תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Lebron Member

אמרתי כבר בעבר ואחזור על זה. אין באמת חיה כזאת איש תקשורת אובייקטיבי. דרוקר בעצמו העיד על עצמו כמה פעמים שהוא לא אובייקטיבי ודעותיו משפיעות על הסיקור שלו. הסיבה שדרוקר מפריע לך זה כי הוא בדעה מנוגדת לשלך. אנשי תקשורת שנמצאים בדעה שלך ועושים תעמולה בלי בושה והפסקה לא מפריעים לך. זה בסדר, זכותך לצרוך איזו תקשורת שאתה רוצה. אם אתה אוהב לצפות באנשי תקשורת שאתה סולד מדעותיהם והם מעצבנים אותך, לך על זה. אני בטוח שהם מודים לך.

הבעיה היא שאתה מייצר מצג שווא כאילו כיום יש רק תקשורת אנטי ביבי. מתעלם לחלוטין מתקשורת פרו ביבי, ממנגנון התעמולה המשומן של ביבי. האמת הפשוטה שתעמולה היא לא במעמד צד אחד, ממש לא. וכמו שכבר אמרתי, התעמולה הביביסטית אפקטיבית בהרבה מכל מקביליה.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  2. Lebron Member

3. Lebron Member

יצא לך לראות פעם את התוכנית של חסון בשישי? לא ראיתי כבר תקופה, אבל מקטעים בטוויטר נראה ששום דבר לא השתנה. היא נוטה לטובת הליכוד באופן קיצוני. אתה יכול לצפות בה במקום באולפן שישי.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. קשר שמאלי Member

נראה את 12 מפרסמים את זה.
    זה תוצאה של ההסתה של הערוץ שאתה עובד בו יא חתיכת טמבל

6. avicii Member

אני חושב שפשוט צריך לתת ביטוי שווה לכל הצדדים. התמונה בערוץ 14 שבה יש שמאלני בודד על תקן על תאנה בפאנל מול 5 ימנים שווה לתמונה בערוץ 12 של 5 שמאלנים מול עמית סגל/בועז ביסמוט. להציג את זה כעיתונות אובייקטיבית זה מגוחך.
    אפשר גם לעשות כמו בארצות הברית, שבה יש כלי תקשורת בלעדי לימין וכלי תקשורת בלעדי לשמאל, בלי ניסיון לאזן את התמונה.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מצטט אותך אבל זה תשובה גם למה ש @DRORIKO כתב לי:
    ההקבלה בין ערוץ 14 לפאנלים עם עמית סגל/בועז ביסמוט היא שגויה מ2 סיבות:
    1. החשובה שבהם היא שאתה משווה בין כמות אנשים במקום כמות זמן שנותנים לכל צד להשמיע את הטיעונים שלו. נכון שביסמוט היה הביביסט היחידי בפאנלים של ערוץ 12 (עם דגש על ביביסט ולא ימני, המשך בסעיף 2), אבל הוא היה מדבר שם חצי מהזמן. אותו סיפור עם עמית סגל. אז אם נותנים במה חצי מהזמן לצד א' וחצי מהזמן לצד ב', והזמן של צד ב' מתחלק בין 5 אנשים, אז ברור שזה יתרון לצד א'. גם כי יותר קל להשמיע את המסרים שלך כשאתה מדבר לבד ולא כשיש לך 4 שותפים שחולקים איתך את הזמן, וגם כי זה אוטומטית מציג אותך באור הרבה יותר טוב, כי אתה נהיה הצד שעושים עליו עליהום ואז כל תשובה שאתה נותן הופכת להרבה יותר הירואית.
    האם בערוץ 14 השמאלני התורן הוא הבן אדם שמדבר בפאנל הכי הרבה בפער? לא צופה שם יותר מדי אבל קשה לי להאמין. אגב מי השמאלני התורן שם בימינו? אלדד יניב? כי זה אפילו לא נקרא לשים שמאלני בפאנל.

2. ביסמוט לא היה יושב בפאנל עם 5 שמאלנים, הוא היה יושב בפאנל עם 5 לא ביביסטים. פאנל סטנדרטי של ערוץ 12 בימי ביסמוט (כותב מהזיכרון, מוזמנים לתקן אותי) - רינה מצליח, דנה וייס, דפנה ליאל, ירון אברהם, דני קושמרו.
    נגיד שאת וייס ומצליח סופרים כ2 שמאלניות. למרות שהן רחוקות מאוד מלהיות נשות השמאל הכי חדות שאפשר למצוא, ולא כוחות לשים אותן מול דמגוגים כמו סגל וביסמוט.
    האם דפנה ליאל, ירון אברהם ודני קושמרו הם שמאלניים באיזשהי צורה? לא, הם פשוט לא ביביסטים. לדעתך לשם האיזון צריך לשים בפאנל חדשות 3 ביביסטים ו3 לא ביביסטים?

8. DRORIKO Member

צריך להעיף אותו לקיבינימט. אני שולח אותך לעשות תחקיר ואתה באמצע העבודה שלך משתכר למוות ועוד מטריד מינית את התחקירנית. זה לבזות גם אותה, גם את הערוץ ובעיקר את עצמך. הביתה.

9. DRORIKO Member

היה שם גם את אמנון אברמוביץ׳ ואת ההוא עם הגבות. הם כולם אותה גווארדיה שמאלנית רקובה.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למיטב זכרוני אמנון אברומביץ' לא היה מופיע בפאנלים בד"כ, לפעמים הוא ועמית סגל היו מקבלים זמן דיבור בקטעים שהוקלטו לפני אולפן שישי.
    גם את נוסבאום לא זוכר שם.

11. DRORIKO Member

לא יודע ראיתי איזה קטע שהוא ומסריח מתנפלים שם על ביסמוט בחמת זעם. ראית את השנאה יוצאת להם מהעיניים(או מהגבות)

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/23
  12. avicii Member

@חייל שוקולד
    לא רואה ערוץ 14, אבל כן יודע מחברים שצופים שמגיעים לפאנלים עיתונאים אנשי שמאל כמו ג'וש בריינר וגדעון לוי, וגם פעילים חברתיים של מפלגות שמאל.
    לגבי פרקי הזמן אני לא יכול להגיד כי אני לא צופה בערוץ 14, אבל לפי מה שראיתי בערוץ 12 (עברתי לכאן 11 באופן כמעט בלעדי לאחרונה), היה שם חוסר איזון בין כמות הזמן שביסמוט קיבל לעומת השאר. אני זוכר איזה פאנל שבו הוא ספר כמה זמן עבר עד שנתנו לדבר וזה היה רבע שעה או משהו בסגנון.

אולי רינה מצליח, דנה ווייס, ירון אברהם ודפנה ליאל הם לא אנשי שלום עכשיו או בצלם, אבל הם לא מהצד הימני של המפה הפוליטית. אם הדעה שלך כמעט תמיד שונה מהדעה של אנשי ימין, אפשר להניח שאתה לא איש ימין.

13. alexshw Member

לא מדובר באנשי ימין. מדובר באנשי נתניהו. זה לא אותו דבר.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

14. DRORIKO Member

הפלורליזם מבית השמאל. אוי ואבוי אם על 10 מאמרים נגד הרפורמה יהיה חלילה מאמר אחד בעד. אבל תמשיכו לקרקר על ישראל היום וערוץ 14

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שנשכח בכל העניין הוא שתקשורת אמיתית לא אמורה להציג את אלה ואת אלה, את הדעות הללו והדעות הללו. לפני הכל, היא צריכה לבדוק, לחקור ולהציג לצופה מה האמת - וזה קריטי במיוחד בעידן שבו השקר נהיה נפוץ כל כך והשתרש. השאיפה להגיע לאמת הוחלפה ב"בואו נציג את שני הצדדים וניתן לציבור להחליט".

(וזה בלי קשר לדברים נכונים שנכתבו כאן: על זה שלא מדובר בימין מול שמאל, אלא בתמיכה בביבי ובאי תמיכה בביבי. וגם על זה שנתניהו ותומכיו לא רוצים איזון. בדיוק כמו עם מערכת המשפט - הם רוצים שליטה, הם רוצים הכל).

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 4, אורחים: 14)

1. VAR
  2. טל.