Corriere Dell'asoccer

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏5/8/06.

1. 亚历山大帕托 Member

מישהו כאן יודע איפה מומלץ ללמוד איטלקית? אם מישהו למד איטלקית במסגרת קורס בארץ, אז נא לשתף ברשמים ומחשבות.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש לך אנגלית טובה אז פשוט חפש בתוכנת השיתוף הקרובה לביתך pimsleur italian
    שלושה דיסקים של 30 שעורים של חצי שעה כל אחד,הדיסקים מלמדים לדבר ולקרוא(וכמובן גם לכתוב ולהבין) תוריד גם את החוברות עם המילים שצריך בשביל השעורים,אחרי שתסיים את הכל תתחיל לקרוא בגאזטה ואני מאמין שלאט לאט דברים יתחילו להסתדר....

חוץ מזה אם אתה רוצה קורס קורס אד ברליץ....

3. 亚历山大帕托 Member

שיעורים עצמיים בדיסקים אף פעם לא משכו אותי, אבל מצד שני אם זה יכול להקנות לי איטלקית בסיסית טובה זה יכול להיות דוקא מועיל וחסכוני. זו באמת אלטרנטיבה טובה לקורס למתחילים?

4. the crow Member

איג'נט אורנג'אתה מוזמן לשאול באתר הישראלי של מילאן- הם פתחו נושא על העניין של לימוד איטלקית.
    מקווה שעזרתי לך בזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .

5. איזאקו Member

אתה מוזמן ללמוד בקמפוס לימודים או בשגרירות של איטיליה בישראל. ובאתר של מילאן הם באמת סיכמו יפה.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם האנגלית הבסיסית שלך טובה ויש לך מוטיבציה לשבת מול המחשב זו בהחלט אלטרנטיבה חסכונית וטובה לא פחות מקורס בסיסי....

7. 亚历山大帕托 Member

אני לא מוצא את זה בפורום של מילאן (למרות שאני זוכר שהגבתי בנושא כזה מזמן), מישהו יכול להביא קישור?

כבר הורדתי דיסק אחד, והתחלתי ללמוד את הבסיס בעזרת פורום מאוד נחמד, תודה על העזרה.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.acmfdd.com/site/modules.php?nam...howpage&pid=249

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2008/01/24/0JV621ZR--346x212.Xxx

כפורום פרו איטלקי חייבים להזכיר גם את זה. ראש ממשלת איטליה רומאנו פרודי התפטר מתפקידו לאחר שנחל כישלון בהצבעת אמון בסנאט. פרודי הגיש את התפטרותו לנשיא ג'ורג'ו נפוליטנו.

כדי לשרוד את ההצבעה, היה פרודי זקוק לתמיכתם של 160 סנאטורים, אך בפועל זכה פרודי בתמיכתם של 156 חברי סנאט בלבד, בעוד שנגדו הצביעו 161 סנאטורים. סנאטור נוסף נמנע ושלושה אחרים נעדרו. פרודי לא נשאר בסנאט כדי לשמוע את התוצאות.
    אתמול זכה ראש הממשלה האיטלקי באמונו של הבית התחתון של הפרלמנט, אך בכך לא היה די: פרודי היה זקוק לתמיכתם של שני בתי הנבחרים כדי להישאר בתפקיד. קודם להצבעה, פנה פרודי לסנאטורים וניסה לדבר על ליבם. הוא הזהיר אותם כי אם תיפול ממשלתו, תיקלע המדינה לוואקום פוליטי, שיפקיר את הכלכלה האיטלקית לפגעי המיתון העולמי. "המדינה הזאת צריכה שלטון, עכשיו יותר מתמיד. איטליה זקוקה להמשכיות שלטונית, ואינה יכולה להרשות לעצמה ואקום פוליטי". דבריו זכו לתשואות מצד חברי הקואליציה, אך לא הצליחו לשנות את דעתם של מתנגדיו.

נעזרתי בוואי נט בכתיבה. ככל הנראה יורשו של פרודי במפלגתו יהיה ראש העיר של רומא וולטר וולטרוני אך למי יש את רוב הסיכויים לחזור לכס ראשות הממשלה? הלשעבר סילביו ברלוסקוני.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

13. 亚历山大帕托 Member

capisce l'italiano? אם יש אנשים טובים מביניכם שמעוניינים לעזור לי לתרגל את האיטלקית שלי שעכשיו התחלתי ללמוד ולעזור לי פה ושם, אז תוסיפו אותי במסנג'ר :: psyc_buzz@hotmail.com. אני לא מציק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/book1.Xxx.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחי, אתה יכול בבקשה להגיד לי מאיפה קנית את הדיסקים האלה של הלמידת איטלקית?

15. 亚历山大帕托 Member

בוא למסנג'ר, אני אשלח לך את כל הקישורים הנדרשים.