תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. italiano Member

אחלה בן גביר. לעיתים פופוליסט אבל כנראה שבעידן הגנצים והלפידים חייב להיות.

מנסה לשנות סדרי עולם באחת ממערכות השמאל(משטרה) ומצליח באופן יחסי, למרות יועמ"שית כלבה ומושחתת ומערכת משפט ששמה מקלות בגלגלים.

2. Lebron Member

להגיד לך שאני חושב שזה העציב אותו שעברנו למוד מלחמה? לא. מבחינה פוליטית, זה רק עוזר לו.
    גם בהתנהלות שלו, הוא נראה במצב רוח טוב מאוד.

זה גם לא עניין של מגעיל לא מגעיל. פשוט אין שום דבר בביוגרפיה של בן גביר שגורם לי להגיד - איזה איש ראוי.
    זה בנאדם שכל החיים שלו היה פרחח. הדבר היחיד שהוא באמת מומחה בו זה תקשורת. מנהל יחסי תן קח ענפים עם כל העיתונאים מימים ימימה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/24
  3. DRORIKO Member

אני לא מחזיק מבן גביר יותר ממך, אני חושב שהוא פופוליסט שנמצא יותר בטוויטר/באולפנים מאשר במשרד שלו, אם הוא זוכר איפה הוא נמצא בכלל. אבל מפה ועד להגיד שהוא שמח בשביעי באוקטובר? על סמך מה אתה קובע את זה? מילא שמשתמש באייסוקר כותב את זה, אבל אתה פרשן בטלוויזיה, אנשים שומעים אותך, יש לך השפעה, לפחות תבדוק את הדברים לפני שאתה מפיץ רעל.

4. Lebron Member

אנחנו חיים בעידן הפרשנות. היום כמעט כל מי שמופיע בטלוויזיה מציג את פרשנותו למציאות, המסיכות נקרעו.
    אין פה שום הסתה, יש פה דעה. היא לא מחייבת אותך או אף אחד אחר.
    לא אלון בן דוד ולא אנוכי יכולים באמת לדעת במדויק מה עובר בראש של בן גביר. אנחנו יכולים רק לשער על בסיס היכרותינו איתו.
    אני לא חושב שהוא חגג ושמח בשביעי באוקטובר, אבל כן חושב שהוא רואה בתוצאה (מלחמה ממושכת, עם פוטנציאל למלחמה אזורית), משתלמת לו פוליטית.

5. Roma מנהלים

6. SerieA Il Capitano

לא הבנתי, איזה מקצוע מיותר?

7. Roma מנהלים

"מבקר טלוויזיה" - מזה מיותר? אם יש מי שמשלם אז תפדל. בשנת 2024 אני לא צריך אידיוט עם אינטרסים ברורים שיגיד לי מה לראות ומה לא, בטח לא את הפרשנות העקומה שלו בזמן שאם אתן לעשרה אנשים אחרים לראות אז כולם ייתנו פרשנות אחרת לאירוע.

אני מקווה שהיום בניגוד לעבר אף אחד לא מקשיב לדעות של אחרים בנוגע למה לראות ומה להאזין ובוחנים בעצמם את התוכן.

SerieA אוהב/ת את זה.
  8. Lebron Member

וואלה אם הייתי צריך לראות את תוכניות הריאליטי המשעממות והרדודות האלה כדי להיות מבקר טלוויזיה הייתי מוותר על התענוג.
    תנו לי איזה סדרה טובה. דוקו או עלילתי לא משנה.
    תוכנית על סלבס מוכרים יותר ומוכרים פחות שרוקדים? זה יותר מדי.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

לא הוא לא אותו הדבר, תלמד להבדיל בין מבקרי הטלוויזיה השונים. חוץ מזה איפה כתבתי שכל מבקרי הטלוויזיה הם טובים? איפה כתבתי שנדב מנוחין הוא מבקר טוב? דיברתי רק על שיף. עינב שיף לא היה כותב על מריאנו שהוא מלך כי או עקץ את ביבי ברוקדים עם כוכבים.

10. Roma מנהלים

אין לי מה להבדיל, אין דבר כזה שאינטרסים ודעות אישיות לא משפיעות על הביקורת ולכן היא לא רלוונטית עבורי. גם אצל שיף זה קורה.

אפרופו למה צריך שופטים מכל גווני הקשת והפסיפס הישראלי כי כמו בביקורת מסעדות\טלוויזיה\שערות סבתא אז הדעה האישית נכנסת גם כך במשפט הישראלי שהפרשנות תופסת חלק כל כך רחב.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ערוץ 14 עיוות את דבריו של אלקאדי וגרם לאנשים שרק חיכו להזדמנות לטנף עליו, ובכן, לטנף עליו?

12. DRORIKO Member

אין ספק ששיף מערב את הדעות הפוליטיות שלו, לא טענתי שהוא אובייקטיבי, אבל הסגנון כתיבה שלו הוא ברמה גבוהה מאד. אין מה להשוות אותו לילדי נזלת מוואלה.

13. DRORIKO Member

14. Roma מנהלים

גם הסגנון כתיבה של שופטי בג"צ יפה. מעניין לי את הביצה, התוכן לא רלוונטי ומוטה זה מה שחשוב.

נסכים לא להסכים, מי שרוצה שמבקרי טלוויזיה ושקר כלשהו יקבעו לו מה לצרוך בהצלחה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member