תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Lebron Member

אתה מציג את זה כאילו טרנספר זה בר ביצוע בקלות וצ'יק צ'ק

2. DRORIKO Member

לא הבנת אותי. לא נכנסתי לויכוח אם צריך טרנספר או לא. אבל ברגע שהחלטת לא לטרנספר את העזתים אתה לא יכול להתפלא שהם חוזרים לחיים שלהם(עם כמה שזה אפשרי בכלל)

ברמה האישית אין לי בעיה שהעזתים יוצאים לרחוב להתפלל. היתה לי בעיה אם הם היו יוצאים לרחוב עם נשקים שלופים. שזה אגב מה שקורה בטול כרם.

3. cheddar Member

4. italiano Member

5. DRORIKO Member

6. G.B7 ירוק עולה

אנחנו כבר 75 שנים במלחמה ובגלל זה סף הרגישות שלנו לאירועים עלה, "אהה שטויות זה רק טיל בשטח פתוח" "אהה שטויות המחבל נוטרל מבלי לגרום לנזק" "אהה שטויות הפגנות בגדר" "אהה שטויות רק אבן שפגעה ברכב בכביש באיוש".
    אני לא אוהב את המצב הזה שבו ביום שלמשל חיזבאללה יורים 30 טילים אז יש כותרות בתקשורת על "יום חריג בצפון", הגיע הזמן להתייחס לטיל אחד כאל "אירוע חריג", אפילו יותר מזה, כל אבן שנזרקת/כל בלון נפץ/כל איום מהכי קטן ועד הכי גדול, צריך להתפרש כאירוע חריג.
    לאסון הנוראי הזה שעברנו וממשיכים לצערנו לעבור כל יום כבר יותר מ-4 חודשים צריכים להיות השלכות גם בתפיסה שלנו.
    זה הרבה מעבר לאחדות שמנסים לצייר או לא לחזור לשיח המפלג, שזה גם חשוב מאוד אבל כל ההסתכלות של מערכת הבטחון והתקשורת צריכה להשתנות ב-180 מעלות.

השביעי לאוקטובר הוכיח, ששקט לא קונה שקט, שכסף לא קונה שקט, ושלשמור על מדיניות הכלה מול אנשי השטן האלה זה פתח לעוד טרור.
    המציאות הביטחונית צריכה להשתנות והתקשורת צריכה להתאים את עצמה, אם יום אחרי המלחמה ילד בן 12 זורק אבן על חיל ואפילו לא פגע בו- אירוע כזה למשל צריך לפתוח מהדורת חדשות במבזק מיוחד על אירוע חריג, עם החייל היה נשרט בציפורן זה כבר עילה למלחמה.
    דין אבן כדין בקטב כדין בלון, כדין טיל, כדין 40 טילים, כדין כל אירוע שמסווג כאירוע טרור מקטן ועד גדול.

ברור שבדוגמאות האחרונות שלי הגזמתי, אבל זה נטו בשביל להעביר את המסר, אולי אבל רק אולי אפשר לקחת את האסון הכי גדול שידענו מאז השואה ולייצר ממנו בעבודה קשה וחכמה מציאות אחרת נטולת טרור מגבול הלבנון ועד מדבר מצרים ומן הים הגדול עד לבוא הערבה.

אבל נזכרתי באנשים שמקבלים החלטות פה וברמת הרעל שרצה אפילו בימים האלה, לפחות לחלום תמיד אפשר.

7. DRORIKO Member

@G.B7
    המצב עם החיזבאללה הוא יותר מורכב מאיך שאתה מציג אותו. מה שקורה עכשיו בצפון זה למעשה המשך של מאזן האימה שקיים כבר 18 שנה, רק שחיזבאללה מנסה להראות, בהוראת איראן, שהוא יענו מתגייס לטובת חמאס. זה כמובן בולשיט, אם הוא באמת היה מתגייס לטובת חמאס הוא היה פותח במלחמה אמיתית, כמו שהוא אגב איים לעשות לפני שנכנסו לעזה, אבל הוא כרגע לא מעוניין במלחמה כמו שאנחנו לא מעוניינים במלחמה. כאמור מאזן אימה. סביר להניח שחיזבאללה ינצור את נשקו כשתסתיים במלחמה בעזה, הוא בעצמו הצהיר על כך. אחרי שהבנו את הסטטוס הקיים עם חיזבאללה השאלה היא מה ישראל תעשה עם זה, כי לכל מהלך יש טיעונים בעד ונגד.

8. DRORIKO Member

9. alexshw Member

אני בעד מלחמה יזומה ואפקטיבית. מה שקורה עכשיו זו עבודה בעיניים והמציאות לא תשתנה.
    אין שום הגיון לבזבז מיליארדים רבים, לבזבז חיי חיילינו וחטופינו רק עבור אדם שרוצה עוד קצת לשבת על הכסא.
    בניגוד לרבים אני מוכן להודות בהפסד במערכה הנוכחית.

10. cheddar Member

הפאנליסטים של 14 בכלל רואים מכבי חיפה באמצע השידור נראה לי, זה נראה ירוק על המסך

Imgur: The magic of the Internet

11. alexshw Member

יותר נכון רואים עוד בן מיעוטים תוקע את קבוצתם האהודה בטדי.

12. Scouser Member

13. cheddar Member

לא נותנים לאיזה מודי'ס להוריד את המוד

14. italiano Member

ואו.
    ממרום כורסתך בסלון אתה "מוכן" להודות בהפסד ב"מערכה". איזה הקרבה, איזה אומץ, איזה אישיות!בכלל בכלל בלי מניעים פוליטיים סמרטוטיים.

תתרכז במלחמה שקשורה אלינו באוקראינה תעשה טובה.

15. italiano Member

זימרי אוהד מכבי חיפה.
    הוא גם מגיע למשחקים מדי פעם. בניגוד אליך.

DRORIKO אוהב/ת את זה.