Corriere Dell'asoccer

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏5/8/06.

1. i love Zaragoza and Villarreal Member

אל תגיב מאיפה לך תן לאוהדים להגיב אם אין אז שלא יגיבו

2. cazzo Il Capocuoco

אוהדי קליארי דוברי עברית, אני לא הכרתי, ולא מכיר {עד עכשיו?} וסיכויים טובים שלא אכיר.

אבל, אם אתה רוצה אני יכול להכיר לך כאלה סרדינאים אמיתים סטייל ג'אנפרנקו זולה שאוכלים תבשילי כבש ופסטה מאלורדוס ואפילו רוקדים לצלילי בנדונאון.
    http://www.sardiniafarm.com/Photo%20sito/gruppo%20folk.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/07
  3. מיכל3 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    לא נראה לי שהוא יבין כ"כ מה אתה רוצה ממנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יותר ויותר מתחיל לקבל את ההרגשה שקאצו בעצמו לא יודע מה הוא רוצה מעצמו...

אם כבר קליארי וסרדיניה, איך זה שקורסיקה תחת שליטתה של צרפת?
    ההגיון אומר שהיא צריכה להיות תחת שלטון איטלקי... ממלכת ג'נואה/ג'נובה בזמנו לא כבשה אותה או משהו? זה שתי מטר משם

5. david viia Member

אתה אוהד קליארי?

6. cazzo Il Capocuoco

לא יודע מה אני רוצה מעצמי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

בקשר לקורסיקה - לא הבנתי מה אתה רוצה ממני? ממה שאני יודע האי הזה כל הזמן נכבש או ידי צרפת או איטליה/הנסיכויות והדוכסיות האיטלקיות של פעם. תמיד רבו עליו, אז מה זאת אומרת "אמור להיות"?

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אמור להיות", כי האי הרבה יותר קרוב לאיטליה מאשר לצרפת ודי קרוב לג'נובה שהחזיקה פעם ממלכה די חזקה. סתם הייתי סקרן לדעת מה קרה שם ואיך צרפת יצאה שם עם ידה על העליונה. עזוב, לא משנה...

8. Chievo Member

צרפת פשוט קנתה אותה מג'נובה מתישהו במאה ה18.

9. יא יא פטי Member

לפני 3 שנים אני חושב היתה קבוצה שפתחה תעונה באטיליה עם 13 תוצאות תיקו רצוף או משהו דומה...
    מי היא הקבוצה? אינטר או רומא?
    ואיזה מקום היא סימה אותה עונה?
    תודה מראש

10. Giallorossi Member

נראה לי שאתה מתכוון לעונת 04/05, שבה אינטר פתחה את העונה עם 12 תוצאות תיקו מתוך 15 משחקים.

11. 亚历山大帕托 Member

אם כבר שאלות, נזכרתי במשהו שאין לי כוח לעשות חיפוש בשבילו בגוגל, אז אני אשאל כאן אם אנשים יודעים. יש מצב שלפני כמה שנים פרוג'ה צירפה שחקנית לקבוצה הראשונה (גברים)?

12. saviola Member

נשיא פרוג'יה: נצרף שחקנית לקבוצת הגברים

לואיג'י גאוצ'י אינו מפסיק להפתיע. אחרי שהחתים את בנו של שליט לוב, קדאפי, הודיע כי יצרף בקרוב אישה לסגל: "אם מישהו ינסה להכשיל את המהלך, נשים בכל העולם ימרדו"

הקבוצה האיטלקית פרוג'יה אינה מצליחה להתבלט על כר הדשא, או בחלק העליון של טבלת ה'סריה a', אבל נשיאה לוצ'יאנו גאוצ'י בהחלט יודע למשוך אליה את תשומת לב התקשורת בעזרת החתמות התמוהות. אחרי שעורר סנסציה עם החתמתו של אל-סעדי קדאפי, בנו של שליט לוב, מועמר קדאפי, הודיע אתמול (ג') גאוצ'י כי בכוונתו להחתים בקבוצה שחקנית כדורגל, שתיטול חלק מלא בפעילותה.

"אני לא רואה סיבה שאישה לא תוכל לשחק", אמר גאוצ'י לעיתון ה'קוריירה דלו ספורט', "אין חוק נגד זה. למרות שאסור בתכלית האיסור לגברים להשתתף בליגות של נשים, אין חוק שמונע מאישה לשחק בליגה של גברים". גאוצ'י, שכבר הבטיח לפני כמה חודשים כי יביא לקבוצה שחקנית, אמר כי יעשה כן בקרוב מאוד, עם פתיחת חלון ההעברות באירופה בחודש ינואר.

על פי הדיווחים האחרונים, הכוונות של גאוצ'י הולכות וממקבלות ביטוי בשטח. הצוות המקצועי של פרוג'יה כבר איתר שתי מועמדות מתאימות לקבוצה: חלוצת נבחרת שבדיה, האנה ליונברג וקשרית נבחרת נורבגיה, סולביג גולברנדסן. "היוזמה הזאת תסייע גם לתנועות לשחרור האישה. אנחנו חייבים לכוון לשיוויון זכויות בכל המובנים", אמר גאוצ'י והזהיר: "אם מישהו ינסה להכשיל את המהלך, נשים בכל העולם ימרדו".

=============================================

19.11.2003
    נשים בפרוג'יה
    גאוצ'י מקבל סירוב משבדיה
    לוצ'יאנו גאוצ'י, נשיא קבוצת הגברים האיטלקית פרוג'יה, מחפש חידוש. אחרי שהביא את בנו של קדאפי, רוצה גאוצ'י להכניס לקבוצתו אשה
    חוקי ההתאחדות לכדורגל של איטליה אוסרים על גברים לשחק בקבוצת נשים אבל אין חוק האוסר על נשים לשחק כדורגל בקבוצת גברים. גאוצ'י הציע לשתיים מהשחקניות השבדיות המובילות, ויקטוריה סוונסון וחנה ליונברג, להצטרף לקבוצתו, אך לאחרונה הודיעו השתיים כי אין בכוונתן לשחק בקבוצת גברים. סוונסון הסבירה: "אני לא חושבת שנשים יכולות להתמודד באופן קבוע מול גברים. לא נוכל להתגבר על שחקני הגנה כמו פאולו מאלדיני ואלסנדרו נסטה". למרות סירובן של השתיים, גאוצ'י לא מוותר. עכשיו הוא מחפש שחקניות מברזיל והשמועות אומרות כי מרתה הברזילאיות עומדת על הכוונת. ההתאחדות האיטלקית מצדה, רוצה להעביר חוק שיאסור על אשה לשחק בקבוצת גברים, כפי שיש חוק האוסר על גברים לשחק בקבוצת נשים.

13. 亚历山大帕托 Member

ידעתי שזכרוני לא מטעה אותי. זה יצא לפועל בכלל? לפחות על הנייר מישהי הוחתמה?

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא

15. ori_pit Member

מדובר באינטר ובאותה עונה היא סיימה במקום הרביעי