תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. DRORIKO Member

התקשורת:גלי בהרב מיארה היא הקדושה באדם. כל ביקורת עליה היא רשעות ואיום על שומרת הסף.
    גם התקשורת:ביבי שים פס על ההנחיות של מיארה ותכנס לאירוע.

2. italiano Member

בוקר טוב:sm_321:

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/23
  3. Roma מנהלים

אני חושב שלא פרסמת את מה שרצית לפרסם באמת:
    רייטינג חדשות
    חדשות 12: 15.3%
    חדשות 14: 6.9%
    חדשות 13: 5.7%
    חדשות 11: 6.1%
    רייטינג
    השוטרים, קשת 12: 11.5%
    הפטריוטים, ערוץ 14: 9.3%
    שומרי הסף, רשת: 7.3%
    שישה אפסים, כאן: 5.7%

4. Scouser Member

זה לא באמת מפתיע.
    בימים כאלה טעונים פוליטית הרייטינג של תוכניות אקטואליה עולה, אפילו התוכנית המשעממת של גאולה אבן עם רייטינג שיא לדעתי.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

5. Roma מנהלים

תן לציבור את הספורט או הראליטי שלו והנתונים חוזרים לנורמה.
    הפטריוטים בעליה כבר תקופה ארוכה והתוכנית של גאולה ניצלה את זה שערוץ 12 ששולט ברייטינג בישראל פשוט משדר סדרה שלא כולם רואים ומי שלא רואה לא יתחיל לראות עכשיו.

6. DRORIKO Member

חוצפנית ממדרגה ראשונה. הערוץ שלך הוא שיצר את הקרע בעם. שנים הוא מסית נגד הימין, נגד ביבי, נגד שרה, מפיץ שקרים ופייק לכל עבר, מעודד סרבנות, מעודד חסימת כבישים. אם לא ערוץ 2 ביבי היום עם 80 מנדטים כשכל העם סביבו. ערוץ 2 הוא זה ששטף לכל כך הרבה אנשים את המח. אז את עוד מאדימה את הממשלה בקרע בעם? בת של אלף זונות. אם לא היית כוסית מי היה מסתכל. טיפשה, רעה ונטולת כשרון.

7. Lebron Member

בשביל שמנהיג יזכה לתמיכה בסדר הגודל הזה, הוא צריך לשלוט לחלוטין בתקשורת.
    טוב לדעת למה אתה מייחל.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

אני מייחל לתקשורת הוגנת, לא לתקשורת של שקרים מניפולציות ושטיפת מח. כשקוטלים את ביבי כל פעם שהשקל יורד אבל כשהוא עולה משבחים משום מה את המפגינים זה לא תקשורת חופשית שמבקרת את השלטון, זה גוף תעמולה של הצד השני.

9. DRORIKO Member

והנה עוד קצת מה"אוצר" הזאת

10. Lebron Member

לא יודע מה זה תקשורת הוגנת. כלי תקשורת שייכים לבעלי הון עם אינטרסים, ומורכבים מאנשים שיש להם דעה שמשפיעה על הסיקור שלהם.
    לא ניתן להנדס תקשורת "הוגנת", זאת סתם סיסמה. אין דבר כזה עיתונאי אובייקטיבי, לעיתונאי יש דעות והן משפיעות על הסיקור שלו, במודע או שלא במודע. עמית סגל, העיתונאי עם אולי הכי הרבה זמן מסך ב-12 שמתעסק בעיקר בפרשנות, לא מוטה? הוא כן, ואין לי שום בעיה עם זה. אני יודע מה הדעות שלו ומה הדעות של אמנון אברמוביץ'. זה אגב למה אני לא צופה כבר בחדשות בטלוויזיה, אני יודע מה כל אחד יגיד.

בארצות הברית יש תקשורת הוגנת? לא, יש תקשורת עם הטייה דמוקרטית/שמאלית ותקשורת עם הטייה רפובליקנית ימנית.
    בעיני אגב התקשורת יותר גרועה כשהיא תומכת בשלטון. כי אז היא מתעסקת באופוזיציה במקום באלו שנמצאים בשלטון.

אני רוצה להראות לך משהו, בסרטון הבא ינון מגל משקר במצח נחושה:
    https://twitter.com/Joe10616924/status/1678816663490162694

תתעלם מהטקסט של מי שהעלה אותו. תהיה כנה - זה הוגנות? זאת לא הנדסת תודעה. אפשר לבקר את ההתנהלות של עמי אשד במהלך ההפגנות נגד הרפורמה, אבל למה לשקר ביודעין? מי שצופה בתוכנית לא באמת בודק בזה בטוח שהוא אומר אמת כי מדובר באיש התקשורת הכי פופולרי היום בימין.
    וזה לא שקר ראשון ולא אחרון שלו, הבנאדם משקר על בסיס קבוע כדי לסייע לממשלה הזאת.

לגבי ה-80 מנדטים. בוא נחזור רגע לבחירות 2013. באותם בחירות לכולם היה ברור מי יהיה ראש הממשלה מראש. נתניהו התאחד עם ליברמן, הסקרים הראשונים חזו מעל 50 מנדטים.
    נתניהו לא זכה לתקשורת עוינת במיוחד באותה מערכת בחירות, בין היתר בגלל שהיה ברור שהוא יקח, אחרי קדנציה טובה של 4 שנים. מי כן זכה לתקשורת עוינת? בנט. זה דווקא עזר לו להשיג את התוצאה הטובה ביותר בקריירה הפוליטית שלו של 12 מנדטים.
    כמה נתניהו וליברמן קיבלו ביחד בסוף? 31, ירידה של 11 מנדטים ממה שהשיגו יחד בבחירות שקדמו להם.
    למה? כי לא הורגשה דחיפות להצביע לו כי גם ככה הוא עמד לזכות. דווקא בנט שהיה במוקד כן עורר אנשים להצביע.
    נתניהו צריך לעורר רגשות חזקים כדי לגרום לציבור שלו להצביע בהמוניו.

כל החרא שעובר בשנים האחרונות זה בגלל שכל השיח הפך להיות סביב פרסונה. אני חושב שמנהיג דומיננטי מדי, שנמצא יותר מדי שנים זה רע ומה שקורה במדינה מוכיח את זה. זה בגלל לא משנה מי הפרסונה ועד כמה הוא מוכשר, יש פילוג נוראי בעם בעקבות השלטון הממושך שלו שלא ניתן לגישור, והוא רק ילך ויחריף כל עוד הוא במערכת הפוליטית.
    למרות שאינני אוהב אותו, אני לא רוצה לראות אותו מושפל. הייתי שמח לו היה מחליט בעצמו על תאריך תפוגה לשלטון שלו כולל עסקה שתוריד ממנו את התיקים כדי שיוכל לסיים את תפקידו בכבוד. גם מתוך כבוד לדברים הטובים שעשה וגם מתוך כבוד לתומכיו.
    גם הליכוד יוכל לצאת לדרך חדשה. על הקווים מתחמם יוסי כהן, מנהיג מרשים פוטנציאלי.
    על השלטון הממושך של הליכוד שהפך למפא"י 2 אני לא אדבר.

אקנח עם ציטוט נהדר של בגין מ-1955:
    https://3.bp.blogspot.com/-_l5uQoD7RCE/WqkInq-9j_I/AAAAAAAI5l8/sC6BOhVD_GUbFBe1VgJaEV4gxz7ikWcfwCLcBGAs/s1600/%25D7%259E%25D7%25A0%25D7%2597%25D7%259D%2B%25D7%2591%25D7%2592%25D7%2599%25D7%259F%2B%25D7%25A2%25D7%259C%2B%25D7%25A9%25D7%259C%25D7%2598%25D7%2595%25D7%259F%2B%25D7%259E%25D7%25AA%25D7%2597%25D7%259C%25D7%25A3.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/23
    הרצליה, Sturridge ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

מי שיצר את כל השיח הזה זאת התקשורת. היא רדפה את ביבי מהיום הראשון שלו בתפקיד. היא רדפה אותו עוד כשהיה יו"ר האופוזיציה בתקופת רבין. התקשורת היא שמאלנית, יש פה ושם קישוטים ימנים כמו עמית סג"ל וצבי יחזקאלי, אבל בבסיס שלה היא שמאל. היא היתה כזאת מאז ומתמיד, וכל מנהיג ימני חטף ממנה באבי אביו. מבגין דרך שמיר ועד נתניהו. אפילו שרון לפני שחתך שמאלה שתו לו את הדם.

12. Lebron Member

אז מה שאתה באמת רוצה זה לאלף את התקשורת. הרי מי הקומיסר שאמור להחליט עבור כלי תקשורת מה הוגן ומה לא?
    בכלל, למה זה כל כך בוער לך? הרי גם אתה לא יכול להתעלם שאין אף פוליטיקאי, עם דגש על אף פוליטיקאים, עם כמות שופרות כמו שיש לנתניהו בשיח הציבורי.

ולמה אתה לא עונה על השקר הבוטה שהבאתי של מגל? דיברת על הוגנות לא?

13. avicii Member

@Lebron
    נראה לי שמפריע להם יותר שיש כלי תקשורת שמנכסים לעצמם אובייקטיביות שאין להם באמת.

14. Lebron Member

אני לא מבין מה זה בכלל אומר מנכסים לעצמם אובייקטיביות? עד כמה שזכור לי תוכניות אוקטואליה לא נפתחות בכיתוב "אנחנו אובייקטיבים". אני זוכר את דרוקר, שאני מניח שנתפס מבחינתם ככזה, מעיד על עצמו יותר מפעם אחת שאיננו אובייקטיבי ושדעותיו כן משפיעות על הסיקור שלו. מי שזה ברור לו ועדיין מחפש בכוח לצפות ולהקציף על איזושהי תחושה שהם כאילו אובייקטיבים אבל לא באמת זאת זכותו, אבל התלונות הבלתי פוסקות על זה כבר הופכות להיות פתטים. אולי הם מכורים לצפות ולהתעצבן.
    היום יש לכל אחד את הזכות להחליט במה לצפות. אם הוא לא מרוצה מהרמה המקצועית של כלי תקשורת x או y, יש לו מספיק אופציות אחרות.
    רגישות היתר של אנשים לסלידה מנתניהו מצד אנשי תקשורת רבים נראית לי ילדותית משהו.

Sturridge ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא מספיק להם פשוט לעבור לצרוך מוצר אחר כי זה אף פעם לא היה העניין. מפריעה להם עצם הקיום של אותה "עוינות לנתניהו" והביקורת כלפי הגוש שלהם. מפריע להם שיש מישהו ששומע את זה, רוצים שזה פשוט לא יישמע. הנה יש להם ערוץ חצר משלהם שהם מספרים לנו כמה הוא נהדר, ועדיין המתקפות על התקשורת מעולם לא נפסקו.
    במילים אחרות, העניין זה שליטה והשתקה. תמיד היה, תמיד יהיה. כל השאר זה זיוני שכל של אנשים שחושבים שאנחנו מטומטמים ולא רואים להם.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 36)

1. אלישע לוי