תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. רוברטו באגיו31 Member

אין דבר כזה טרור יהודי, זאת המצאה של התקשורת ושל הגוף הפוליטי השב"כ .
    כן יש פעולות בודדות של כל מיני ילדים מתלהבים ובעיקר משועממים שמרססים גרפיטי או במקסימום פוגעים ברכוש של ערבים.
    אם יש כל מיני הזויים שקוראים לזה טרור - אז "טרור" יהודי זה הטרור הכי כושל ולא מוצלח בתולדות ההיסטוריה .

לנושא אחר :

קראתי את הכתבה של הכישלונר קלמן ובגדול אני מסכים עם הדברים שהוא רשם : אכן יש הזדמנות היסטורית לשינוי יסודי של מערכות המדינה והתמודדות אל מול הטרור הערבי והבדואי.

אני בהחלט מסכים שאסור להסתפק בכל מיני שינויים קטנים וקוסמטיים, אלא במהפך של ממש .

מה הבעיה ?
    שהאחרון שראוי לרשום את הדברים האלו זה הכישלונר קלמן .
    נזכיר שקלמן טען לפני שנתיים שנתניהו צריך לפרוש מהפוליטיקה ולהגיע להסדר טיעון אל מול תפירת התיקים שהדיפ סטייט האכזרית אירגנה לו,
    נזכיר שהוא טען שנתניהו הוא עול על המחנה הלאומי ושהוא לא יכול להוביל לניצחון .

בעיקר הוא שתק והתנהג כדחליל בזמן שהבוגד ועוזריו הקימו ממשלת שמאל קיצונית עם האחים המוסלמים .

אז לא רק שקלמן השחצן לא התנצל, לא הביע חרטה ולא חזר בו מהטעויות הרבות שלו,
    עוד הוא מעז לקחת חלק בחגיגת הניצחון של המחנה הלאומי .

2. Bitcoin Member

ועוד איך יש תמשיכו להגיד שאין ולקבור את הראש בחול זה מקשה מאוד לנהל איתכם דיון אבל בסדר מה נעשה.

3. yonmu Member

אתה זה שקובר את הראש בחול ומתעקש לברוח מעובדות אוביקטיביות חד משמעיות.
    בספירה הכי מחמירה, כמה ערבים לא-אלימים נרצחו על ידי אזרחים יהודים מאז תחילת המילניום?
    תענה לשאלה הזו ואז נראה אם אפשר להתדיין איתך.

(אני כמובן משוכנע שהתגובה שלך תהיה התחמקות מתנשאת וטומנת-ראש-בחול כלשהי)

4. Bitcoin Member

אני יכול לחשוב על שניים שלוש כרגע (רצח אבו חדיר והפיגוע בדומא). אבל איך זה קשור למספרים? איפה זה כתוב שטרור זה עניין של כמות?
    אגב, חיפוש קצר ברשת ואני יכול למצוא עוד כמה, הרבה מתקופת ההתנתקות, רוצה שמות?

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/22
  5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם נהרגו 0 השנה אבל יש מאות מקרים בשנה של פלשתינאים שנכנסו לבית חולים בגלל אזרחים יהודים / זריקות אבנים / השחתת שטחים של פלשתינאים / השתלטות בכוח על שטחים של פלשתינאים, אז יש או אין טרור?
    קראתי את ההגדרה ששמו פה למעלה של טרור ולא ראיתי שם שרק מקרי מוות נכנסים תחת ההגדרה הזאת.

וחוץ מזה אני לא בטוח שהליכה להשוואה של כמות מתים תחמיא לצד היהודי, כי אין לי ספק שבכל פרק זמן שתבחר (בשנה האחרונה, מתחילת המילניום וכו') נהרגו הרבה יותר אזרחים פלשתינאים על ידי יהודים מאזרחים יהודים על ידי ערבים. רק בשומר חומות מתו 120 אזרחים ערבים חפים מפשע לפי האו"ם (אני אחסוך לך - אנטישמים חד צדדים, רק דובר צה"ל ותקשורת המיינסטרים הישראלית אומרים את האמת המאוזנת). אז מאוד קל להתחבא מאחורי זה שאצלנו יש צבא שהורג את האזרחים שלהם ואצלם אין צבא אז יש טרוריסטים שהורגים את האזרחים שלנו (שוב מזכיר, בכמויות פחותות בעשרות מונים מאזרחים הרוגים שלהם).
    ולכן גם כמו שאמרתי לפני כן, כל הדיון הטרמינולוגי הזה על כן טרור יהודי או לא טרור יהודי הוא סופר משעמם ואין לו שום פואנטה ומשמעות.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב רק עכשיו גיליתי שכל הדיון הזה התנהל בזמן שרק היום מתנחלים יהודים ביצעו פוגרומים בחברון, השחיתו חנויות, השליכו אבנים ופצעו פלשתינאים כולל ילדה בת 12 שנשלחה לבית חולים. וכל זה קרה תחת ליווי צבאי של המתנחלים.

אבל אל תקראו לזה טרור יהודי. דובוני אכפת לי יהודים.

7. italiano Member

כל הכבוד. פגעו בהם מספיק, עכשיו תורם להחזיר מלחמה.

8. yonmu Member

זה קשור למספרים כי השאלה היא האם קיימ תופעה כזו.
    אחרת אני יכול באותה מידה לטעון שיש טרור של ג'ינג'ים ולמצוא ג'ינג'י אחד שתקף באלימות. זה מגוחך.
    קדימה, דבר במספרים.

@חייל שוקולד
    אם פלסטינים מדווחים על מאות מקרי אלימות אבל יש 0 מקרי מוות אז אולי אולי אולי... הפלסטינים משקרים?
    אולי לכל חצי עימות של צעקות ודחיפות הם קוראים 'טרור', ואתה בולע את זה?

אבל הנה חשפת את הפרצוף האמיתי שלך - אתה מקטלג את צה"ל כטרור ומעז לדבר על 'פוגרומים' בערביי חברון.
    סתם אנטישמיות פאתטית ועלובה וחסרת חיבור למציאות. תמשיך לברוח מעובדות ולספר לעצמך שאתה מוסרי.
    למה בכלל לעצור ב'פוגרום'? בא נדבר על 'שואה' וזהו.

9. Bitcoin Member

אז איזו הגדרה אתה נותן לאירועים שציינתי? רצח על רקע לאומני למטרות פוליטיות?

10. קשר שמאלי Member

מה זה ''פלסטינים''?

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה כן, אני אנטישמי וכל הפלסטינים שקרנים. איזה טייק מרענן ומקורי.
    ובסוף איכשהו אני זה שבורח מעובדות, ומשתמשים אחרים אתה מאשים (לפני 5 הודעות בדיון הזה) ב"התחמקות מתנשאת". מודעות עצמית 100.

12. avicii Member

יש טרור יהודי, יש פי 1000 יותר טרור ערבי.
    כל כך הרבה פוזיציה שאיבדתם קשר לעובדות.

13. yonmu Member

רצח על רקע לאומני, כן. לא 'תופעת טרור'. בדיוק כמו שיש רציחות אחרות. לא חושב שמשהו שם נעשה "למטרות פוליטיות".

@חייל שוקולד נעלבת אז אתה בורח מדיון?
    אנחנו מחכים למספרים שלך.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא מתחמק, אבל אני גם לא עובד אצלך.

תבחר פרק זמן מסוים (שנה אחרונה, עשור אחרון, מילניום אחרון - מה שבא לך), תגיד לי כמה אזרחים פלסטינים מתו בפרק זמן הזה על ידי יהודים, ומבטיח לחקור בשבילך ולספק לך מספר כמה שיותר מדויק בנוגע לאיזה נתון שרק תבחר.

אה, ואם לא תעשה זאת אז אני בגלל שאני כל כך בוגר, אני אגיד שאתה מתחמק וניצחתי בדיון הוירטואלי הזה שאנחנו מקיימים פה. הידד!

15. Bitcoin Member

כן, זה טרור יהודי
    אני לא השתמשתי במונח "תופעת טרור" ממנה באמת משתמע משהו נרחב. טרור יהודי זה דבר זניח ונדיר ככל הידוע לי, אבל היה גם היה. האם זה מתקרב לטרור הפלסטיני? לא.