה בתחת שלי. תועמלני שמאל מטונפים. חולה נפש מי שצופה בתוכנית הזאת

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/22
  15. DRORIKO Member

אל תדאג, ביום ראשון ארא״ל ידפוק בו כמה צעקות ויישר אותו