Le Tour De France 2011

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏2/7/11.

1. guyholl Member

שלק היום בטווח של 2-3 ק"מ תקף 3 פעמיים, ואחר כך ב5-6 ק"מ הנותרים הוא לא תקף אפילו לא פעם אחת כשבמהלכם הוא התעסק יותר באח שלו מאשר במרוץ. אז אין לי ספק שהוא היה מסוגל להוציא מעצמו לפחות עוד התקפה אחת רצינית אבל זאת ממש לא הפעם הראשונה שהוא לא הולך עד הסוף בגלל אחיו. אני משוכנע שאם לדוגמא לקונטדור היה את הרגליים של שלק היום, הוא היה לוקח לפחות חצי דקה מאוונס, באסו ווקלאר.

אוונס כרגע פייבוריט לזכייה בטור. הוא נראה מצויין בשבועיים הראשונים' אף אחד מהשלקים לא הצליח לקחת ממנו יותר מכמה שניות בשתיים מתוך ארבעת הMTF שיש לנו בטור השנה ואסור לשכוח שמחכה לנו עוד קטע נג"ש של 42 ק"מ ששם הוא שני רק לקונטדור בקרב הפייבוריטים. אז כן, יכול מאוד להיות שהשלקים יצליחו לנער אותו באלפים ולפתוח את הפער שהם זקוקים לו, במיוחד שלאוונס יש היסטוריה של ימים רעים בהם הוא מאבד דקות, אבל כרגע, אוונס נמצא בעמדה עדיפה עליהם בקרב על ראשות הGC.

הקטע של מחר ממש לא פשוט כמו שהוא נראה שלכל אורכו צפויות לנשוב רוחות צד במהירות של 50 עד ל80 קמ"ש. וכשהפלוטון כל כך עייף, זה יכול לחולל דרמות רבות(והתרסקויות, הרבה התרסקויות).

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/11
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול עוד דיברו על ההתרסקות של טן דאם. הטלוויזיה ההולנדית החליטה לא לשדר את התמונות של הרוכב הפגוע אחרי ביקור בבית החולים. רוכב אחר של רבובנק, בראם טנקינק (לא רוכב בטור הזה) כתב בטוויטר שטן דאם אמר לו שהוא נראה כמו רוקי אחרי קרב...כשרואים את התמונה הבאה אפשר לדמיין את זה:

http://media.nu.nl/m/m1ezqs9aadsd.Xxx

טן דאם ינסה היום להתחיל בקטע, אבל לא ברור מה מצבו. יש לו מספר תפרים בפניו ואתמול אמרו שהוא סובל גם מנפיחות. למרות הכל אין לו שברים.

3. shlomydavid מנהלים

http://www.thomasjamesholidays.co.uk/wp-content/uploads/hungred-post-thumbnail//images/live/Tour-De-France-2011-tour_de_france_logo.Xxx

מארק קאבנדיש ניצח בקטע ה-15. תומאס ווקלר שמר על החולצה הצהובה.

מארק קאבנדיש (בריטניה, HTC) חגג היום ניצחון רביעי בטור דה פראנס 2011, אחרי שניצח היום בקטע ה-15, 192.5 ק"מ בין לימוז' למונפלייה.
    אחרי ספרינט מצויין, קאבנדיש חצה ראשון את קו הסיום לאחר 4:20:24 שע'.
    המסלול בקטע ה-14 כלל עליה אחת בדרגת הקושי הקלה ביותר.
    כמו שהתרגלנו מהקטעים המישוריים בתחילת המירוץ של השנה, גם הפעם קיבלנו פריצה של חבורת ספרינטרים כבר בהתחלה, אך כ-15 קילומטרים לסיום כל מה שנותר ממנה היו ניקי טרפסטה ומיכאל איגנייטיב שנשבר שישה קילומטרים לסיום. לעומתו טרפסטה החזיק מעמד כמעט עד הסוף, אך שלושה קילומטרים מקו הסיום גם הוא נבלע בתוך הפלוטון.
    בשני הקילומטרים האחרונים קיבלנו ספרינט מרתק כאשר מספר רב של רוכבים ניסו את מזלם במטרה לזכות בתהילה של זכיה בקטע ובנקודות דירוג בקרב על החולצה הירוקה. הבולט והמאוכזב שבהם היה פיליפ ז'ילבר שפרץ אך כוחותיו אזלו והוא איבד את ההובלה מהר מאוד.
    קאבנדיש היה זה שלבסוף ניצח בספרינט וזכה בקטע כולו. טיילר פארר (ארה"ב) ו-אלסנדרו פטאקי (איטליה) הגיעו במקומות ה-3-2 בזמן זהה.
    קאבנדיש המאושר פירגן לקבוצתו ואמר: "לא הייתי יכול לעשות את זה לבד, הקבוצה עשתה עבודה מדהימה. היה סיום קשה ומסובך, בעיקר כשכל הגדולים היו לידי, אבל בזכות הקבוצה הצלחתי לעשות את זה".

* בזכות ספרינט המצויין הגדיל קאבנדיש את הפער בראש טבלת הספרינטרים וברשותו 319 נק'.
    שני אחריו עומד חוסה חואקין רואחס עם 282 נק', ובמקום השלישי פיליפ ז'ילבר שרחוק 71 נקודות מהחולצה הירוקה.
    כשנותר עוד קטע ספרינט אחד מובהק (קטע הסיום אל השאנז אליזה) נראה שקאבנדיש יכול להיות בטוח במעמדו כספרינטר המצטיין של המירוץ.

* תומאס ווקלר הגיע בזמן זהה למנצח וימשיך ללבוש גם מחר את החולצה הצהובה.
    בדירוג הכללי ווקלר מקדים ב-1:49 דק' את פרנק שלק, ב-2:06 דק' את קאדאל אוונס וב-2:15 דק' את אנדי שלק.
    אלברטו קונטאדור נשאר בדירוג הכללי במקום ה-7, אבל הוא עדיין 4:00 דק' אחרי ווקלר ו-1:45 דק' אחרי אנדי שלק.

* ואנאנדרט ימשיך ללבוש מחר את החולצה המנוקדת.

* ריגוברטו אוראן (קולומביה) בן ה-24 וחצי ימשיך ללבוש מחר את החולצה הלבנה.

http://d.yimg.com/i/ng/sp/ap_photo/20110717/all/l5330575.Xxx
    קאבנדיש חוגג על הפודיום את הניצחון הרביעי בטור

http://d.yimg.com/i//ng/sp/eurosport/20110717/25/c67f826e31956aa2a300f3022e6f7bc5.Xxx
    ווקלר נשאר עם החולצה הצהובה גם בתום הקטע ה-15

* היום יהיה יום מנוחה בטור דה פראנס.

* ביום שלישי יתקיים הקטע ה-16 בטור בין סיינט שאטו לגאפ (162.5 ק"מ).
    הקטע נמצא כולו במגמת עלייה.
    העליה הקשה והמשמעותית מכולן תגיע לקראת סיומו של הקטע, בה יטפסו הרוכבים לפיסגה בגובה 1,268 מ' (קטגוריית הקושי 2).

4. guyholl Member

האם זה הקטע בו אוונס זוכה בטור? עוד חצי דקה על פראנק שלק, עוד דקה על אנדי שלק, יש לו כבר שתי דקות על קונטדור והוא נראה הרוכב הכי חזק מבין כל המועמדים הגדולים כשהוא לא צפוי להפסיד יותר מדי זמן אם בכלל מול קונטדור, והוא צפוי לקחת לפחות דקה על כל אחד מהשלקים בנג"ש. מה שכן, אם קונטדור ימשיך להשתפר בקצב הזה, הוא עלול לעשות הרבה מאוד נזק ליתר הפייבוריטים.

מה שבטוח, הולך להיות מעניין בארבעת הקטעים שנותרו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/11
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

השלקים ממשיכים לדבר בתקשורת ואוונס עושה את העבודה. אני הלכתי לעשות דברים אחרים ונענשתי...
    כשהקבוצה של עשרת הרוכבים ברחה היה די ברור שהם הולכים לבד לפיניש, אני בתומי חשבתי שהכל סגור...

פתחתי אחרי איזה שעה את הטלוויזיה ואני רואה בדיוק את אוואנס דופק ספרינט...ואני עוד קיוויתי שהאחים שלק כבר סיימו את הקטע...הפתעה לא נעימה, אבל האחים פשוט צריכים להתחיל להתחרות ולא לדאוג אחד לשני. במצב מסוים הדבר יכול בהחלט לעזור, אבל כרגע אנחנו רואים שהמטבע גם יכול ליפול בצורה מאד לא נעימה.

הגיע הזמן שממחר האחים יתחילו לתקוף ואולי הדבר היותר חשוב שאנדי יעזור לפרנק. כרגע אין לאנדי כבר הרבה קלפים בידו, הוא לדעתי בבעיה. אוונס וקונטאדור עוד עלולים להלחם לבד על התואר כשווקלר אולי יצליח לגנוב את המקום השלישי. ואז מה יישאר לאחים? נאדה!

מבחינתי ונראה לי שיש פה קונזנצוס, קאדל אוונס פייבוריט. אפשר בהחלט לא לאהוב אותו, אבל מבחינתי מגיעים לשלקים יותר ביקורת מאשר לאוונס. מייקל בוחרד אמר בטלוויזיה ההולנדית שאם קונטאדור לא היה תוקף אוואנס לא היה בורח. זה כנראה נכון, אבל האחים שלק פשוט הורסים את הטור לעצמם. מה שקרה בפלאטו דה בייה רק מחזק את זה.

בימים הקרובים נראה המון דרמה וגם מזג אוויר קר, גשום ואפילו מושלג. הרוכבים יעברו כנראה גהנום, אבל לא נראה לי שכרגע יש אנשים שמוכנים להמר נגד קאדל אוואנס.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/11
  6. h2z Member

לא ראיתי פה אזכור על העבודה שעושה קבוצת HTC highroad (קבוצת של קאב). במרבית הקטעים כשהייתה בריחה של 4-5 דקות ויותר, לקחו חברי הקבוצה (בעיקר הצמד דאני פייט ולארס באק) את ההובלה של הפלוטון והצליחו בכל המקרים להדביק את הבורחים ואף להשאירם הרחק מאחור. אפשר היה לראות גם על הפנים שלהם כמה מאמץ דרוש ללחוץ ככה במשך חלק רב מהקטע. קבוצה מעולה שתמיד נמצאת בראש ודוחפת חזק מאוד את מספר 1 שלה - הקאב שהוא רוכב מצויין בזכות עצמו. מדהים גם לראות את הספרינטר השני של הקבוצה, מארק רנשואו, איך הוא כל פעם מצליח להזניק את קאב לסיום מנצח. זכור לי בעיקר הנצחון בפריס ב-2009 בו נראו השניים בספרינט בודד לקו סוף, מדהים.

קונטאדור והאחים שלק כרגע עוד לא עשו את הצעד שלהם מסיבה פשוטה: הם מחכים לקטעים המכריעים באלפים. גם בקטע של היום אלברטו הראה ניצוצות של הכושר שלו - אני בטוח שזה היה רק טיזר למה שעומד לבוא! מצפים לנו כמה ימים מאוד מעניינים לדעתי...

7. shlomydavid מנהלים

http://www.thomasjamesholidays.co.uk/wp-content/uploads/hungred-post-thumbnail//images/live/Tour-De-France-2011-tour_de_france_logo.Xxx

ת'ור הושובד ניצח בקטע ה-16. קונטאדור מתקרב לפסגה. תומאס ווקלר שמר על החולצה הצהובה.

ת'ור הושובד (נורבגיה, גרמיין סרבלו) ניצח הערב בקטע ה-16 בטור דה פראנס 2011, 162.5 ק"מ בין סיינט שאטו לגאפ.
    להושובד שחצה את קו הסיום בזמן של 3:31:38 שעות, היה זה ניצחון שני בטור השנה.
    אחרי יום המנוחה חזרו הרוכבים למזג אוויר גשום ולמסלול שסימן את תחילת שלבי הטיפוס של האלפים.
    162.5 הקילומטרים שהחלו בעיר סיינט שאטו והסתיימו בגאפ, כללו בתוכם עלייה רצינית אחת בדרגת הקושי 2, אך לאורך כל המסלול הרכיבה הייתה במגמת עלייה.
    הסיפור המרכזי של היום הוא אלברטו קונטאדור ש-15 ק"מ לקו הסיום פרץ מהפלוטון וסחב אחריו את מתחריו העיקריים.
    תומאס ווקלר, אנדי ופרנק שלק וקאדל אוואנס אמנם הדביקו את קונטאדור, אך הוא לא ויתר ופרץ פעם נוספת כשרק אוונאס נשאר איתו.
    את קו הסיום חצה קונטאדור שלוש שניות אחרי אוואנס וביחד עם סמואל סאנצ'ז, הצמוד אליו בדירוג הכללי.
    מי שסבל מיום מאוד לא טוב היה אנדי שלק, שאיבד זמן יקר לאחר שהגיע יותר מדקה אחרי הספרדי.
    אדוולד בואסון האגן (נורבגיה) הגיע שני בזמן זהה למנצח, וריידר הסיידל (קנדה) הגיע שלישי, 2 שנ' אחרי הושובד.

* תומאס ווקלר הגיע 4:44 דק' אחרי המנצח, אבל ימשיך ללבוש גם מחר את החולצה הצהובה.
    בדירוג הכללי ווקלר מקדים ב-1:45 דק' את קאדאל אוונס ב-1:49 דק' את פרנק שלק וב-3.03 דק' את אנדי שלק.
    אלברטו קונטאדור עלה למקום ה-6 בדירוג הכללי, אבל הוא עדיין 3:42 דק' אחרי ווקלר ו-1:57 דק' אחרי קאדאל אוונס.

* ילה ואנאנדרט ימשיך ללבוש מחר את החולצה המנוקדת.

* מארק קאבנדיש ימשיך ללבוש מחר את החולצה הירוקה.

http://d.yimg.com/i/ng/sp/eurosport/20110719/25/c2b5f1c4ee4f80ff7d2a10b0b1088794.Xxx
    הושובד חוגג על קו הסיום את הניצחון

http://img855.imageshack.us/img855/3484/11881053390807201116571.Xxx
    ווקלר נשאר עם החולצה הצהובה גם בתום הקטע ה-16

* מחר יתקיים הקטע ה-17 בטור בין גאפ לפינרולו באיטליה (179 ק"מ).
    מחר יחלו שלבי הטיפוס האמיתיים של האלפים ובפעם הראשונה השנה יצא הטור מאדמת צרפת אל איטליה השכנה.
    המסלול יכלול חמש עליות בדרגות הקושי 1-3. העלייה הקשה והמפורסמת שבהן היא "הססטרייה", פיסגה בגובה 2,035 מ' (דרגת הקושי 1).

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטור הזה בהחלט התעורר היום לחיים, אחרי שהיה די שקט ופסיבי עד עכשיו בכל הנוגע להתמודדות על החולצה הצהובה. יפה לראות את ווקלר מחזיק מעמד, אבל קשה לראות את זה נמשך. כך או כך, צפויים עכשיו ארבעה קטעים פיצוץ. קונטאדור יצטרך לעשות משהו גדול כדי לנצח, כנראה גדול מדי. זה בהחלט בידיים של אוואנס, שכנראה צריך בעיקר לשרוד את האלפים כמו שצריך.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצת HTC קבוצה שבנויה בשביל קאבנדיש. היא למעשה בנויה אך ורק לקטעים המהירים במישור. ללא ספק שמדובר בעבודה נהדרת כדי לבנות מכונה כה חזקה. כעיקרון אין היום לקאבנדיש בקטע המומחיות שלו מתחרים אמיתיים. פה ושם יש רוכבים אחרים, אבל אפילו ספרינטר רציני כמו הוסהופט מנצח בטור הזה קטעים שלא תמיד הוכנו בשבילו.

לדעתי האחים שלק קיבלו היום מכה מוראלית כי קונטאדור ואוואנס ברחו להם בהר של הקטגורייה השנייה. אני מצטער, אבל אם האחים מחכים עוד קצת אז הם אולי לא יסיימו על הפודיום. אני אישית לא קונה את המחשבה שהם מחכים לאלפים. כן, אולי בפתיחת הקטע היום, אבל קונטאדור לא פראייר והוא הראה שהאחים אולי מפחדים לפגוע אחד בשני דבר שכרגע מכין את הקבר שלהם בטור הזה.

ראיתי את הקטע של שלומי (מהטלוויזיה ההולנדית) והיה ברור שלאחים פשוט לא היתה תשובה. אין לי מושג אם זה קרה בגלל שזה לא היה היום שלהם או בגלל שהם הופתעו והתקשו להעביר הילוך. אם זה האופצייה השנייה אני חושב שאולי הם הפסידו היום את הקרב כי ברור שבימים הקרובים קונטאדור, אוואנס, ווקלר ובאסו כבר יודעים איפה האחים רוצים לתקוף...

10. רמי Member

אני ממש לא חושב שהאחים שלק הפסידו את הקרב.
    הקטע שהיה אתמול, היה מושלם עבור התקפה של קונטאדור, והתאים מאוד גם סגנון של אוונס.
    עליה בדרגת קושי 2, באחוז טיפוס ממוצע של 5, לא משהו תלול מדי, שאפשר להם לרכב בקצב גבוהה. פרנק ואנדי מעדיפים פסגות הרבה יותר גבוהות,תלולות וזה בדיוק מה שלא היה אתמול. היתה לי תחושה שקונטאדור יתקוף, בדיוק כמו שהיה בקטע מוקדם מאוד שהוא תקף השנה ואז זה לא צלח.

אני עדין סקפטי מאוד לגבי הסיכוי של אוונס לזכות, אבל הוא כן הראה היום שהוא חזק מאוד ובהחלט מועמד רציני.

אני עדין חושב שבקטע שמסתיים בפסגה קשה וארוכה, alp d'uez, לא יהיה לאוונס/ווקלר/באסו/סאנצ'ז מה לתת נגד האחים שלק וקונטאדור - שאותו אני לא פוסל כי הוא הראה סימני חיים אתמול.

יהיה מאוד מעניין מהיום עד יום שבת. כל יום לדעתי צפויה התקפה של אחד הפייבוריטים, במיוחד לאור האירועים של אתמול. מבחינתי האישית, אני באמת מוכן להתפשר על הכל חוץ מקונטאדור, אבל אני עדין מאמין שפרנק ואנדי יכולים לעשות את זה.
    יש עוד קטעים הרריים מאסיביים שבהם הם יכולים לנער את שאר הדבוקה המובילה.

11. shlomydavid מנהלים

אדוואלד בואסון האגן ניצח בקטע ה-17. תומאס ווקלר שמר על החולצה הצהובה.

אדוואלד בואסון האגן (נורבגיה/סקיי) ניצח הערב בקטע ה-17 בטור דה פראנס 2011, 179 ק"מ בין גאפ לפינרולו Aבאיטליה.
    האגן סיים את העליה האחרונה ראשון ודהר אל קו הסיום כשהוא חוצה אותו אחרי 4:18 שעות.
    הטיפוס הרציני על האלפים החל עם 65 ק"מ מישוריים במסלול הכלל חמש עליות רציניות, שתיים מהן בדרגת הקושי 3, אחת בדרגת הקושי 2, את ה-"הססטרייה", העליה המפורסמת והקשה של היום, המדורגת בקטגוריית הקושי 1, וממש לקראת סיומו של הקטע עליה נוספת בדרגת הקושי 2 ואחריה ירידה אל העיר האיטלקית פינורלו, בו סיימו הרוכבים את הקטע.
    בואסון האגן נטל את ההובלה ב-10 הק"מ האחרונים עם פריצה נהדרת, אבל הסיפור האמיתי היה כמובן בפלוטון, שם ניסו המועמדים לתואר לבצע בריחות וסחפו אחריהם את כל היתר.
    אלברטו קונטאדור תקף וזכה לתגובה מאנדי שלק, וכאשר האלוף המכהן ניסה פעם נוספת הגיע תורו של פרנק שלק להדביק אותו.
    בסופו של דבר אף אחד מהפייבוריטים לא הרוויח זמן מול יריביו, והמאבק יימשך מחר.
    באוק מולמה (הולנד) סיים שני 40 שנ' אחרי המנצח, ואילו סנדי קסאר (צרפת) הגיע שלישי, 50 שנ' אחרי האגן.

* תומאס ווקלר הגיע 4.53 דק' אחרי המנצח, אבל ימשיך ללבוש גם מחר את החולצה הצהובה.
    בדירוג הכללי ווקלר מקדים ב-1.18 דק' את קאדאל אוונס ב-1.22 דק' את פרנק שלק וב-2.36 דק' את אנדי שלק.
    אלברטו קונטאדור נשאר במקום ה-6 בדירוג הכללי, 3:15 דק' אחרי ווקלר, ו-1:57 דק' אחרי קאדאל אוונס.

* ילה ואנאנדרט ימשיך ללבוש מחר את החולצה המנוקדת.

* מארק קאבנדיש ימשיך ללבוש מחר את החולצה הירוקה.

http://d.yimg.com/i/ng/sp/eurosport/20110720/25/f39f63fa9d4d84e8866545947011dfa9.Xxx
    האגן חוגג על קו הסיום את הניצחון

http://d.yimg.com/i/ng/sp/ap_photo/20110720/all/l5335773.Xxx
    ווקלר נשאר עם החולצה הצהובה גם בתום הקטע ה-17

* מחר יתקיים הקטע ה-18 בטור בין פינרולו לגליבייה סר שבאלייה (200.5 ק"מ).
    מחר ימשיכו הרוכבים לטפס באלפים, בקטע הכולל שלוש עליות, כולן בדרגת הקושי הקשה ביותר (HC), בגבהים של 2,744 מ' ו-2,360 מ', כשגם נקודת הסיום של הקטע בהר גליבייה סר שבאלייה נמצאת בגובה 2,645 מ'.

12. guyholl Member

אם מחר, בקטע שכולל שלוש פסגות בדרגת HC אחד אחרי השנייה, שכולם בגבוהה של מעל 2300 מטר מעל פני הים והסיום הוא הגבוהה ביותר בתולדות הטור, אם שם אוונס לא יאבד יותר מדי זמן לאף אחד מהפייבוריטים הגדולים, רק קריסה טוטאלית ולא סבירה במיוחד ביומיים האחרונים תמנע ממנו ניצחון בטור. אני אישית אהיה בעננים אם סאנצ'ז יהיה הראשון שיחצה מחר את קו הסיום ויקח כמות זמן מספיק משמעותית שתשאיר לו איזה סיכוי לניצחון לפני האלפ דואז, אך אני אסתפק בכל אחד שהוא לא אוונס. מה שבטוח, הולך להיות מענייןhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי יש הרגשה שיש סיכוי יותר טוב שקונטאדור עוד יסיים במקום השני בדרוג הכללי מאשר שנראה את אוואנס קורס. לדעתי זה לא יקרה. לא ראיתי עדיין שום רגע של חשש לקריסה אצל האוסטרלי. דווקא האחים שלק שרק דיברו הם אלה שכבר לא פעם התקרבו לסוף הטור שלהם.

אני לא עד כדי כך קטנוני כדי לא להעריך את מה שקונטאדור ואוואנס בנתיים מראים. האחרון אולי לא תוקף, אבל הוא לא מדבר בתקשורת ובסה"כ עושה מה שהוא מטיב לעשות. רוכב משעמם כן, פטפטן כמו האחים מלוקסמבורג, לא. גם את קונטאדור מעולם לא אוהב, אבל אני כן מעריך את הרצון שלו לתקוף אפילו ברגעים לא צפויים. על זה כן צריכים להוריד לו את הכובע. הוא לא רוכב א-לה ארמסטרונג שהיה צריך 8 רוכבים שיעבדו בשבילו כדי שהוא יאיץ בקטע האחרון. קונטאדרו מזכיר בקטע הזה הרבה יותר את פאנטני מאשר האמריקאי שזכה בשיא זכיות בטור.

לגבי היום. ממה שהבנתי נראה ביומיים הקרובים המוון מזג אוויר חורפי. אתמול ירד בפסגת הגאליבייה שלג, אבל הוא נמס במהלך היום. מזג אוויר קיצי לא נראה היום שם...

מילה אחרונה על אתמול. הרוכבים פחדו מהירידה של 'קול דה פרמרטינו', אבל אפילו אם הירידה מסוכנת לרוכבים יש את האחריות לנהוג בזהירות. יש לי יותר בעיה עם הנהג שפגע בפלצ'ה והוחלנד מאשר בירידה זו או אחרת. כשנזהרים נשארים בחיים...כן היה מצחיק לראות איך היבר ואחר כך ווקלר נכנסו לגינה הפרטית של איזה בית. למזלם השאיר בעלי הבית את הגדר פתוח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אז מה יקרה היום? אני מעריך שקונטאדור יחזור לתקוף אלא אם כן השלקים עושים זאת יותר מוקדם. בכל מקרה יהיה מעניין.

14. h2z Member

אנדי שלק אמר שהוא לא אהב את הבחירה לסיים כמה קטעים עם ירידות, בטענה שזה מסוכן מדיי לרוכבים. מארגן הטור שאל אותו בציניות מה היה קורה לו היו מבטלים גם את הסיום בעליות הקשות. אתמול הראו האחים שלק שבירידה הם מפגרים הרחק מאחור אחרי המובילים - קונטאדור ניצל את החולשה שלהם והצליח לברוח. היום הסיפור הולך להיות שונה - AC כנראה הולך לעשות את המהלך המכריע שלו וליטול את ההובלה בדירוג הכללי.

15. רמי Member

אתמול האחים שלק הראו את ההפך הגמור. הם הצליחו להדביק את הפער של סאנצ'ז וקונטאדור.
    אם כבר אז לדעתי אתה מתכוון לשלשום, שאנדי איבד דקה לקונטאדור ברידה בתנאים קשים מאוד, ופרנק איבד 25 שניות.

הקטעים של היום,ומחר מבחינת אנדי ופרנק הם על הכל או כלום כי ברור לכולם שאין להם שום סיכוי בTT.

לי יש תחושה רעה מאוד, ולדעתי התואר ילך שוב לספרדי.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/11