תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. DRORIKO Member

ואני לא אומר שלא צריך להעביר ביקורת בשעת מלחמה, אבל שתהיה ביקורת עניינית שלרבנטית למלחמה. למשל זאת

אגב לא רק בערוץ 14 יש ביקורות ענייניות אלא גם בערוצים אחרים, למשל הגבלת הטיסות בשבת או המחסור בציוד למפונים. מצויין, זה בדיוק התפקיד של התקשורת, לא לזיין את המח 24/7 שביבי לא כשיר לנהל מלחמה או שבן גביר הוא "שר הטיקטוק" או להעליל כל מיני עלילות שבימי שגרה זה הזמנה לתביעת דיבה.

טל. אוהב/ת את זה.
  2. טל. Member

אמרתי בעבר,

הם שונאים את ביבי יותר ממה שהם אוהבים את הילדים שלהם.
    בטח יותר ממה שהם אוהבים את הילדים של אחרים.

הם גם לא יכולים לשלוט בזה לדעתי.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  3. SerieA Il Capitano

קודם כל, אין לי שום דבר נגד נתניהו ברמה אישית. אני חושב שההתנהלות שלו לא תקינה, שהוא מערב יותר מדי את בני המשפחה שלו, שהוא היה שר אוצר פנטסטי, ושהוא אדם מבריק בלי ספק.

אבל

אלוהים ישמור דרוריקו, וטל, וכל מי שמתלונן על זה שאנחנו שואלים שאלות קשות, תסתכלו על חלאת המין האנושי ינון מגל בטוויטר, האיש מטורלל לחלוטין, זה האנשים שאתם רוצים שישאלו שאלות אחרי המלחמה?

אני לא מבין, אתם מצפים שאנחנו פשוט נסתום את הפה על טבח של 1400 אנשים? מי אחראי? מי ייתן את הדין?

אחרי המלחמה תגידו לנו שצריך לחכות לוועדת החקירה, אחרי ועדת החקירה תגידו שצריך עכשיו להתאחד כי רק ניצחנו, בלה בלה בלה ופשוט תרצו שנטאטא הכל מתחת לשטיח.

הזעם פה אחרי המלחמה יהיה כל כך גדול שכל הינון מגלים, והריקלינים, וכל המלחכי פנכה, השופרות, כולכם תנסו לטאטא הכל מתחת לשטיח. הדם של ההרוגים לא יעניין פתאום. הכל ישכח רק כדי שהקיסר ישלוט.

זו התגובה הפוליטית הראשונה שלי פה על המלחמה, ואני מקווה שהאחרונה. יש פה אנשים חברי פורום במילואים והם בטח לא רוצים לקרוא את הריבים שלנו.

קופי פייסט אחרי המלחמה זה בדיוק אבל בדיוק אבל בדיוק מה שיגידו פה בפורום. צריך להתאחד, אין מה לעשות, תקלות קורות.

מי שלא מסוגל לתת ביקורת על נתניהו לפני מלחמה, במהלך מלחמה - לא יוכל אחרי המלחמה.

WhitRM, Jese, אמיר ע ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז בואו נמלא את בקשת חמאס ונמשיך לריב פוליטיקה בזמן שחיילים מכל המגזרים והצבעים נכנסים לשטח הרצועה ומסכנים את חייהם בשבילנו, אין ספק שזה המעשה הנכון בעת הזו. יאללה עילת הסבירות, השיבוט של ראשי הצבא בשני עשורים האחרונים, נלך לחפש מי תמך ומי התנגד לאוסלו וההתנתקות, נבדוק למי הצביעו הנרצחים והנעדרים באופקים, בארי, שדרות, כפר עזה והשאר כדי שכל אחד יוכל לקחת את ההצבעה שלהם בקלפי לטובת הטיעון הפוליטי שלו, יהיה כיף גדול ובהצלחה לכוחותינו בקרב עם הנאצים כשהעורף מפולג.

יהיה מספיק זמן להאשים את נתניהו, הממשלה והצמרת הביטחונית וכל השאר לאחר המלחמה, אפשר לנגב את הריר ולחכות בסבלנות.

SerieA אוהב/ת את זה.
  5. Bitcoin Member

כי נתניהו לא מתעסק עכשיו בפוליטיקה קטנה במקום מלחמה בכלל

WhitRM ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  6. alexshw Member

כל הדיבורים על אחדות מזויפים ונועדו לתת לפושעי 7.10 להתחמק מדין. חמאס בתוכינו גרוע יותר מחמאס מבחוץ. זה כולל גם את כל הביביסטים המטורללים וכל החרדים מוצצי הדם.
    הם פתחו את שערי עוטף עזה בפני מרצחי החמאס.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצוב לראות איש מבוגר שסובל בצורה כזו מטראומות ילדות, במקום להתמודד איתן בטיפול פסיכולוגי אתה לא מפסיק להשליך אותן עלינו.
    גש לטיפול, בעיקר בשבילך ובשביל הנפש שלך, שא ברכה.

8. SerieA Il Capitano

אני מסכים איתך לגמרי שלא צריך לריב עכשיו. זה לא עוזר וזה מפלג.

אבל בעיקר ביביסטים עכשיו מבקשים מערוץ 12 שלא להצביע על הזוועות שקרו, לא לשדר עכשיו כתבות על המסיבה, לא להגיד שהיה כשל מודיעיני, וכו׳ וכו׳.

כמו שביקש מנכ״ל משרד רה״מ.

WhitRM אוהב/ת את זה.
  9. avicii Member

מי פה בפורום ביקש את זה?
    אני מתנצל, אבל אתה משתמש פה בטיעון איש קש כשאף אחד לא טען פה שלא היה כשל מודיעיני. תומכיו הנלהבים ביותר של נתניהו בפורום ביקרו פה את נתניהו והקונספציה שלו.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מדבר פה על דברים שאני לא יודע ולא מכיר, ברוך השם אני לא בטוויטר ולא נחשף לזירת הבוץ הפוליטית המטונפת שיש שם.
    לא יודע מה ביקש מנכ"ל משרד רה"מ, אני גם לא יודע מי זה, אבל הכשל המודיעני אם היה וכנראה היה ייבדק בוועדת החקירה והמסיבה שהייתה פיגוע הטרור הגדול ביותר בתולדות המדינה תתוחקר גם היא. אפשר להתווכח על העיתוי אבל אתה באמת חושב שזה יעבור כאילו לא קרה?

11. SerieA Il Capitano

בהחלט אתה צודק, זה לא יעבור כאילו שזה לא קרה. אבל אתה מסכים ששחזור של וועדת אגרנט, בה רק הגנרלים קיבלו בראש, זה תרחיש לא מופרך?

ברור שלא רק נתניהו אחראי, כי הוא לא אחראי על איסוף המודיעין. זה לא אצלו.

12. SerieA Il Capitano

הכשל המודיעיני זה הדבר העיקרי שכולם מסכימים עליו.

13. alexshw Member

חמאס התאמן לעיני כל בחודשים האחרונים. בגלל מדיניות הנאשם לא עשו עם זה כלום.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נצטרך לחכות לראות את הרכב הועדה ואז לומר אם זה מופרך או לא, חייב להגיד שאני יותר טרוד במלחמה בדרום ובחזית הצפונית מאשר מי יקבל בראש בסופה, זה להתעסק בחרא.

נתניהו יצטרך להניח את המפתחות בסוף המלחמה כי הקונספציה שלו בנוגע לחמאס ולרצועה התפוצצה לו בפנים בשבוע שעבר והובילה למספר אזרחים נרצחים עצום זה כישלון רציני. אם הוא לא יעשה זאת אז הוא יוחלף בקלפי, זה פחות מדאיג אותי כרגע כי לצערי מבין החלופות האפשריות אני לא רואה מישהו שבא עם קונספציה שונה(יגידו בנט, לדעתי מדובר בנתניהו צעיר וחיוור) ואני גם לא רואה איך תפיסת העולם של ראשי מערכת הביטחון משתנה בין לילה כשאני רואה את כל הלשעברים מדברים על זה שהאפשרות הכי טובה וסבירה לנו היא לכבוש את הרצועה ולהעניק את השטח לאבו-מאזן.

15. SerieA Il Capitano

אני הרבה יותר מוטרד מהמלחמה. זה יכול לקחת חודשים. פשוט לפעמים יש איזה משהו שמקפיץ אותי, כמו את כולנו...

רוב העם מאוחד סביב המאמץ המלחמתי כרגע. גם אני.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 39)

1. Milevskiy