FA CUP 2021/22 - השנה ה-150

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י GentlePunter, ‏13/7/21.

1. alexshw Member

אין בי את התחושה שכדורגל נשאר העיסוק המרכזי שלו.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה זה מבוסס?

ואם הוא היה משחק טוב?

k_700 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

בוא נגיד לא הופתעתי שהוא לא משחק טוב. מבוסס על מה שהסברתי. קיבל הכרה בדברים שהם מחוץ לכדורגל, כולל MBE. הציפיה ממנו שיעסוק למעשה בפוליטיקה לאומית. הוא לא שכנע אותי שיש לו באמת רצון להשתפר והדברים שנכתבו על ידי אחרים ועל ידך, על זה שלא היה לו מאמן שיקדם ושנדבק בו כבר כל החרא של השנים הכושלות, תורמות להבנה שלי, שמוטב למכור אותו במחיר טוב.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אתה החלטת ברגע שהוא התחיל לקבל הד תקשורתי, שזהו, זאת הבעיה של השחקן. הוא לא מתעסק בכדורגל. בפועל הסבירות שזה הגורם המשפיע ביותר על המצב של ראשפורד כיום הוא אפסי - וספק גדול מאוד מאוד מאוד אם זה גורם שיש לו השפעה כלשהי בכלל.

לגבי אם עדיף לכם למכור אותו או לא, קטונתי. אבל זה שאתה דוחף את הMBE שלו לכל דיון זה כבר לא קשור לכלום חוץ משמרנות.

oranfu ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  5. alexshw Member

הוא גם לא טיפל זמן מאוד ארוך בפציעה הרצינית שלו ונסע עוד ליורו. פגע גם בבריאות, יתכן פגע גם ביכולות עתידיות שלו, שכן הוא שחקן שחי על מהירות. פגע בקבוצה. אני רק מביע את תחושותיי ולתחושתי גם זה היה קשור לענייני יח"צ שהנה הוא מוכן גם פצוע לעזור לנבחרת של המדינה שלו.
    הוא מאוד יצא מפרופורציה של תרומה לקהילה, שעל פניו זה דבר מבורך.

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/22
  6. k_700 Member

להיפך,
    הכי לא פוגבה ומארסיאל. הוא נראה מדוכא ומאוכזב מעצמו. גם כשיצא ראו את זה וגם אחרי שהחמיץ.
    בפרסונל הוא שחקן שמאוד רוצה לעמוד בציפיות, מאוד רוצה להצליח במועדון שגדל בו.
    הוא מאוד מאוכזב מעצמו. אם היה מגיב כמו מארסיאל ופוגבה לא היית רואה אותו גם מתייחס ליכולת שלו בפוסטים ארוכים בטוויטר, פשוט היית רואה אותו שם זין.

7. k_700 Member

הפציעה שלו היית בכתף.
    מה הקשר בכלל לפגיעה במהירות? לא טיפל בפציעה שלו הרבה זמן כי הקבוצה שלך היית בנוייה עליו הרבה מאוד זמן והוא לא רצה לזרוק לך זין באמצע עונה ולצאת להחלמה של 3-4 חודשים.
    הביקורת עליו היא שהוא לא הסכים לעשות את זה על חשבון היורו, טורניר נבחרות של פעם ב4 שנים שבו אנגליה סומנה להגיע עד לסוף.
    איזה חוסר אכפתיות. mbe, ma ba.

תנגב כבר ת׳חמאה ימאוס.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

זה שלא טיפל בפציעה שלו זאת אשמתו?
    צר לי, זאת לחלוטין אשמת המועדון.

בסוף יש פה שחקן שמשחק ה-מ-ו-ן משחקים, בלי מנוחה ממש גם כשהוא פצוע, כי המועדון שלו מתנהל בחובבנות.

הפעילות החברתית שלו לא פוגעת ביכולת המקצועית שלו. אפשר לחשוב שהוא עסוק 12 שעות ביום בפעילות הזאת. מקסמום של המקסימום הוא מקדיש לכך שעה ביום.

אני מניח שהוא שחוק, ממש, גם פיזית וגם מנטאלית מאיך שהמועדון מתנהל.

k_700 אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

אז הפרידה טובה לשני הצדדים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

10. yakov_y YNWA

רק לציין שאנחנו מדברים על שחקן שכבש בעונה שעברה 21 שערים ונמצא לראשונה בקריירה בירידה תוך כדי שהוא עובר פציעה ומיעוט דקות.
    600 דקות בליגה העונה וכבר מוחקים עונות טובות של דאבל פיגרס.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

מספרים גם אני יודע וגם את מהלך הקריירה. הוא לא התקדם כמצופה, הוא לא פיתח את המשחק שלו, אינטלגנציה שלו לא מספיק טובה לקבוצת טופ. הוא שותף מלא לכישלון וחידלון של שנים.

12. k_700 Member

יש לו באיזור ה150 שערים ובישולים ב285 הופעות אצל מאמנים ליצנים.
    והוא בן 24.

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/22
  13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא "שותף" לכישלון. הוא תוצאה של הכישלון, הוא סובל מהכישלון. הוא לא גרם לו. זה לא שחקן בוגר ומוכן שקנית וציפית ממנו להוביל את הקבוצה. זה ילד שהיית צריך לפתח. ולא טיפחת. האשמה היא על המועדון, לא עליו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

האשמה של המועדון כמובן שהוא טיפש ועודד דשדוש וחידלון במגרש ואף העניק על כך חוזים מצוינים,אבל שוב רשפורד נמצא רחוק מהמקום שציפו ממנו והיוזמה להכנס לפוליטיקה היא שלו.

https://pbs.twimg.com/media/FI2yESAXEAIF6dl?format=Xxx&name=small

15. avdz7 Member

אני לחלוטין מסכים איתך וגם אני קראתי את הפוסט. לא סתם אני אוהב אותו, אני לא באמת חושב שהוא מהחומר של פוגבה או מרסיאל, רק טענתי שהשפת גוף הרעה שהוא משדר מזכירה את השפת גוף שלהם.

הבעיה שלו כרגע היא בעיקר מנטלית.
    הוא כופה על הקבוצה פעולות אישיות שלו רק כדי שכאשר זה יצליח יראו שהנה ראשפורד חזר.
    בפועל זה פוגע בקבוצה, וזה לא מקדם אותו. זה נראה כמו עוד מהלך של ראש בקיר, אחד מיני רבים.

כדורגל זה משחק קבוצתי, ועד שלא יגיע מאמן שיכניס את זה טוב טוב לראש של כל שחקן ושחקן, אז גם בגזרת ראשפורד, גרינווד וסנצ'ו - לא נזכה לראות התקדמות.