תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. DRORIKO Member

שלא תבין לא נכון, החשיבה של ״מי יבוא במקומו״ זה בהשראת צ׳ולו :tonguewink:

YYY אוהב/ת את זה.
  2. Bitcoin Member

תכלס מרצ טענו במשך שנים שלחזק את חמאס ולהחליש את אבו מאזן טעות יאללה מרצ לשלטון!

3. DRORIKO Member

אז אחרי שבועיים שהתקשורת התמקדה בסיפורי הזוועות היא עוברת להתמקד בגיבורים שהצילו אנשים בעוטף. כיתות הכוננות, השוטרים, אזרחים שמיוזמתם יצאו להציל אנשים. זה כמובן מבורך, וכל אחד מהאנשים האלה ראוי להוקרה, רק חבל שהתקשורת לא מדברת על מעשי הגבורה של קהילת ״אפיקי אורות״ באופקים. הסיבה לכך ברורה-מדובר בגרעין תורני.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מיליון סיפורים על הכל וגם אחרי שלושה שבועות לא הגיעו להכל. אז אולי זה לא בקטע של דווקא?

5. DRORIKO Member

לא מבין למה מראיינים בכלל את רונן צור, ולא מעניין אותי בכלל שהוא מייצג את המשפחות של החטופים. האיש הזה חתיכת רעלן שרוצה להמשיך את הכאוס מהרפורמה רק בתחפושת חדשה. הבן זונה הזה כבר מדברת על חסימת כבישים והבערת המדינה. אסור לתת לחלאה הבמה. שהמשפחות של החטופים יחפשו מישהו אחר שייצג אותם.

6. WhitRM Member

אתה מעוניין שהבחור שהוא חבר של שרה ייצג את המשפחות?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

7. הרצליה Member

כן אדוני הביביסט

WhitRM אוהב/ת את זה.
  8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אידיוט על מלא-מלא. וגם אטום לב.

WhitRM ו-Sturridge אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

בגלל שאני "על תנאי" אני לא ארד לרמה הזאת. מאחל לך אושר, בריאות וחסימה נעימה

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO - לא קראתי מה אמר, אבל אם משפחות החטופים בחרו שהוא ייצג אותם - זו זכותם וכנראה שיש להם סיבות לזה.
    אם הוא אמר משהו נגד הממשלה או קרא להפגנה והם לא פיטרו אותו, ולא התנערו - כנראה שהם תומכים במסר.

לא מבין את הטענות שלך במקרה הזה, חופש ביטוי מותר גם בזמן מלחמה. הם מעבירים ביקורת על השלטון וזו זכותם.

הם לא צידדו בחמאס, ולא שום דבר אחר - אז מה בעצם הסיפור?

11. DRORIKO Member

אני יכול להבין למה הם בחרו בו, הם רצו מישהו עם סכין בין השיניים, מישהו שירעיד את המדינה בשביל שישחררו את קרוביהם. רובם, וצריך לאמר את זה, הפגינו נגד הרפורמה ואני מניח שכבר אז הם רחשו הרבה כבוד לצור שהיה אחד מהדוברים הקולניים של המחאה. שוב אין לי חצי מילה רעה להגיד על משפחות החטופים שאני לא מקנא במה שהם עוברים עכשיו, יש לי בעיה עם האיש שמייצג אותם, ואני מצפה מהממשלה לא להיפגש עם האיש הזה ולהתעלם ממנו לחלוטין. זכותם של המשפחות לבחור את הכלב הזה בתור הנציג שלהם, זאת לא חובתה של הממשלה לנהל איתו שיח. בוא נזכיר שזה אחד שקרא למצביעי הליכוד טרוריסטים, בין היתר.

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שאתה מבין מה הסיפור, גם אם הלב מתקשה להכיל רוע שכזה. דרוריקו מצפה מהממשלה לסרב להיפגש עם נציג משפחות החטופים כיוון שהוא לא אוהב את הפעילות הפוליטית שלו.

WhitRM אוהב/ת את זה.
  13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO - אולי אני קצת מנותק, אבל אני מודה שאני לא ממש יודע מי זה.

לפני רגע אמרת שהם צריכים לבחור מישהו אחר ושלא צריך לתת לו במה, אז יש לך יותר מחצי מילה נגד המשפחות וזה מה שהפריע פה לכותבים לדעתי.

אם הוא המייצג הרשמי של המשפחות - זה לגמרי חובת הממשלה לדבר איתו. אם הוא רק איש יחצ, אז לא נראה לי שבכל מקרה ידברו איתו.

קשה לשפוט בנאדם שהמשפחה שלו חטופה בעזה והוא מפחד שבנוסף לזוועה שכבר קרתה, שיערפו לאותו קרוב משפחה את הראש בשידור חי כי הממשלה החליטה להכנס קרקעית.

אני עצמי לא יודע בשלב זה מה הדבר הנכון, במיוחד כי ברור שיש הרבה שאנחנו לא חשופים אליו, אבל בכל מקרה לא שופט את המקום שלהם והכאב האישי במצב הזה. אני יודע שאם הייתי הם הייתי רוצה שהמדינה תעשה הכל למען שחרור הקרובים שלי.

בכל מקרה, להגיד שאתה בעד איחוד במשפט אחד ובמשפט שני לפלג, זה ניגוד מובהק

WhitRM אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

יש פה כמה חבר'ה שיש להם משהו אישי נגדי כי הם לא מסוגלים לקבל דעות אחרות. את כולם חסמתי. וזה הפעם האחרונה שאני מתייחס אליהם.

ולעניין עצמו, אני בעד לדבר עם מישהי ענייני שבאמת רוצה לטפל בסוגיית החטופים, לא עם פירומן שהמטרה המוצהרת שלו היא להפיל את הממשלה, ושדקה לפני המלחמה ניסה לארגן כאן מרי אזרחי. הבן אדם בקושי מונה לתפקיד והוא כבר מאיים בחסימת כבישים, כלומר לגרור כוחות משטרה ולפגוע בעבודה שהם עושים עכשיו נגד הטרור. הממשלה צריכה להודיע למשפחות החטופות-אנחנו רוצים לדבר אתכם, החטופים הם בראש סדר העדיפויות שלנו, אבל תוציאו את הרעלן הזה מהתמונה.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    הממשלה לא יכולה לבחור למשפחות החטופים מי יהיה נציג שלהם, אתה לא מבין את זה?
    ברור שהם כועסים על הממשלה, הממשלה הפקירה אותם להחטף לעזה, זה קרה במשמרת שלהם.

שיתמודדו עם המציאות, הם יצרו אותה.
    יש חכים בממשלה הזו שאמרו שלהטבים גרועים מחמאס
    יש שרים בממשלה הזו שקראו לעצור טייסים ואמרו שנסתדר בלעדיהם
    יש 64 רעלנים שמקבלים שכר מלא והמשרדים המומצאים שלהם עדיין לא מתפקדים.

כמו שאמרתי - אני אפילו לא בטוח לגמרי מי זה, אבל בטוח שהוא לא הבעיה, ובטוח שלממשלה אין שום זכות בעניין הזה.

להגיד למשפחות שהם מדברים איתם רק בתנאים שלהם(כלומר שהממשלה מדברת איתם רק עם דובר חברותי או משהו) זו הזיה! מה הם ארגון טרור?

לקחת אחריות זה אומר לעמוד מול המציאות, לא להנדס אותה למה שהיא לא כדי שיהיה לך נעימי ונחמד