תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. DRORIKO Member

אחי ביבי נתן נאום יותר פרווה מפיל נוויל. לקרוא לזה ״נאום חשוב״ ולהעצים אותו ליותר ממה שהוא מראה שהיחס אליו השתנה. כשאתה רואה את כל הפאנל משתפך על הנאום כאילו זה ״דם יזע ודמעות״ של צ׳רצ׳יל אתה מבין שהיחס התקשורתי השתנה.

2. Bitcoin Member

הוא נתן נאום בסדר למה לא..

יש מצב שביבי זה פשוט הבעל המכה שלנו עד שהוא נותן לנו יחס אפילו אם זה חרא יחס אנחנו מבסוטים

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  3. Scouser Member

הצחיק אותי שאמר שאנחנו אומרים מאז 2014 שחמאס זה דאעש. אם הם לא היו תופסים אותנו עם המכנסיים למטה במחדל הגדול בתולדות המדינה הוא היה ממשיך לתחזק אותם שנים קדימה.

וזה שהוא לא לוקח שאלות זה הסימן הכי גדול לפחדנות ואנטי מנהיגות. אפילו מהתקשורת הזרה הוא מפחד.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

Bianconeri, LFC-Gerrard1 ו-WhitRM אוהבים את זה.
  4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, לא ראיתי לא את הנאום ולא את הפאנל. אבל אתה לא חושב שאולי מי שלוקח את זה רחוק מדי הוא אתה כשאתה מנסה להפוך את זה לאינדיקציה למשהו?

חוץ מזה, זו לא אותה תקשורת שאמורה להיות נגדו אוטומטית?

Bitcoin, הרצליה ו-WhitRM אוהבים את זה.
  5. WhitRM Member

היי חבר, אני לא יודע אם אתה חי בארץ או בלה לה לנד.
    אבל בוא נבהיר כמה עובדות-
    ביבי אחראי לשואה השנייה שעבר העם היהודי.
    מעל 1400 נרצחים ומעל 200 חטופים.
    מאות אלפים הם פליטים בארצם.
    הבנאדם במקום לעסוק במלחמה מתעסק במסע פוליטי. הוא דיבר עם המנכל של ערוץ 12 ו13 על מנת שיעשו לו סיקור עיתונאי יותר חביב ויפסיקו לתקוף אותו.

מילא, אתמול כתבת להפסיק לתקשורת ועכשיו אתה צורח להקשיב לתקשורת?
    אחי, כאדי שתסגר על עצמך אתה יוצא בדיחה יותר גדולה מהליצן שצורח בכל הודעה שנייה "אוסלו".

מתרומם ציבורית?
    שמע, אם הקטע שלך זה לראות תגובות של ביביסטים בטוויטר ולחשוב על זה משהו שמעיד על כלל הציבור אני יכול לאחל לך רק בריאות.

מילא, עוד הצהרה של ביבי?
    תעדכן אותי מתי שיהיה לו ביצים לבצע מסיבת עיתונאים ולא רק נאומים או הצהרות.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Bianconeri ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

שוב אני נותן את הפרשנות שלי. נתניהו נתן נאום שבו הוא סירב לקחת אחריות על המחדל ורק אמר במעומעם ״שיחקרו את זה״ הייתי בטוח שכל פאנל הולך לשחוט לו את הצורה, במקום זה הם היללו את הנאום. זה די מעיד על שינוי גישה. עד לפני שבוע הטון של קשת 12 כלפי נתניהו היה הרבה הרבה יותר תקיף, זה נראה שבשבוע האחרון הטון הזה התמתן. בימים הראשונים של המלחמה היו פה אנשים שהכריזו שביבי גמר. עניתי להם שיחכו עם ההצהרות האלה. ידעתי על מה אני מדבר. אבל בסופו של דבר הכל עורבא פרח, ביבי ישפט ציבורית על איך שהמלחמה הזאת תגמר. אם הוא יביא את הראש של סינוואר אף אחד לא יזכור לו את ה-7.10.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שביבי לא גמור. כי הוא זבל שכל הזמן עוסק בפוליטיקה וביח"צ, גם בתקופות כאלו. וכי הוא שטף לאנשים את המוח מספיק במשך השנים כך שאין להם בעיה לדפדף את 7 באוקטובר כאילו זה כלום, כאילו ש"הראש של סינוואר" זה פיצוי על כל ההרוגים, כל החטופים, כל הנזק, וכל מי שעוד ימותו בדרך להשגת הראש הזה.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  8. avicii Member

צודק מי יזכור בכלל את השואה הקטנה שעברנו לפני שלוש שבועות כמעט...

WhitRM אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

לא אמרתי שלא יזכרו את הטבח, אמרתי שיזכרו לביבי יותר את זה שהשמיד את חמאס, אם הוא אכן יעשה את זה. זה כמו שעל ג'ורג' בוש מדברים בתור זה שהשמיד את אל קעידה, לא בתור זה שאל קעידה הפילו לו את התאומים. אגב מתי הבחירות? עוד 3 שנים? אז ג'ורג' בוש 3 שנים אחרי התאומים זכה בבחירות, לא תסריט מופרך שזה מה שיקרה עם ביבי, אבל עוד חזון למועד. ואגב בוש זכה בבחירות מבלי שהוא חיסל את בן לאדן, אם תרצה המקביל למוחמד דף.

10. DRORIKO Member

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שיש הקבלה כלשהי בין בוש לנתניהו. בוש נכנס לתפקידו שמונה חודשים לפני הפיגוע בתאומים. לפני כן הוא היה מושל טקסס. זה לא שהוא כיהן שנים על גבי שנים בתפקיד שבו היה לו קשר לעיסוק של ארצות הברית באל קעידה ולא חושב שראו בו אחראי ואשם לכך. עולם שונה לחלוטין למצב בארץ.

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

עופר שלח מדבר על עתיד הנראה לעין. מודעות עצמית.
    סליחה, לא יכולתי להתאפק.

13. DRORIKO Member

8 חודשים זה מספיק זמן בשביל להגביר את האבטחה בנמלי התעופה, ואם זה לא מספיק אז היה אפשר להוסיף עוד כמה חודשים. בוש לא עשה את זה לא כי הוא היה רק 8 חודשים בתפקיד אלא כי הוא לא העלה בדעתו שאל קעידה יחטפו מטוס ויפילו את התאומים, בדיוק כמו שביבי לא העלה בדעתו שאלפי מחבלים יפרצו לישראל ויכבשו את העוטף. וזה לא שביבי פועל עם עצמו, הוא מסתמך על הערכות הצבא והשב״כ, והתרחיש הכי קיצוני שעלה בהערכות האלה זה חדירה של מחבלים בודדים.

14. Lebron Member

אני חושב שאתה טועה בגדול בהערכה שלך ופשוט עדיין לא מבין מה קרה פה.

גם מלחמת יום הכיפורים הסתיימה בסוף בניצחון של ישראל, אבל כולם זכרו לגולדה את המחדל שהביא למלחמה והיא התפטרה בגלל הביקורת הציבורית הקשה נגדה.

נתניהו ניסה למצב את עצמו במשך שנים כמר ביטחון.
    בפועל הוא אפשר במשך שנים לחמאס להתחזק, זה מה שאפשר לחמאס לרצוח יותר אנשים ביום אחד ממה שמתו בגלל אוסלו.
    רובם אזרחים, לא חיילים. על ידי ארגון טרור, לא על ידי צבאות של מדינות.

אתה חי באשליות אם אתה חושב שאף אחד לא יזכור את זה.
    אתה חושב שמשפחות הקורבנות יישבו בצד?
    אתה חושב שהחלק הגדול בעם ששנא אותו גם לפני האסון יישב בצד?

להשמיד את חמאס אחרי שאפשר לו להתחזק ואחרי מה שקרה פה זה מה שמצופה כרגע, אף אדם הגון לא יראה בזה הישג.

וזה מבלי שהזכרתי את המחדל הכי גדול וקיומי - איראן הפכה למדינת סף גרעינית, נושא שאני בטוח שגם יעלה בהתחשב בכך שנתניהו הגדיר את מניעת איראן מלהפוך גרעינית כמשימת חייו.

אני מנסה להימנע עד כמה שאני יכול מפוליטיקה בימים אלה, אבל פשוט חייבת אותי בתגובה.

בשש אחרי המלחמה כל האחראים למחדל יצטרכו לשלם את המחיר הציבורי, גם מהדרג המדיני וגם מהצבאי/ביטחוני.

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/23
    אמיר ע, LFC-Gerrard1 ו-Bitcoin אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member

@Lebron
    יש הבדל אחד. לגולדה לא היתה חסידות גדולה שעמדה מאחוריה, לביבי יש. ואם חשבנו בשבוע הראשון שהחסידות הזאת הולכת ומתפוגגת אז מסתבר שהיא איתנה מתמיד.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 40)

1. Bitcoin