תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Roma מנהלים

סתם לשם הבהרה, אני לא חוגג בשום צורה אונס. מי שביצע זאת צריך להיענש במלוא החומרה בלי קשר למרכבי הזהות שלו.

נ.ב. אני עדיין לא מרשיע את הנערים במקרה הזה, צריך לחכות ולראות את ממצאי החקירה. ראינו כבר במקרי קליימן או הנערים הקודמים שבסוף לא קרה כלום (לא יודע אם זה באמת במקרה או שפשוט עורכי דין ממולחים גרמו לכך אבל זה כבר לא באחריותי להיות גם השופט וגם התליין).

אין מה לחגוג גם אם היה מדובר באדם השנוא עליי ביקום, בסוף זאת בושה לשמה של מדינת ישראל שכולנו חיים בה. את השם הרע כולנו נספוג.

2. DRORIKO Member

אחת הנוכלות הכי גדולות בתקשורת.

3. DRORIKO Member

חחחחח וזה לא מפסיק

italiano אוהב/ת את זה.
  4. VAR Member

גם אם היה מדובר ביהודים הייתי מוכן לשים הרבה מאוד כסף שגג 3 דורות אחורה קיבלו אצלם במשפחה חינוך במדינה ערבית, שעדיין מחלחל.

5. yonmu Member

מה זאת אומרת 'למה'? כי כל המסגור של האירוע הוא קולקטיבי.
    למה אתה חוגג כשהקבוצה שלך כובשת ולא כשהקבוצה היריבה כובשת? למה לא אכפת לך כשבשו גול במשחק שלא מעניין אותך?

יש פה פרשה מכוערת. אמנם אנקודטה, אבל עסיסית וצבעונית במיוחד לאור מה שהיה לפני כמה שנים (שם יצאו זכאים, אגב).
    אם מדובר ביהודים זה לכאורה ליכודניקים/ערסים ששייכים למחנה הקואליציה ואז 'הימין אנסים'.
    אם מדובר בערבים זה חלק מהצד השני (לא ממש 'השמאל', אבל הפרטנרים-בעיניי-השמאל) ואז 'תראו הם אנסים'.

מראש כל הסיפור מעניין כי 'הם משלנו' (ישראלים), אז עכשיו מענין אם הם משלנו של אלה או משלנו של אלה.

6. Roma מנהלים

אני לא מבין את ההפתעה, מדובר בזונה תקשורתית שצריכה להתקדם במערכת ורק ככה מתקדמים בערוץ שלה.
    קצת שקר פה, קצת סילוף שם לא הרג אף אחד. מקסימום זה חומר לבייס שהיא פונה אליו.

7. avicii Member

אני צריך להסביר את ההבדל בין שער בכדורגל לאונס?

8. yonmu Member

לא, אתה צריך לענות לעניין.
    זה האונס היחיד שקרה בשבוע האחרון? אין מליון מקרי אונס ואלימות אחרים ברחבי הגלובוס שלא גרמו לך להגיב כאן? מה מיוחד בזה?

9. Roma מנהלים

לגבי השאלה שלך - כי זה הגיע לתקשורת שרובנו צורכים, רוב מקרי האונס בעולם לא מגיעים לאוזנינו אם אנחנו לא מחפשים זאת.
    זה גם משפיע עלינו בצורה עקיפה, בסוף כולנו ישראלים ונזכה לשיימינג בגלל ריבוי האירועים האלה.

ומה שבמיוחד בסיפור זה הצביעות של התקשורת, אם במקרה הקודם עסקו כל כך הרבה כולל תחקריני סוג זין שטסו במיוחד לנצל את האירוע אז גם באירוע הזה אני רוצה לראות סיקור דומה.

בדיוק כמו שאוהדי כדורגל מתייחסים לאירוע תקיפה\אונס שמבוצעים על ידי שחקנים כדורגל אבל לא מתייחסים לאירועים אחרים.

10. yonmu Member

ומה הסיבה שזה הגיע לתקשורת? כי הם ישראלים. כלומר כי הם חלק מהקולקטיב שלנו.
    אז החלק המעניין הוא עד כמה הם חלק מהקולקטיב שלנו -
    אם הם 'ערסים ליכודניקים' אז לשמאל נוח להתנער מהם ולהאשים את הקולקטיב הימני,
    ואם הם ערבים אז לימין נוח להתנער מהם ולהאשים את הקולקטיב הערבי.

הכל שאלה של שייכות.

11. Roma מנהלים

אני לא מתנער ומאשים את הקולקטיב הערבי. הם ישראלים והם מביישים אותנו בדיוק כמו ה"ערסים ליכודניקים" או "הקיבוצניקים האשכנזים".
    לא צריך לקחת מה שהתקשורת הישראלית עושה ולהשליך זאת על הימין ועל חלקים בשמאל.
    האמת זה לא מעניין מה אומרים צייצני רשתות חברתיות ופעילי שמאל\ימין מובילים בניגוד לתקשורת שאמורה להיות אובייקטיבית ועל זה התלונות.

עדיין אני זוקף להם את חזקת החפות.

12. DRORIKO Member

13. Roma מנהלים

באיחור של יממה: נתניהו בהודעת הספד לראש המוסד לשעבר - וואלה! חדשות

מת לדעת למה הוא צריך להספיד אותו? אז ברזומה שלו הוא היה ראש מוסד ולוחם מצטיין. אבל אסור לשכוח שהאיש לא הפסיק לטנף על נתניהו ובוחריו, ניחא היה מתעסק רק בנתניהו אבל ברגע שהוא בחר להשפיל את הבוחרים זה קו אדום עבורי. איך אומרים? כל כלב ביג'י יומו.
    בדיוק כמו יהונתן גפן, אנשים שאיבדו את הכבוד העצמי שלהם בדרך לא צריכים לזכות להספד מהאנשים שהם פגעו בהם.

הכי עצוב התקשורת,
    מספיד בזמן - הספדה לקונית
    מספיד באיחור - ביקורת.
    לא מספיד - לינץ'.
    לא משנה מה נתניהו יעשה ימצאו על מה לבקר אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/23
  14. Roma מנהלים

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

איך הגעת לפח האשפה הזה? מעריץ סין הקומוניסטית מלמד אותנו דמוקרטיה. ספר שלם הוא כתב על זה.

Roma אוהב/ת את זה.