Campeones, campeones!!!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏25/5/10.

1. מראדונה Member

3-0 של ספרד על צ'ילה וכולם ישכחו את דל בוסקה ולא יוציאו מילה.
    אי אפשר לבוא בטענות אחרי המשחק נגד הונדורס.

וגם אם הונדורס היא מדד עבורכם:
    1. טבעי שברגע שאתה מבטיח ניצחון אתה מוריד מהגז
    2. ספרד בלי טיפת זיעה הגיעה לאין ספור מצבים בטוחים של שערים וגם פיספסה פנדל.
    אחרי ה2-0 המשחק היה גארבג' טיים אחד גדול,ספרד השיגה את מה שרצתה וזה ניצחון מעל שער.

אז אי אפשר לומר לפי המשחק נגד הונדורס שהיא נראיתה רע ודל בוסקה טעה בהכל.המשחק היה 100% בשליטה של ספרד שהגיעה בקלילות רבה לשער של הונדורס.

בקשר לדל בוסקה:

1. אני מאמין שלפעמים מערכים הם רק על הנייר.דל בוסקה לא אשם שכל כדור שנבאס מקבל הולך להרמה גרועה.נבאס משחק באגף כדי להפעיל את הדריבל והמהירות הקטלנית שלו,כדי לחתוך הגנות.דל בוסקה לא אשם שנבאס מרים אוטומטית.
    2. דל בוסקה לא אשם שברגע שטורס רואה מולו את השער הוא שוכח כל מה שהוא יודע.
    3. המבחן של דל בוסקה עדיין לא הגיע !!!

2. gonzo18 Member

Sergio Ramos
    באמת ובתמים אני מבקש ממך להסביר לי למה:
    1. זו לא טעות לשים את צ'אבי מאחורי חלוץ?
    2. זו לא טעות לשחק עם שני קשרים הגנתיים ובמיוחד מול נבחרות כמו שוויץ והונדורס?
    3. למה זו לא טעות לא לספור ססק ולהושיב את טורס על הספסל במשחק הפתיחה כשהוא עצמו והרופאים של הנבחרת אומרים שהוא כשיר במאה אחוז?
    4. למה במשחק הראשון שיחקנו עם שחקן אחד שכובש שערים (וייה) ועם שני קשרים הגנתיים?
    5.למה נאבס הקשר הימני שיודע לחתוך באגף ולהגביה כדורים לרחבה ב4-4-2 של סביליה פותח כחלוץ ימני בצד ימין של שלישיה קדמית כשיש על הספסל את פדרו שנתן עונה אדירה בברצלונה?
    6. למה אתמול מאטה נכנס במקום טורס וססק נכנס במקום צ'אבי?

קדימה.

מראדונה,כול משחק במונדיאל זה מבחן לדעתי. עצם זה ששיחקו עלוב ולא נכון נגד שוויץ והפסדנו כבר אומר שהוא נכשל במשימה הראשונה שהיתה לעבור את שלב הבתים בצורה חלקה. עכשיו כול תוצאה אחרת מלבד ניצחון על צ'ילה ואנחנו בחוץ. שלא נדבר שבעקבות ה2-0 העלוב על הונדרוס גם המקום הראשון בסכנה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/10
  3. Jack Wilshere Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

4. Sergio Ramos Member

gonzo18(מה השם?),

ראשית,
    הבעיה אינה רק בהצבות השחקנים ובבחירתם אלא גם בשיטה ובשטף המשחק של הנבחרת שדעך ולא מזכיר את עצמו, ללא קשר אך ורק לשגיאות של דל בוסקה. השחקנים לא יעילים כמו שהיו ביורו(טורס,וויאה - אם לא ההחמצות שלהם זה יכל להיגמר ב7-0 נוסף באותו היום), אין בלי קשר את התכליתיות, התנועה וקור הרוח שאפיין את השחקנים - אך את כל זה אני אומר על סמך 2 משחקים לבד, וזה עוד נתון לשיפור להמשך. אני לא מאמין שטורס בהרכב הפותח מול שוויץ והסרת קשר אחורי לטובת ססק היו משנים את המשחק מקצה לקצה. שטחי מידי לחשוב ככה.

ועכשיו אתייחס נקודה נקודה כפי שרצית,
    - הנקודה שלי היא לא בדיוק להוציא את דל בוסקה מלאך כי הוא אינו כזה, אבל גם מתנגד לביקורת החריפה מידי שלך כלפיו ובכלל זה כלפי כל דבר ודבר, אתה שוחט וקובר מהר מידי כל דבר שזז בנבחרת הזאת.

- כבר אמרתי פעמיים או שלושה שאני מסכים איתך בקשר למספר טענות בפן המקצועי, בינהם - צמד של קשרים אחוריים הוא באמת מיותר(בוסקטס-אלונסו)ולכן צ'אבי, היצירתי יותר מבין השלישייה, נאלץ לקחת עליו את התפקיד של אינייסטה\ססק מתחת לחלוץ וזה לא זה, אך גם לא מצדיק יכולת חלשה למדי שלו. ביורו זה נראה הרבה יותר טוב שהוא אירגן את המשחק מאחורה ומרכוס סנה טאטא לידו את הזבל.

- ססק גם ביורו אם ארגוניס בתחילה לא זכה להרבה קרדיט והיעדרותו היא לא גורם ישיר להפסד נגד שוויץ ולמשחק הבינוני אתמול, אבל אני מסכים שמיותר היה לוותר עליו לטובת עוד קשר הגנתי.

- לא היה לי זמן להבין ולחקור מה קורה עם טורס במשחק הראשון ומדוע לא פתח(פצוע\לא פצועהל דבריך), אשמח אם תביא לי לינק או איזו כתבה שמוכיחה שהוא אכן היה כשיר במאת האחוזים. כל מה שאני יודע הוא שטורס הגיע ליורו אחרי עונה בא נפצע בצורה טורדנית.

- אני תמכתי בשילובו של נאבס אך לצערי הוא איכזב אתמול. זה לא שאין לא יכולת, יש לו ובגדול, אך הוא פשוט לא מחובר מספיק; אני לא מרבה להתעסק בחילופים שנעשים אחרי שהנבחרת כבר מובילה והכניסה את הניצחון לכיסה. מבחינתי יופי שמאטה קיבל הזדמנות להריח קצת דשא במונדיאל.

5. riquelme1 Member

ססק ביורו נספר מהמשחק הראשון נגד רוסיה, בו גם נכנס כמחליף והספיק גם לכבוש.

אגב, לא נירא שמשהו ישתנה ביום שישי, דל-בוסקה בטוח מרוצה מהניצחון, ולא מפסיק לפאר את בוסקטס וצ'אבי אלונסו.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בזה הוא צודק. וזה מה שמעצבן את כולם חוץ מאנשי הפורום הזה. יש לדביל בוסקה שחקנים מהטובים בעולם והם בכושר. חוץ מכמה החמצות של החלוצים השחקנים עושים את המוטל עליהם. אבל מוטל עליהם לעשות בונקר מול הונדורס.

7. gonzo18 Member

אתה וריקלמה זה שני האנשים היחידים בדיון הזה שאפשר לדון איתם ברצינות ושאשכרה מבינים מה קורה בנבחרת ספרד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

לקראת המשחק ביום שישי כול מה שאפשר לחדש זה שאינייסטה כשיר במאה אחוז ומתאמן כרגיל. דל בוסקה כפי שאמר ריקלמה שופע מחמאות לבוסקטס ולציוות הלא אפקטיבי שלו עם אלונסו במרכז במגרש,וזה אומר שמול צ'ילה אנחנו שוב נקבל את שניהם מאחורה ואת צ'אבי מאחורי חלוץ. השאלה היא האם נאבס ירד לספסל (אני מאמין ומקווה שכן) ומי ישחק במקומו (לדעתי אינייסטה). אם וייה לא יושעה אז אני צופה שוב,לצערי,לראות אותו בצד שמאל רחוק מטורס. אינייסטה לדעתי יחזור להרכב רק שאין לי מושג איך זה יראה על המגרש. צפו לברדק שלם. אף על פי ששוב,הכל דיבורים באוויר,ואני ממש לא אופתע אם נראה את ההרכב הביזיוני שפתח מול הונדורס. זה הגורל עם דביל בוסקה,צריך להשלים עם זה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/10
  8. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/06/23/futbol/mundial_2010/selecciones/espana/1277286527_0.Xxx

בספרד נושמים לרווחה: ויאה לא ייענש על שסטר לשחק הונדורס. ועדת המשמעת של אופ"א התייעצה בנוגע לאירוע המדובר אך לא תנקוט אף צעדים בנושא. פיפ"א פירסמה הודעה קצרה בנושא בה נכתב - "ועדת המשמעת החליטה כי אין הצדקה לפתוח את תיק דוד ויאה לאחר שבחנה את המקרה. הוועדה לא מצאה אף בסיס לנקוט צעדים". ויאה, שכבש צמד באותו משחק, התייחס בעצמו למקרה ואמר:"אני לא גאה במה שעשיתי אבל זה היה אינסטיקנט. אהיה רגוע וקר-רוח יותר בהמשך".
    * בנושא אחר, ויסנטה דל-בוסקה אמר אתמול כי אינייסטה יהיה כשיר כמעט בוודאות למשחק נגד צ'ילה והוא יפתח בהרכב.

9. gonzo18 Member

אני שמעתי השערות בספרד שטורס ירד לספסל ודל בוסקה יעלה בהרכב שהפסיד לשוויץ (הוא אמר שהוא היה מאוד מרוצה מספרד הסופר אימפוטנטית והלא יעילה בגרוש של אותו משחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx ).

אם יש פה אנשים מאמינים אז תנצלו את הכמה ימים הללו להתפלל בשביל שיהיה נס ודביל בוסקה יקשיב סוף סוף למדינה שלמה שמנסה לרמוז לו בצורה עדינה שהוא פשוט בנאדם מפגר שהורס את הנבחרת הכי גדולה שהיתה בהיסטוריה של ספרד.
    אני אשתדל לעדכן אם יהיה משהו חדש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/6/10
  10. Raulito Madridista

מתכוננים למשחק המכריע נגד צ'ילה

http://www.as.com/recorte/20100624dasdaiftb_2/C280/Ies/Regresa_Iniesta_jugara_Arbeloa_Ramos.Xxx

* דל-בוסקה עשוי לפתוח עם ארבלואה בעמדת המגן השמאלי משום שהוא מאמין שיכולתו ההגנתית טובה מזו של קאפדוויליה.
    * סרחיו ראמוס החמיץ את החזרה הגנרלית לקראת המשחק(האימון המסכם) משום שלא הצליח להתאמן בעקבות המכה בצלעות שספג אז נגד שוויץ, והוא בספק למשחק. במידה וראמוס לא יהיה כשיר, ארבלואה ישחק על חשבונו וקאפדוויליה לא יסופסל.
    * אינייסטה מתאושש בקצב משביע רצון והוא כמעט בוודאות ייפתח בהרכב. אם לא - דוד סילבה שפתח על הספסל נגד הונדורס - מחכה לתורו.
    * רק סמוך לפתיחת המשחק יחליט דל-בוסקה האם לעלות במערך של שני חלוצים, טורס וויאה כאשר האחרון נוטה מעט שמאלה, או לחזור לשחק ב-4-5-1 כמו נגד שוויץ.

ובינתיים, דל-בוסקה יורה לאוויר. אתמול בלילה הוא אמר למארקה:"יש אנשים שמתנכלים לנבחרת ספרד. תאמינו לי שרק האינטרסים של הנבחרת מעניינים אותי".
    צ'אבי מסנגר גם הוא על היכולת הבינונית של הסלקסיון עד עתה כשאומר - "נוכיח שגם עם סגנון 'הטיקי-טאקה' אפשר לנצח ולזכות בתארים, כמו שעשינו ביורו האחרון".

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/10
  11. gonzo18 Member

אני במקום דל בוסקה הייתי סותם את הפה,כי כמו שספרד נראית אני ממש לא בטוח שצ'ילה לא יצליחו לגרד איזה תיקו או אולי לנצח ולהעיף את ספרד הביתה. מתלבט עד לדקה האחרונה אם לפתוח עם שני חלוצים? יופי,שיספסל את טורס ויגמור טוטאלית את הביטחון של אחד החלוצים הטובים בעולם. אחלה.
    אם הוא רוצה לעלות במערך שהפסיד לשוויץ נגד מאמן כמו בייסלה אז שיבושם לו. אני מאמין שבייסלה יוכל להמעמיד את הנבחרת שלו כמו שהציפלד העמיד את שוויץ נגד אותה ספרד אימפוטנטית ולצ'ילה יש שחקנים יותר טובים משל שוויץ שמסוגלים לעקוץ במתפרצות אפילו יותר טוב.
    אגב,השחקן היחידי שיש לי טענות כלפיו עד עכשיו זה אדון סרחיו ראמוס. אני מתחיל לאבד את הסבלנות איתו,הוא נראה רע מאוד בשני המשחקים ואני לא יודע אם זו תהיה החלטה לא נכונה לעלות עם ארבלואה המצוין שהיה נפלא גם במשחק הידידות נגד פולין כששיחק בתפקיד הטבעי שלו כמגן ימני.

12. riquelme1 Member

ראמוס מגן ימני בינוני, בלם פנטסטי.

לא יאמן שדל-בוסקה מתלבט עם לפתוח עם טורס, שהופך להיות שחקן ספסל, ססק ופרגאס וטורס שחקני ספסל.

לא יאמן.

13. gonzo18 Member

14. gonzo18 Member

אל מונדו טוען שטורס לא ירד לספסל אבל אינייסטה ישחק בצד ימין של שלישיה התקפית ליד טורס שישחק באמצע ו-וייה שישחק בשמאל.

אינייסטה בצד ימין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2010062...e-la-magia.html

מה השלב הבא דביל בוסקה? קסייאס חלוץ,פיקה קשר ימני וצ'אבי בלם?
    מעניין איזה סמים הוא לוקח.

15. אלי מתחן Member

אני לא בעד ספרד, אבל רק בגללך אני מקווה שהם יקחו את הגביע, עם אינייסטה בתור קשר ימני.