תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Lebron Member

ניצחת אותי

Sturridge אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

אתה מפספס פה לגמרי את הנקודה. העניין פה הוא לא ביסמוט או אסנת מארק. אנחנו מדברים על משהו הרבה יותר רחב. היחס של התקשורת לנתניהו ולכל מי שבמעגלים השונים שלו הוא יחס ביריוני. הכתבת הזאת לא היתה מעיזה לעשות את מה שעשתה לביסמוט לפוליטיקאים מגוש הרל"ב, את ביסמוט אפשר לפרק חופשי, בדיוק כמו שפירקו אותו באולפן שישי שבוע אחרי שבוע. אפילו בפרידה שלו הם כיסחו לו את הצורה. היחס שאסנת מארק, מירי רגב ודודי אמסלם מקבלים זה יחס שאף אחד במחנה הרלב לא יקבל אפילו חצי מזה, למרות שיש שם אנשים צעקנים ואלימים אפילו יותר, וכבר נתתי כמה דוגמאות. או קח דוגמא נוספת. בידיעות אחרונות במשך שנים כותשים את שרה נתניהו על החשדות להתעמרות בעובדים שלה. אם הנושא של התעמרות לעובדים כל כך נוגע לליבם למה הם עשו ראיון שער עם רובי ריבלין לפני שבוע? בן אדם שנעשה עליו תחקיר שחשף התעמרות קשה לא פחות בעובדים שלו. למה שרה נתניהו היא חתיכת מטורללת אבל רובי ריבלין הוא סמל הממלכתיות?

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. Lebron Member

לא פספסתי שום נקודה, אני פשוט שוב תוהה למה כל כך חשוב לאזרח מן השורה איך מתייחס כתב בכלי תקשורת x או y לפוליטיקאי כזה או אחר.
    כשלשם הולך השיח פלא שהפוליטיקה שלנו נראית כמו תכנית ריאליטי?

זה מרגיש שדברים מהותיים לא באמת מעניינים אותך, אלא רק ה"אנחנו" ו"הם" המעייף הזה.

4. קשר שמאלי Member

כי פוליטיקאים הם נבחרי ציבור.כשמזלזלים בפוליטיקאי, מזלזלים גם בבוחרים שלו. פשוט קל. לא מצפה ממך אבל להבין את זה, אתה בוחר פוליטיקאים מהמחנה הנכון

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/23
  5. TooKy Member

אז עכשיו הגננות יוכלו להתעלל בילדים שלכם חופשי, גדול!

6. DRORIKO Member

זה מפריע לי כי הם עושים פרופגנדה. כי הם שוטפים את המח למיליוני אנשים. זה שגוש הימין הביא 64 מנדטים למרות התקשורת זה מטורף. אם לא התקשורת הוא היה מביא 94.

7. abcd Member

שום קשר בין ההצעה להודעה הזאת אבל למה שזה יפריע לך.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  8. Roma מנהלים

שי אוהב/ת את זה.
  9. Lebron Member

אין אפקטיבי יותר מהתעמולה הביביסטית. יש כאן כמה חבר'ה בפורום שהם הוכחה ניצחת לכך.

10. DRORIKO Member

לא יודע לגבי שאר החבר'ה, אני יכול להגיד שאני ספציפית ימני מעל 20 שנה

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה כמה חבר'ה? הלכת רחוק. תראה את ההודעה שלו שציטטת, איזו דעה מקורית ומורכבת שלא שמענו מעולם בשום מקום אחר. אין ספק שהוא לא הגיע אליה דרך תעמולה, נטו חשיבה עצמאית וניתוח המציאות.

12. Lebron Member

זה לא משנה מה אתה, גם אתה מושפע מתעמולה ימנית בדיוק כמו שמי ששמאלני מושפע מתעמולה שמאלנית.
    בעיני, התעמולה של הליכוד היא האפקטיבית ביותר בשיח הפוליטי, ביי פאר.

13. DRORIKO Member

חמוד, אני ימני עוד לפני שנולדת, על איזה תעמולה ביביסטית אתה מדבר. ואותך אני דווקא מעריך כי אתה נשמע מנומק וענייני. הבעיה שלי היא עם הזומבים הרלביסטים. איך הולך השיר?
    He's the one
    Who likes all our pretty songs
    And he likes to sing along
    And he likes to shoot his gun
    But he knows not what it means

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה רלוונטי ממתי אתה ימני? מניח שרוב האוכלסיה לא עברו צד פוליטי לאורך כל חייהם, אז כולנו חסינים מתעמולה?

בפועל הודעות שלך כמו אלו שלברון ציטט הם האמא והאבא של בן אדם שמאכילים אותו תעמולה בכפית. היום בערוץ 12 הכתב/פרשן שמקבל הכי הרבה זמן מסך להביע את דעותיו, בפער, זה עמית סגל. בועז ביסמוט נכנס עכשיו לכנסת נטו דרך זה שהוא קיבל מקום של קבע באולפן שישי על תקן הפרקליט של הליכוד (משהו שלא קרה מעולם בהיסטוריה של התקשורת הישראלית, שנותנים תקן למייצג של מפלגה ספציפית בפאנל). בערוץ 13 יש תכנית לשרון גל שמנחה אותה בחוסר אובייקטיביות בוטה יותר מכל עיתונאי "שמאלני" אחר. בפאנלים של כל תכניות האקטואליה שלהם יש בד"כ יותר ימנים משמאלנים, כשלאחרונה מביאים בן אדם כמו אלדד יניב על תקן השמאלני. מקביל בערך לזה שיהיה פאנל אקטואליה עם בן כספית על תקן הביביסט. איילה חסון שמגישה שם את הפאנלים הכי משמעותיים מבחינת הבעת דעות (אולפן שישי ולפני החדשות בשבת) גם לא ממש מסתירה את נטייתה הפוליטית.
    וכמובן שיש את ערוץ 14 שהוא תעמולה בוטה ולא מוסתרת פי 20 יותר מכל מה שערוץ 12 ו13 כביכול עושים.
    רוצה שנעבור לרדיו?

ולמרות כל זה אתה עוד מפמפם פה את השטות הזאת של "תשקורת סמולנית", כי ביבי מפמפם את התעמולה הזאת כבר 30 שנה (מזל שאתה ימני כבר 20 שנה אז בטוח אתה זוכר).

15. abcd Member

האיש הירוק חי בעיר ירוקה, עובד בעבודה ירוקה עם עובדים ירוקים, רואה בטלויזיה ירוקה תכניות ירוקות של אנשים ירוקים וקורא בעיתון ירוק כתבות ירוקות. יום אחד הוא פגש איש כחול ואמר לו ״מה אתה עושה פה י׳תוצר של תעמולה ביביסטית?!״

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/23
    Roma, Nigel de Jong, italiano ומשתמש נוסף אוהבים את זה.