תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Lebron Member

אחי בוטים בתשלום וביביסטים במשקל כבד בטוויטר לא משקפים כלום. צא החוצה ותראה מה אנשים באמת חושבים. זה לא רק המחדל, זה גם חוסר התפקוד של הממשלה בעת משבר שאילץ אזרחים לקחת יוזמה ולהתנדב בהמונם.

אגב לך תראה בכמה מנדטים זכתה גולדה בבחירות הראשונות שלה וגם אחרי המלחמה. אם הוא לא יתפטר אחרי המלחמה יהיה לחץ ציבורי עצום שההפגנות נגד הרפורמה יראו כמו פיקניק. אני עדיין חושב שלא עיכלת את מה שקרה פה ב-7 באוקטובר ועד כמה זה כישלון.

וכשמוסיפים לזה את איראן סף גרעינית, זה סודק לחלוטין את תדמית מר ביטחון.

אתה באמת עדיין מאמין שהממשלה הזאת תשלים קדנציה שלמה? לי נראה שזה יותר כמו ווישפול ת'ינקינג

2. DRORIKO Member

אל תדאג, אני יוצא גם מהבית לפעמים. ועם האנשים שאני מדבר איתם אני מקבל את הרושם שהם נשארו באותו צד. אלה שהיו ביביסטים פנאטים נשארו ביביסטים פנאטים, אלה שהיו קפלניסטים פנאטים נשארו קפלניסטים פנאטים. אפילו באייסוקר שים לב שאלה שמטנפים עכשיו על ביבי הם "במקרה" אלה שטינפו עליו לפני הנרצח הראשון בעוטף. לא שמעתי עליו טינופים מ-VAR או מנייג'ל או מרומא, בהפוגות הקצרות שלו מהמלחמה. אגב עוד עדות להתייצבות במעמדו של ביבי, זה שערוץ הבית שלו, זה שבשבוע הראשון חשבנו שיתרסק ביחד איתו, חוזר להיות הערוץ השני הכי נצפה.

3. DRORIKO Member

אגב אתה יכול לטנף על הטוויטר עד מחר, תרצה או לא תרצה זה מדורת השבט החדשה.

4. Lebron Member

אז דיברת עם הפנאטים, מה עם אלה שלא פנאטים?

בטוויטר הצעקנים הם הקיצוניים ביותר, הם לא מייצגים את כלל האזרחים.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

אין כאלה. ביבי זה לא מישהו שאפשר להישאר אדיש אליו. או שיש לך הערצה גדולה אליו או שיש לך שנאה גדולה אליו.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרוריקו עדיין לא מבין מה נחת עלינו ב-7.10 וכיצד מדינת ישראל מתפקדת מאז. בסוף האסימון יפול אצל כולם.

אמיר ע ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  7. Bitcoin Member

באמת? כאילו אני מתחיל לחשוב שאם לא נפל להם כבר האסימון הוא לא ייפול משום דבר אי פעם

Sturridge אוהב/ת את זה.
  8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא שאני סותר את מה שאתה אומר, אבל אנשי הקיבוצים והמושבים בעוטף ברובם לא ממש היו מצביעי ליכוד...
    אם יהיה משהו שישתנה זה אולי אנשים שבעבר היו מצביעים לו ועכשיו יהחליטו שהוא אשם במה שקרה ולכן יצביעו אחרת.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב, אני לא מבין איך אתה משווה התקפה של ארגון טרור שנמצא על הגבול שלנו כבר שנים לבין מצב שבו ארגון טרור שלח זרועות לתוך ארצות הברית. התרחיש שהתרחש בארץ היה משהו שדובר בו כאפשרות במשך שנים. אני לא יודע אם מישהו חזה את מה שקרה בארצות הברית.

שני הסיפורים אינם דומים בשום צורה, ואני בספק אם בוש נתפש אי פעם כאשם.

הרצליה אוהב/ת את זה.
  10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביביסטים מושבעים אבןדים. אבל יש עוד כאלה שמצביעים ליכוד כי חשבו שאין אלטרנטיבה עדיפה. אחרי 7 באוקטובר, אני מאמין שהם יתקשו לחשוב שמה שהם תמכו בו באמת עדיף.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל רשת חברתית היא קודם כל תיבת תהודה, שנועדה לספק למשתמש סביבה נוחה. וטוויטר של עידן מאסק היא בטח ובטח לא מקום אמין שבאמצעותו אתה יכול לדעת מה קורה באמת. להפך. מתוך כתבה בדה מרקר הבוקר:

--

13% פחות משתמשים יומיים, 1,500 פחות עובדים, אובדן רלוונטיות, פחות מ-1% מהמשתמשים שמסכימים לשלם על שירותים, וגרוע מכל – נפילה של 67% בהכנסות מהמפרסמים הגדולים. המספרים האלה של טוויטר (הרשת החברתית שכיום נקראת X), שמשווים בין מצבה הנוכחי לבין מה שהיה לפני שנה, מראים עד כמה הוריד אותה הבעלים שלה, אילון מאסק, לשאול עסקי.

הרשת החברתית עברה שינוי עצום תחת הנהגתו של מאסק, עם הסרת רוב ההגנות מפני שקרים, הסתה וטרולים. הרלוונטיות שלה כמקור אמין למידע ששיתפו בו מומחים מתחומים שונים הולכת ואובדת בים הזבל והכזבים שעולים בה.

--

במילים אחרות, אתה בעצם מתבשם ממקום שבו הפצת שקרים היא דרך חיים.

WhitRM אוהב/ת את זה.
  12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בזמן הקורונה המומחים דווקא הושתקו ע"י טויטר ופייסבוק והפייק הממסדי חגג.

13. WhitRM Member

האויב מבפנים.
    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20231026/ce3b599633bd3d09512b600a2a8f22ce.Xxx

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

זה לא נכון, אף אחד לא דיבר על פלישה של אלפי מחבלים

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע אם דיברו על אלפי מחבלים, מניח שלא, אבל פלישה ליישובים בעוטף עזה הוא תרחיש אימים שדיברו בו רבות - עוד מימי המנהרות.

ההשוואות המופרכות לארצות הברית בימי בוש מצביעות על חוסר הבנה מוחלט להבדל בין המדינות.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 38)

1. אלישע לוי
  2. Bitcoin