Corriere Dell'asoccer

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏5/8/06.

1. Antonio Member

ולא נראה לי שלאציו הגיעה רחוק במיוחד עם ברוקי והגליצ'ים שלו.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיעה יותר רחוק מאשר בלעדיו. בעונה שעברה ללאציו היו 40% הצלחה בליגה, לרגע זה עם ברוקי יש לה 47%.

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/09
  3. Antonio Member

לא נראה לי שזה בגלל ברוקי, זה בזכות זאראטה שבתחילת העונה היה ענק והביא לקבוצה נצחונות. מאז הפתיחה האדירה שלה, לאציו מדשדשת ומשחקת הרבה פחות טוב. ברוקי בטח לא זה שהביא ללאציו את הנצחונות.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה "גאון" כאשר זה משרת את הטענה שלך, זה בסדר לדבר על מצבה של לאציו עם ברוקי, כאשר זה נוגד את האינטרסים, פתאום זה לא רלוונטי. הבנו, אתה והאינטואציוניזם הרדוד שלך. מולינארו, ברוקי, יאקווינטה וקנבארו בולי עץ, כדורגלנים טובים זה רק אלה ששמם מסתיים ב"יניו" או קולארוב.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

5. Antonio Member

אין לי שמץ של מושג מה אתה רוצה, בכל מקרה הטענות שלך בכלל לא רלוונטיות. מולינארו, ברוקי ויאקווינטה הם שחקנים בינוניים מאד שלא מתאימים לנבחרת איטליה ואין לאף אחד מהם מה לחפש שם. גם לפאולו קנאברו לא.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני סקרן - מה הדרישות שלך משחקן כדי שיהיה ברמה של נבחרת איטליה? אני שואל ברצינות.
    מולינארו - מילא. קנאברו הקטן - מילא. ברוקי - מילא. אבל מה אתה רוצה עכשיו מיאקווינטה?

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. מה הקשר ללא רלוונטי... אתה בכלל מבין את משמעות המושג?
    2. פרט ליאקווינטה, שבוודאי שצריך להיות בנבחרת, את האחרים לא הצעתי לנבחרת. מה שכן עשיתי הוא להגן על ערכם נגד הגישה האינפנטילית שלך לפיה שחקן שלא מבצע "פדאלדות" כל שני וחמישי הוא שחקן בינוני. אבל הי! מה שווה הידע וההבנה בכדורגל של ליפי, ראניירי, ספאלטי, דונאדוני, רייה, אנצ'לוטי, פראנדלי ורוסי לעומת זו שלך...

8. Antonio Member

הדרישות? פשוטות מאד, תלמד לתת פס, לשלוט בכדור ולעשות פעולה או שתיים שתתרום למשחק מלבד להיות בול עץ שנמצא ברחבה ודוחק כדור לשער. יאקווינטה הוא בדיוק מה שתיארתי. ברוקי הוא כורה פחם. עם ההודעה הזו, שברור לי שלא תסכימו איתה, אני אסיים את כתיבתי בפורום הזה. אני מוקיר אתכם ומאחל לכם כל טוב, אבל ברור שהראייה שלי והראייה שלכם לגבי הכדורגל האיטלקי שונה לחלוטין. יום טוב.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאקווינטה עשה הכל חוץ מלדחוק שער מול רומא. גם מול צ'לסי - הא התחיל מהלך גאוני עם עקב (נכנס להגדרה שלך ל"פס"?) וסיים עם טיל לפינה הרחוקה שלא הותירה לפטר צ'ך (לא בדיוק שוער ליגה ג') סיכוי. גם לא טרי יכל לעצור אותו. חלוץ שיכול לעשות דברים כאלה מול ההגנה של צ'לסי, הוא בדיוק שחקן שיכול לעזור לנו במונדיאל, שם יהיו כמה הגנות ברמה דומה. זה ממש לא קרוב אפילו לבול עץ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/3/09
  10. avdz7 Member

יאקווינטה לדעתי אנדרייטד גדול בעולם, כבר זמן רב מזה שאני טוען שהוא חלוץ מצויין. יש לו פיניש מעולה, הוא חזק מאוד, ויש לו משחק ראש מצויין. אבל לאמר עליו שהוא שחקן בינוני? שטויות..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/3/09
  11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם חייב להוסיף עליו כמה מילים טובים,הוא בכלל לא מוערך אבל מעבר לזה שהוא חלוץ חזק ועם סיומת טובה,הוא גם מאוד מאוד מגוון מבחינה טקטית,האפשרות שהוא מעניק בצד ימין או האפשרות כחלוץ מטרה היא משהו שאין להרבה חלוצים.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא שחקן יובנטוס, הוא שחקן נבחרת איטליה. לאמור, כל מי שהערכתו בעלת משמעות, מעריך אותו.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מי שהיה מעוניין להיות חבר של רוברטו רוזטי או אולי של רוקי צפוייה להיות לו אכזבה מרה. הנשיא החדש של איגוד השופטים האיטלקי הוציא הצהרה לשופטים, הצהרה הנוגעת לשמירה על פרטיות ובין הגזרות אסר עליהם לפתוח חשבון בפייסבוק או במייספייס ובין היתר נאסר עליהם לכתוב בפורומים.

"שופטים אסורים מלצאת בהצהרות במקומות ציבוריים או בקבלת מיילים לאתריהם או בלוגיהם".נאמר בהצהרה. "כל המפר יעמוד בפני ועדת משמעת".

באיטליה לשופטים אסור להתראיין לתקשורת ולא יכולים להתראיין בכל הנוגע להחלטות שהם מקבלים במשחקים.

http://blog.clickz.com/facebook-logo.Xxx
    אסורה הכניסה לשופטים איטלקים.

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/09
  14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3699285,00.html

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02022009/1916685/MXR03_wa.Xxx

ברלוסקוני ממשיך לשבור את שיאי ההתנהגות שלו, אח"כ הוא מתפלא למה העיתונאים לא מפסיקים לרדת עליו. הוא כבר הפסיק לדבר עם רוב כלי התקשורת, אפילו עם כאלה שנמצאים תחת בעלותו. מישהו טרח לראות את הסירטון ביוטיוב כאשר אנגלה מרקל קנצלרית גרמניה מחכה לו על השטיח האדום וכשהוא יוצא מן הרכב במקום ללחוץ לה את היד ולהמשיך בהתאם ל"כללי הטקס" הוא המשיך לדבר בטלפון וייבש אותה לגמרי. :aaarofl: