תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה לא אמין במה שהיא רשמה? לא האשימו אותו ברשתות החברתיות בשוביניזם? האשימו. ואפילו כדי לבטל טענות של "לא נכון, לא האשימו", צירפו שם צילומי מסך.

זו בסך הכול עוד זווית שהכתבת(/עורכת/מערכת, לא יודע מי החליט) בחרה להתייחס אלייה בנוגע לסאגה הזו.

2. DRORIKO Member

שמע זה מדהים. אם היה מדובר בשרה נתניהו היו מדברים על זה חודש. את התקרית של קוטלר פשוט העלימו לגמרי. שום סיקור בכותרות הראשיות, שום פולו-אפים. אפילו לא התייחסות בטוויטר. נעלם כאילו לא היה.
    במאקו למשל העלו בהתחלה את ההקלטה אבל מחקו ישר, הנה ההוכחה:

מזגן אוהב/ת את זה.
  3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

זה לא נמחק.
    עריכה: הבנתי, הלינק בפייסבק, כן, נמחק.

4. DRORIKO Member

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים!!! ואם ביבי נתניהו היה מופיע בהקלטה הזאת זה היה מופיע בכותרת הראשית של CNN, בעוד שאם אני הייתי נתפס בהקלטה כזאת לא הייתה עולה אפילו ידיעה במקומון הקרוב למקום מגוריי. נראה לי זה כי ביבי ימני ואני שמאלני. מדהים.

6. DRORIKO Member

מגישת חדשות מפורסמת שמתעללת בעובדת גוססת זה לא אייטם שצריך לשדר?

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש גוף תקשורת בארץ שהאירוע לא סוקר בו?

8. DRORIKO Member

באופן מאד מינימלי, וגם אז זה התחיל מההכחשה של קוטלר. למיטב ידיעתי הקלטת לא שודרה בחדשות 2, בטח לא בחדשות 10.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה התחיל מההכחשה של קוטלר כי עד שהיא חשפה את עצמה היה צו איסור פרסום על זהות אשת התקשורת.
    באופן מאוד מינימלי? מה ציפית, שעם הסיפור הלא מעניין הזה יפתחו מהדורות? שזה יופיע על השער של העיתונים ביום שלמחרת?
    לא מזמן הצהרת פה שמהדורות חדשות זה לזקנים ושאתה לא צופה בהן, אז מאיפה לך אם שידרו כתבה עליה במהדורות החדשות או לא?
    וכן, יש סביב הסיפור הזה הרבה תחום אפור. ההכחשה של קוטלר בהחלט נשמעת משכנעת בהתחשב בעובדה שההקלטה בבירור ערוכה ואפילו במה שפורסם לא נשמע שהם רצו לפטר אותה, כמו שהיא טוענת בתביעה שהגישה.

ביום ששרה נתניהו תתן הכחשה מנומקת למה שהלך באותה הקלטה שלה נוכל להתייחס אליה, אבל הדבר היחיד שנמסר מצד משפחת נתניהו זה "כל אחד אפשר להקליט בשעת כעס".

10. DRORIKO Member

עזוב אם היה כאן או לא(לא אתה ולא אני יודעים) לא ראוי לפחות לשדר את זה במהדורה המרכזית? אין בזה שום עניין ציבורי?

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבת לא מזמן שמהדורת חדשות זה לזקנים, אז למה פתאום אתה מתייחס אליה כאל מדורת השבט?
    אין לי מושג אם האירוע הוזכר בחדשות או לא אבל הוא הוזכר בכל גוף תקשורת בכיר בישראל. ולא, לא יודע אם רכילות כזו מעניינת מספיק כדי להופיע במהדורת חדשות. למה אושרת קוטלר לא מעניינת ושרה נתניהו כן? תשאל את עצמך על איזה מהאירועים התיאורטיים הבאים היית שומע בתור אזרח ישראלי - הקלטה שבה מלניה טראמפ משתוללת בעצבים, או הקלטה שבה מגישה בFox News משתוללת בעצבים.

12. DRORIKO Member

את השדרית בפוקס ניוז אני לא מכיר, את אשרת קוטלר כן

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו... בדיוק.
    כמו שאת מלניה טראמפ אתה מכיר כי היא דמות הרבה יותר מעניינת ובמעמד הרבה יותר בכיר, ככה שרה נתניהו היא דמות הרבה יותר מעניינת ובמעמד הרבה יותר בכיר מאשר אושרת קוטלר.

14. DRORIKO Member

כן קוטלר היא דמות אלמונית שלא מעניינת אף אחד. האמת שהמצאתי אותה הרגע רק בשביל להעליל עלילות עם השמאל.

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/19
  15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מנסה להיות ציני אבל מה שאתה כותב נכון. קוטלר לא באמת מעניינת אף אחד.
    אני מבין שע"פ המציאות שלך אנשים מתחלקים לכאלה שיש להם ערך בויקיפידיה וכאלה שאין להם. ע"פ המציאות שלך לא אמור להיות הבדל בסיקור התקשורתי סביב פליט האח הגדול שיוקלט משתלח במישהו לבין ראש ממשלה, נשיא או רמטכ"ל שיוקלט משתלח במישהו. שיבושם לך, אבל קח בחשבון שהמציאות שאתה מתאר פה לא תואמת את העולם האמיתי.