תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. alexshw Member

והליכוד ישיג את התוצאה של 2006

2. Roma מנהלים

יכול להיות, מאמין שהציבור כבר יותר חכם ולא יקנה תרמיות בסגנון של קדימה.

גם אם הליכוד ידרדר לדו ספרתי נמוך, שאר הקולות יישארו במחנה הימין, סמוטריץ'\בן גביר ראש ממשלה? לא יודע אם הקפלניסטים מוכנים לדבר כזה...

3. alexshw Member

יעברו לבנט. הדגנרטים ההזויים יצביעו לבן גביר. לסמוטריץ אין בסיס תמיכה אמיתי.

4. Lebron Member

לא יודע מי יהיה ראש הממשלה אחרי נתניהו, אגל אני מוכן להגיד בביטחון רב שיריב לוין זה לא יהיה.

5. Roma מנהלים

אם הוא יהיה יו"ר הליכוד זה הימור לא מופרך.

להערכתי סמוטריץ', בן גביר והחרדים לא חושקים בתפקיד ויריב לוין נבחר שני אחרי נתניהו בפריימריז. אם הייתי ליכודניק אני לא הייתי מאוכזב מיריב לוין אלא מחברים מאוד ספציפיים במפלגה.
    השאלה אם הוא בכלל רוצה להיות מועמד ופה יש לי ספקות.

6. italiano Member

לא הבנתי מה הבעיה בלוין?אחד האנשים הטובים בפוליטיקה הישראלית. בטח אל מול כל הלפידים והמיכאלים הדגנרטים.

אם לא הרדידות של הצד השני שלא מסוגל להתווכח על שום נושא וישר צווח "דיקטטורה", אז גם לא היו משחירים אותו לשווא.

אמשיך להצביע עבורו בפריימריז.

7. Lebron Member

אני לא חושב שיש לו סיכוי. אין לו את הכריזמה או היכולות להיות ראש ממשלה, הוא לא בליגה של נתניהו אבל מעבר לזה - אין לו הישגים משמעותיים כפוליטיקאי.
    הרפורמה עליה שם את כל הונו הפוליטי הייתה כישלון מוחלט, הוא לא יצליח לצבור הערכה מספקת בציבור בעקבות הכישלון ותוצאותיו.

בנוסף, אני חוזר על ההערכה שהצגתי בעבר. המפה הפוליטית שאנחנו רואים היום, לא תישאר ככזאת. יהיה מפץ, יהיו שחקנים חדשים ומפתיעים וחלק מהשחקנים שכרגע סוקרים אותם יקבלו הרבה פחות ממה שחוזים להם.

SerieA אוהב/ת את זה.