תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. DRORIKO Member

שהפרופגנדה הזאת משפיעה על תוצאות הבחירות. שהפרופגנדה הזאת גרמה למאות אלפי שטופי מח לשתק את כל המדינה. אין לי בעיה עם ביקורת על השלטון, אבל שתהיה אינטיליגנטית, שתהיה עניינית. להגיד שביבי הוא מסית כי הוא חזר על דיווח של מד״א זאת תעמולה סוג ז׳

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקיצור כמו שאמרתי - שליטה.
    התקשורת משפיעה על אנשים תמימים וצריך לדאוג שלא תעשה זאת. מי יחליט מה מותר להגיד ומה לא? השלטון כמובן. או מישהו מטעמו. אבל זה רק לדאוג שהיא תהיה אובייקטיבית ו"אינטיליגנטית", מבטיחים! כמו שלבחור את כל השופטים ולהיות בעצם גם הרשות השופטת זה

אתה יודע מה עוד משפיע על תוצאות הבחירות? אנשים. הסביבה שאנשים חיים בה, מה שאומרים סביבם, משפיעים על הבחירה שלהם.
    למה לא לדאוג גם שכל מה שאנשים אומרים בשיח בינם לבין עצמם הוא, אהמ, ענייני ואינטיליגנטי? אפשר אפילו להקים גוף שידאג לכך. יש לי שם מקורי אבל מסורבל, עזוב אותך נקרא לו בראשי התיבות שלו ק', ג' וב'.
    צריך פשוט לעזור לאנשים לקבל את הבחירה הנכונה והמושכלת. זה הכל. ככה לביבי יהיו 80 מנדטים ואף אחד לא יוכל לעשות עליו שרירים.
    האמת, נשמע רעיון קלאסי לרפורמה הבאה שלכם.

הציטוט העתיק של צ'רצ'יל על דמוקרטיה מוכיח את עצמו בכל יום שעובר...

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/23
  3. italiano Member

הבכיינים הראשיים שרצים לכאן לבכות על כל נאד בערוץ 14 מטיפים ומדברים על תלונות לתקשורת.

הטנטרום שלכם קורע.

4. DRORIKO Member

ב״השלטון כמובן״ הבנו שאתה ציני. לא היית צריך למרוח את זה על 3 פסקאות

5. Lebron Member

חחח והדוגמא שהוא נותן לך זה ציוץ(!) בחשבון הפרטי של כתבת בטוויטר שטוען רחמנא ליצלן שנתניהו מסית.
    לא מפריע לו ציוצים "לא עניינים ולא אינטלגנטים" ברוח דומה נגד יריביו הפוליטים של נתניהו של כתבלביו או השקרים והסילופים הבוטים של צייצנים ומובילי דעה קהל עם הרבה יותר עוקבים כמו ינון מגל, כי הם משרתים את הנרטיב של הממשלה וזה מותר.

לפחות שלא יטיף על הוגנות.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני משקף לך כמה העמדה שלך מגוחכת. וכן גם לאיפה העמדה שלך לוקחת אותנו. הכי הגיוני בעולם ולשם היא תמיד לקחה, בכל מקרה כזה מההיסטוריה. אין דבר כזה שאתה שולט בתקשורת כמו שאתה מציע ואתה לא משטר טוטליטארי לגמרי.
    אבל זה הקטע שלכם, אנחנו כבר רגילים. אתם אוהבים את כל המאפיינים של המשטרים האלה כשלעצמם, רק לא רוצים שיקראו לזה בשם של זה.

ערוץ 14 למשל משקר ומפיץ פייק בלי סוף (מה שאתה כמובן בוחר להמשיך להתעלם ממנו בכל הזדמנות שניתנת לך, כצפוי, כי שוב - שקרים ופייק מעניינים אותך כקליפת השום), כולל טרלולים היסטריים לחלוטין כמו "הCIA עוזר למחאה" ואתה לא תראה אותי קורא לשלוט בתכנים שלו. מי שלא טוב לו משהו שיתבע אותם כמו שעשו לפוקס עכשיו בארה"ב. זה לא המקום של המדינה ואם אתה סומך על איזה מקורב של ביבי שיחליט מה כן עובר מסך ומה לא אז יש לי שמן נחשים למכור לך.

Sturridge, LFC-Gerrard1 ו-Lebron אוהבים את זה.
  7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא יכול למדוד אובייקטיביות ולפיכך אי אפשר להכריז על אף בן אדם שהוא אובייקטיבי בשום דבר.

מה שכן יש זה נורמות עיתונאיות ומחויבות לאמת. בערוצים כמו 12 ו-13 זה קיים, גם אם לא מושלם, כי אף אחד לא מושלם. בערוץ 14 אין נורמות והאמת לא מעניינת אף אחד.

8. avicii Member

לי אישית יצא להיתקל בשקר של ערוץ 12 כאשר פרסמו משהו שהאמן רביד פלוטניק רשם על ההפגנות, כי אני עוקב אחריו ואני ראיתי מה הוא רשם באמת. מעבר לכך, יש עוד דברים כמו סערת "החשמל הכשר" שהם פיילוט של ממשלה קודמת ופתאום זה נהיה שערוריה.
    אני צופה בתכנית של גיא זוהר "מהצד השני" ורואים שם איזה דברים לא מדווחים נכון בכל ערוצי התקשורת. זה מה שאני אוהב בכאן 11. שאר הערוצים מחליטים לפרסם או לא לפרסם רק לפי האג'נדה שלהם. אבל אולי זה רק אני אולד פאשן

9. Lebron Member

12-13 זה ערוצים מסחריים עם אינטרסים של בעלי הון.

בתור אחד שהכיר את המערכת של 12 מקרוב. אני יודע להגיד שהרמה של העיתונאים והתחקירנים ממש נמוכה והכל חפיף. כולם שם אינטרסנטים. אין שם סטנדרטים עיתונאים גבוהים בכלל. מה שבאמת חשוב זה לרצות את בעלי הערוץ.
    יצחק תשובה כמשל. מעולם לא שמעתם עליו מילה רעה בערוץ. תשאלו את עצמכם למה.

10. DRORIKO Member

בחדשות 12 העלו כתבה שלמה על האלימות המשטרית החריגה כלפי המפגינים(של מי אם לא מיכל פעילן) ומיד לאחריה הזמינו את בן גביר לשיחה אצל המנהלת קרן מרציאנו שנזפה בו ו"דרשה תשובות". אני לא זוכר שעשו את זה אחרי האלימות המשטרתית כלפי החרדים או האתיופים. רק כשזה הפריבילגים אז זה פותח מהדורות. זה בדיוק מנגנון שטיפת המח שדיברתי עליה. אבל אוי אוי אוי ינון מגל התבלבל בחודשיים. איזה שופר.

11. Lebron Member

אחלה תגובה מגלית קלאסית.
    ביקשת מ-chatgpt לכתוב לך תגובות בסגנון מגל? יכול לחסוך לך ימבה זמן.

12. DRORIKO Member

עזוב רגע אותי, אני לא מעניין, אתה לא חושב שערוץ 12 הוא ערוץ מוטה ותעמולתי?

13. avicii Member

אתה לא קורא הודעות בכלל?

Lebron אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

לא ידעתי שדתיות הפסיקו ללבוש חצאית @yonmu מה זה פסיקה הלכתית חדשה?

Roma ו-italiano אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member