Carling Cup 2004/2005 - תואר ראשון העונה לצ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Reyes, ‏27/7/04.

1. BOSS Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

היי, שכחת מישהו! מה עם צ'אבי אלונסו?! הוא גם ספרדי, לא?!

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/05
  2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו, ממש הראית לנו עם מקללה!

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אני כבר רואה לאן זה עומד ללכת - כל הודעה נוספת בנושא הקשר המרכזי הטוב בעולם תימחק. רוצים להתווכח על זה? פתחו דיון בפורום עולמי...

4. אלבלדה Member

אם סרחיו וקאמבייסו לא מוצאים חן בעינייך אני אביא לך שמות
    של שני אלופי אירופה מנישה וקושטיניה הפרמטר החשוב ביותר בעיניבנוסף להיותם שחקנים
    מצוינים, הוא שהם כבר עשו משהו בכדורגל, לגרארד ולאמפרד ביחד אין תואר
    משמעותי אחד.

5. M.U.F.C Member

אלבלדה לך לפורום הסומבררו הספרדי או משהו ועזוב אותנו בשקט, בבקשה.
    ממש לא בא לי עוד אחד כמו יסטה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/05
  6. Hammers Fan Member

ליברפול הפסידה את המשחק הזה הרבה יותר משצ'לסי ניצחה אותו. כבשה שער מהיר, התמלאה בבטחון, הכניסה את צ'לסי לפאניקה, התנהלה נכון 80 דקות כשנתנה לצ'לסי את רב החזקת הכדור ויצאה למתפרצות מסוכנות, אבל החמיצה החמצות פשוט נוראיות...

ג'רארד היה חייב להבקיע מול הצ'ך ולסגור את הסיפור ב2-0, בלי שום קשר ללחץ של המגן מצד שמאל, האמן החמיץ בעיטה מ20 מטר ששחקן איכותי יותר כמו לאמפרד היה עושה ממנה שער ובארוש היה פשוט חייב להבקיע מהבישול של גארסיה בסוף, נגיעה ראשונה נוראית בכדור הרסה לו את הזוית...

השיא הוא כמובן השער העצמי של ג'רארד שכמובן לא מחוייב המציאות. גם העובדה שליברפול הבקיע שער שני רק אחרי שירדה לפיגור של 3-1 זה סוג של לוזריות..

חבל, רציתי שליברפול תנצח, בייחוד בגלל מוריניו האידיוט...

7. רפאל Member

כנ"ל.

תאמין לי שאם זה היה קורה למועדון שלך אז היית נהנה מכל רגע.

8. KirkH Member

טוב, קודם כל, נתחיל מהבית, כי מה שבחוץ הרבה פחות מעניין...

זה עבר כאן די בשקט, אבל אישית אני חושב שזה די סמלי ודי מתבקש. ואני כמובן מדבר על רב הליצנים המהולל, הלו הוא קלאודיו ראניירי אדום האף מפירנצה שקיבל בומבה בתחת השבוע, ונופנף אחר כבוד (ובשקט תקשורתי מוזר) מולנסיה. אז הנה, לכל הסקפטים, ולכל הקשקשנים בגרוש - אנחנו עוד לא במרץ, מוריניו סגר בור של 4 ומשהו שנים חשוכות תחת ליצן עם יחסי ציבור של נשיא ארה"ב מכהן.

אני באמת חושב שהתואר כאן הוא אחד הדברים השוליים. ניצחון על הסקאוזרס, חזרה מפיגור ללא רובן, בלימת גל ההדף התקשורתי, ניצחון על הסקאוזרס, תואר ראשון לחבר'ה שכל כך הגיע להם (ג'וני טי, פרנקי, קודו), סתימת פיות כללית לכל המשמיצים החל בסר לוזר ונגר ועד אחרון אוהדי הספרס, ניצחון על הסקאוזרס כבר אמרנו?

בנוגע לסוגיית מוריניו. אני מאוד מרוצה, זה היה די מעיק שחצי עולם מדבר על משהו שקשור בצ'לסי בכזו הערצה. שימשיך להיות שחצן כמה שבא לו, שיעצבן את סר לוזר,את הפדופיל ובכלל את התקשורת הבריטית כמה שיותר, כל עוד הוא עושה עבודה טובה על הקווים כמו היום - גם לאפיפיור אין זכות לערער על הסגנון שלו.

לגבי המשחק, קצת מצחיק לשמוע שליברפול נתנה לצ'לסי את המשחק. כן, הם שמו גול, כן, הם עשו עבודה לא רעה בהגנה. אבל לעשות מכל מתיחת שרירים של פטר צ'ך ארוע (מה גם שמדובר בארועים סופר נדירים), ומצד שני לגמד מצבים של צ'לסי - זה לא רציני.

העובדה שאת שער השיוויון הבקיע ג'רארד לא מלמדת על שום דבר. בכלל, ההתייחסות הזו לשער עצמי כאל משהו כל כך אישי (כנגד זה שכבש), די מגוכחת. ואם זה היה הראש של קראבליו, זה היה שער ראוי? צ'לסי הגיעה לדי הרבה הזדמנויות, רק יום גדול של דודק ואלת המזל מתחו את המשחק הזה שלושים דקות נוספות, אתם יודעים מה, הם וגם ג'ואי קול. אם הוא היה עושה את מה שאמור לדעת כל שחקן ריזרבס עם יכולות טכניות כמו שלו, זה היה נגמר הרבה קודם.

הלאה, לגבי השטויות של המגפי אכול הקנאה, לך תעשה סיכום של הסכומים שניוקאסל הוציאה ב-5 השנים האחרונות, אני בטוח שטיפוח נוער אנגלי לא בדיוק היה עומד לנגד עייניך אם זו הייתה ניוקאסל שזוכה בתואר כלשהו.

אבל את מי כל זה מעניין, הרווחנו את השישה ימי שקט שלנו.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

9. The_Magpie Member

קודם כל אני לא אכול קנאה אלא שאני פשוט נגעל. כל אוהד שמח שהקבוצה שלו זוכה בתארים, השאלה איך היא עשתה את זה: במקרה הדוחה שלכם זה רק כסף כסף וכסף, שום דבר אחר.
    קירק אתה יכול להגיד מה שאתה רק רוצה, אבל המשפט של טיפוח נוער אנגלי היה כל כך טיפשי.

ודרך אגב רפאל, עם יד על הלב, אני ממש לא רוצה שיבוא איזה מיליארדר שישתלט על ניוקאסל ויביא לי תארים תוך עונה או שתיים, כל היופי של הכדורגל הוא לאהוד את הקבוצה גם ברגעים הקשים(אין מה לעשות שאנחנו לוזרים), ואני בטוח שהתואר המיוחל כבר יגיע.

תראו מה זה אוהדי צ'לסי המסכנים, מקבוצה שהפסידה להפועל תל-אביב הפכתם לקבוצה שלוקחת אליפות.
    במקומכם הייתי אולי קצת שמח מבפנים אבל מתבייש מבחוץ.

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

או במילים אחרות: אתה יותר ירוק מירוק. חבל שאין לך דרך מכובדת להראות את זה.
    אז אם אתה אומר שעדיף לדשדש בבינוניות, ללא תואר וללא תקווה לעתיד ורוד יותר זה עדיף על לזכות בתארים, שיבושם לך. כנראה שניוקאסל מתאימה לך.
    פשוט נורא, נכון? איך בייטס לא דרש מההתאחדות להוריד את צ'לסי לליגות החובבים אחרי ההפסד להפועל (שלא היה יוצא דופן באותן שנים, דרך אגב)? ברור לכל שזה היה הצעד הנדרש אחרי הפסד משפיל שכזה. לא יעלה על הדעת שקבוצה שהפסידה להפועל ת"א תזכה 3 וחצי שנים לאחר מכן באליפות. פשוט בושה לכדורגל האנגלי.

11. SUPER-INTER Member

גם אני לא אוהב את צלסי מאותה הסיבה.
    ממש כמו לקנות תארים בכסף ולא במלחמה וכדורגל יפה ומסורתי.
    בשנתיים אברמוביץ הרס ליגה שלמה.
    נ.ב: ממתי יש לצלסי כל כך הרבה אוהדים , משום מה הם התחבאו שהקבוצה הייתה בצרות וקשיים כמובן חוץ מכמה אוהדים ותיקים ולא כאלה המתלהבים מעושר וכסף.

12. KirkH Member

שנה שעברה צ'לסי הוציאה הרבה יותר כסף, זה נגמר בלי תארים ועם פער דו ספרתי מאחורי פרנסנל. מה זה היה? הכסף של הצאר היה צריך שנה כדי להתרגל לקור של לונדון? תמצא כבר תירוץ יותר עדכני.

וזה עוד מאוהד ניוקאסל. אפשר לחשוב הוגו וייאנה ואלן שירר אלה תוצרים של מחלקת נוער נהדרת. בכל הסגל העלוב של הג'ורדיז יש בקושי שחקן בית אחד, אז תפסיק להטיף מוסר...

13. The_Magpie Member

לא התכוונתי לזה, התכוונתי שיש הבדל גדול בין לרכוש שחקן פעם בכמה עונות לבין לרכוש את כל העולם תוך שנתיים, ובקשר למה שאמרת שצ'לסי נשארה שנה שעברה הרבה מאחורי ארסנל, יכולות להיות לזה אלף ואחת סיבות.

14. מאיר ברד Member

חחח, לראות את השמחה של אנשים כאן על זכייה בגביע הליגה העלוב, משנים חתימות, חוגגים כאילו מקסימום לקחו אליפות.

וכן, אני אומר את הדברים האלה למרות היותי אוהד קבוצה שאפילו את גביע הליגה לא לקחה מזה שנים.

15. KirkH Member

טוב שלא הגזמת, בכלל לא.

חוגגים כאילו לקחו אליפות? חכה חודשיים וחצי. אתה תופתע. עליי.