Carling Cup 2004/2005 - תואר ראשון העונה לצ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Reyes, ‏27/7/04.

1. eastlands Member

ברכות לצ'לסי על הזכיה , נצחון צודק וחשוב גם מבחינת השקט שלאחר 2 ההפסדים (חשוב לי שצ'לסי תיקח אליפות היות והי,,,,ד אורבים להם) גם הבשורה שרובן בדרך חזרה מוקדם מהצפוי עוזרת לאופטימיות הכללית ,
    לגבי סוגית מוריניו ,אני חושב שהוא הגזים וגילה אתמול את הצד המכוער והשרוט שלו ,אהבתי את התנהגותו ואת הצבע שהוא הביא איתו לאנגליה , אבל אתמול הוא חצה את הגבול , הקללות לקארגר וההתנהגות אחרי השויון ממש גועל נפש (כאילו אומר -מי הם האנגלים האלה אני אראה להם מי אני ) אני מקוה שהוא יוענש וילמד להתנהג ולכבד את את התרבות והדת שלנו , היה לו מזל גדול אתמול שהסקוזרס לא תקפו אותו

2. Michael.k Member

אמר אוהד אינטר...
    תיסתכל על הקבוצה שלך אתם לא קונים שבעת אלפים שחקנים כול עונה?

בלי קשר מסכים איתך זה מגעיל שבכדורגל היום כסף קונה תארים...איפה ימי הטרבל שעים רכישות כמו דוייט יורק אנדי קול שמייכל קינו סולשייר לקחנו הכול...כול אלה עלו פחות משחקן צ'לסי אחד... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

ריאל קנתה את כול העולם- נפלה
    לאציו קנתה את כול העולם- נפלה
    אותו דבר יבוא גם לצ'לסי החמודים

3. KirkH Member

הקללות לקארגר - אני מסכים מאה אחוז, לא במקום, לא מכובד, יש אפילו מקום להעמיד אותו לדין.

אבל הסימן של ה"סתמו כבר את הפה!!", מה קרה? מה הביג דיל? לדעתי אנשים שוכחים שכדוגל עובד לשני הכיוונים, למה לקהל מותר לבוא וקלל ולהקניט שחקנים או מנג'רים או בעלים וזה נחשב בגדר עידוד לגיטימי אבל כשהשחקן מחזיר עקיצה קטנה זה כל כך נורא ואיום?

יש מקרים שהשחקנים או המנג'רים מגזימים (כשמדובר בקללות, תנועות מגונות או בעיטות קונג פו...) אבל לסמן לקהל שמקלל אותך 90 דקות להיות בשקט זה כל כך נורא?

אני דווקא מאוד אוהב ששחקנים מושפעים ממה שקורה מסביב, אני חושב שזה אנושי. מאוד אהבתי את זה שרוני ורונאלדו השתיקו את אוהדי ארסנל, מאוד נהנתי לראות את דידי משתיק את הצרפתים שקיללו אותו כל המשחק בצ'מפיונס כי הוא שיחק במארסיי, אני חושב שזה שפאולר הסניף את קו הרוחב אחרי גול כתגובה לזה שצעקו לו שהוא מסומם היה אחד ההיי לייטס הגדולים בהסטוריה - אז מוריניו עשה לאנגלים שקט. וואוו, בואו נכניס אותו לכלא.

4. eastlands Member

לא אמרתי להכניס לכלא , אבל הרחקה מהקוים לחודש זה עונש מתאים , אני חושב שלמאמן להבדיל משחקן שחוגג כיבוש יש משקל אחר , היות והוא אמור להיות דמות שתקרין על השחקנים , מוריניו יודע שטעה ומיד טען שסתימת הפה הופנתה לתקשורת , ואהבתי את כל הדוגמאות שציינת לגבי חגגת כבוש שערים

5. KirkH Member

אני לא מבין למה אתה מוצא הבדל בין מאמן לשחקן.

אני גם חושב שסך הכל, הקהל דווקא כן רוצה לראות מנג'רים שלא עושים חשבון לאף אחד - ולכן מתנהגים ואומרים את מה שבא להם.
    תראה היום שידור של משחק כדורגל בכל מקום בעולם, זה לא עובר חלק בלי 4-5 קלוז-אפים על המאמן שלא לומר ריפלייס לחגיגות שמחה שלו. זה לא קורה סתם, אנשים רוצים לדעת מה המאמן מרגיש. אני חושב שזה הרבה יותר נורמאלי לראות מישהו כמו מוריניו "מחזיר" עקיצה לקהל מאשר איזה מנג'ר מעונב בקושי חוגג שער של הקבוצה שלו.

6. eastlands Member

יש השהו בדבריך , גם אני אוהב מאמנים שמגיבים למשחק ושמתוללים משמחה בגול (כמו שמוריניו חגג ברפש עם פורטו בגול דקה 90 ) אבל הריצה אתמול לאורך הקו עם האצבע לקהל זה משהו חדש שעוד לא ראיתי .
    דבר אחד בטוח מוריניו הפך לאויב ולמתחרה לפרגוסון , האנגלים שקבלו יפה את מוריניו והכתירו אותו לנסיך התחילו לשנות את דעתם אחרי אתמול , גם השקרים שלו מוסיפים לתחושה (2 שקרים השבוע , הראשון בבארסה עם ההרכב , ואתמול כשטען שהאצבע הופנתה לתקשורת)

7. SUPER-INTER Member

לא אנחנו לא קונים שבעת אלפים שחקנים .
    אינטר מבצעת רכש שהיא זקוקה לו ויש ביכולתה לשלם מבלי לצאת מפרופורציות.
    צלסי קונה כל מה שזז, ומאיימת לקנות כל כוכב עולה בכדורגל העולמי עם הכסף הרב שיש לה
    שגם לך תדע מאיפה הוא.

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין את התגובות שלכם. מה רציתם? שצ'לסי תיקח אליפות עם פוייט ודי מטאו (עם כל הכבוד להם, הם לא ברמה של לאמפס ומקה), צ'לסי עשתה מהפכה בסגל, לא רק קנתה שחקנים ב17 מיליון אלא גם שחקנים ב3.5, 6 מיליון, והלאה. אגב, כבר כמה שנים (גם בעידן חוליט וויאלי, גם בעידן ראניירי, ואפילו הודל), צ'לסי מחליפה שחקנים בסיטונאות. אם זה היה
    פלו במקום יוז ואם זה היה לבוף והסלע במקום דיוברי.

"ובקשר למה שאמרת שצ'לסי נשארה שנה שעברה הרבה מאחורי ארסנל, יכולות להיות לזה אלף ואחת סיבות"

למה אלף? אחת. זוז'ה מוריניו.

עם הסגל של צ'לסי ירוץ על אותה מתכונת בשנתיים הבאות,
    עוד ג'ורדי עלוב יחפש תירוץ אחר. אני מאוד שמח, שצ'לסי החתימה את רובן ודאף, במקום
    מילנר ורובר, או את מקללה במקום בוייר. אתה רוצה שניוקאסל תתפח סמלים ותפסיק לרכוש
    שחקנים שלא קשורים למועדון? תגיד את זה לסונס, הדביל התורן, שמעיף את בלאמי ומעדיף
    את היאק על כל "שלל" הכשרונות האנגלים של הג'ורדיז.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולאוהד של אינטר, אינטר קנתה בשנה האחרונה יותר שחקנים מאשר צ'לסי בשנתיים האחרונות.
    וזה גם לא עזר לה, אז לך לפורום המאפיה ותעזוב אותנו בשקט.

ולך, תגיד את זה להוסטפר, שכל יומיים מחליף חתימה עם המושיע החדש של הספאדס.

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/05
  10. Michael.k Member

חחח אפשר לינק לאך שפאולר עושה את זה???

ולדעתי מוריניו צריך לעמוד על דין פשוט בנאדם מנייק מאמן מצויין אבל אישיות על הפנים
    זה שהוא שיר על ההרכבים, זכותו. זה כמו מילחמה פסיכולוגית אני לא רואה בזה שום דבר פסול

11. eastlands Member

סופר אינטר- תראו מי מדבר על מדיניות רכש ? תגיד כמה זמן אתה אוהד אינטר ? חודש , שבוע , הלו אינטר היא אולי הקבוצה שבצעה הכי הרבה רכש בתולדות הכדורגל , עסקאות בסכונים אסטרונומים כמו של רונלדו ו ויירי ועוד עשרות שכירי חרב וקאדר של למעלה מ 50 שחקנים שעברו בבית הקברות לכדורגלנים שנקרה אינטר, ככה זה הזכרון קצר , לאנשים קשה לפרגן בהצלחה של קבוצה אחרת , והכי עוב הוא שאינטר למרות מדניות הרכש לא הצליחה לזכות בתארים , ומוריניו תוך חצי שנה כבר התחיל לקיים ובעוד חודשים יקח עם צ'לסי אליפות ראשונה אחרי 50 שנה , לפרגן לבלוז כל הכבוד

12. ^^BOSS^^ Member

השער של ג'רארד אתמול היה אחד מתוך רבים שהוא יכבוש עבור צ'לסי.

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

חופש הביטוי. אבל נעזוב את זה לרגע, פרגוסון, קילל כ"כ הרבה, שפט כ"כ הרבה, רטן, מה לא?!...לא הוזמן לדין אף לא פעם אחת.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרגי כבר נקנס לא פעם על הציטוטים שלו נגד השופטים. בכל אופן, אני לא זוכר מקרה שפרגי התפרץ לעבר הקהל/תקשורת/אימא שלו לעיני כל. על התפרצות לשופט מענישים ומרחיקים. דינו של מוריניו לא שונה.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא, למה המאמן צריך להקנס, ושחקן לא?

אגב, אני חושב שצריך לצאת חוק, שכל שחקן שבועט בעיטה רעה מרחוק, יקבל צהוב.