NBA: מיאמי היט זוכה באליפות הסטורית

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏28/10/03.

1. George Best Member

כמה נחמד שהקבוצה שלי היא מארחת את האולסטאר
    איזה אולם מדהים הטויוטה סנטר
    בנתיים יוסטון עם 5 נצחונות רצופים אחרי פתיחה עלובה
    כרגע היא בפיגור 3(35-32)בלוס אנגלס מול הקליפרס המעולים.מקגריידי עם 19!ב8מ10 מהשדה

מחצית,שוויון 49
    מקגריידי עם 25 נקודות!!

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/05
  2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה יופי שיש עוד אוהדי יוסטון..
    אבל מה לא יופי?שמובלי וקאסל האקסים שלנו דופקים לנו את הרצף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה היה ברור שיוסטון תחזור לעצמה, אבל מול הקליפרס המפתיעים הולך להיות קשה, להערכתי הניצחון יהיה של לוס אנג'לס!

מהעבר השני של לוס אנג'לס גם הלייקרס חוזרים לעצם 8 ניצחונות מתוך 9 המשחקים האחרונים מדברים שפה ברורה, אבל....
    הלייקרס לא יהוו פקטור במאבק על האליפות!
    אין לי ספק שהם יהיו לפחות ברבע גמר המערב אולי אפילו חצי גמר מי יודע, אבל שהיריבות שלך נקראות פיניקס סאנס, סן אנטוניו ,אפילו מינסוטה ויוסטון והקליפרס...קשה לי לראות את קבוצתו של פיל ג'קסון עוברת אותם..ואפילו לא הזכרתי את סקרמנטו ואת סיאטל המגמגמות!

בקיצור עד שלא יגייע איזה סנטר ברמה, או אפילו פאוור פורוורד הלייקרס יהיו נחמדים לא יותר...וגם זה תלוי במר בראיינט!

4. Waters Member

לדעתי הלייקרס יביאו כמה שחקנים טובים בפברואר, מה שהיא צריכה ודחוף כמו שלירן אמר זה סנטר טוב. גם פוואר פורוורד ואם אנחנו כבר קניות אז שיביאו איזה גארד נורמאלי (אולי שאראס...?)

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני כבר הצבעתי-מזרח:
    בן וואלאס
    ראשיד וואלאס
    לברון ג'יימס
    דויין וייד
    וינס קרטר
    מערב:
    יאו מינג
    קווין גארנט(השחקן האהוב כעלי)
    סטיב נאש
    מאנו ג'ינובילי
    כרמלו אנתוני

6. EL Capitan Member

וואלה לא ידעתי שאפשר לדון בפורום הזה גם בענפי ספורט אחרים. אני מאד מאד אוהב את הNBA. עד לא מזמן הגבתי בפורום אחר בNBA, אבל הפסקתי להגיב שם. אם יהיה לי כאן עם מי לדבר, אני אשמח לתרום את הידע שלי גם בNBA. אבל עם כל הכבוד, תגובות כמו שראיתי בעמוד הזה לא יגרמו לי להגיב כאן וחבל. ובגלל זה אני לא יפנה לאנשים בשמות, אבל יבקש: מי שלא מבין בNBA, שלא יגיב בבקשה (ואני לא יתקן עכשיו את הטעויות, כדי לא לתת לכם להבין למי התכוונתי, כדי שאף אחד לא יפגע).

בינתיים יש לנו עונה די בסדר. התופעה הבולטת היא ההחלשות המשמעותית במערב. בעונה שעברה המעבר של שאק למיאמי הוא זה שהתחיל את הכל. העונה אבל זה פשוט בולט מאד. יש כמעט איזון בין שתי האיזורים.

האכזבות שלי בינתיים העונה הם בגלל שתי פציעות של אמארה ושאק, שבגללם פיניקס התקשה מאד בהתחלה ומיאמי עם מאזן לא טוב. ואם מדברים על מיאמי, אני מאמין שואן גנדי החליט ללכת בעצמו, אולי בגלל שהוא פשוט לא רוצה להתעסק בכל זה. כמובן, שהפתיחה הרעה השפיעה, אבל ריילי בקשר מצוין עם ואן גנדי והוא לא זה שגרם לו לעזוב כמו שאמרו כאן.

ההפתעה הכי גדולה מבחינתי עד עכשיו היא ההורנטס. כריס פול פשוט ענק. ביחד עם ג'יי אר סמית המצוין הם משלימים קו אחורי פשוט מצוין. והרבה בזכות פול, ההורנטס מאד מפתיעים והם עם כמעט 50-50.

אגב, ראיתי כאן דיבורים על הלייקרס, אז סתם שתדעו, הם בינתיים נכנסים לפליאוף וזה אולי מראה עד כמה המערב נחלש העונה. הם משתחלים במקום השמיני ודנבר מאיימת עליהם.

ולא רוצה להרחיב יותר מדי. כבר יצא לי במילא הודעה ארוכה. אני מקווה שיש כאן כמה אנשים שאוהבים NBA, ואם כן אני אשמח לכתוב כאן.

7. SeRgInHo Member

אוי ואבוי וויזרדס מדרדרים מיום ליוםhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    סיפור ההצלחה של עונה שעברה כנראה לא יחזור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

8. Paolo Maldini שחקן ותיקים

וואלה לא שמתי לב שיש פה דיון NBA.
    גם אני חובב של הליגה הטובה בעולם, לא מבין ברמה גבוהה אבל נהנה לראות מדי פעם את המשחקים בלילה ומשתדל לעקוב אחר המתרחש.
    הקבוצה המועדפת עלי היא הדטרויט פיסטונס.

מישהו ראה את המשחק אתמול? איך שמחתי שמקגריידי קלע את הזריקה הזאת. אני פשוט שונא את הלייקרס!

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא חסר שונאי הלייקרס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    ומצד שני גם תומכי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx , כמוני!
    מה נגיד ומה נאמר, מזל הוא חלק מהעונה, אתמול המזל היה בצד של יוסטון, אבל ניחא, אני עדיין מעודד מההתעוררות של הלייקרס שהוכיחה שאומנם היא מאד תלוייה בקובי אבל לא רק בו!

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כן, גם אני אוהב את הNBA ובעיקר את הלייקרס.
    ביום שבת לפנות בוקר ESPN שידר את המשחק מול וושינגטון בסטייפלס סנטר, בו ראיתי את המחציתת השנייה. עקב מיעוט השידורים, זה היה המשחק הראשון של הלייקרס שראיתי העונה, ויש לציין שממש נהניתי-בראיינט קלע 41 נקודות וכל הקבוצה נראתה טוב. הלילה הפסד מעצבן ליוסטון, אבל לא נורא, אני מאין שבסוף נביא רכש ונגיע לפלייאוף.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ועוד משהו-רון ארטסט מאינדיאנה "גאוות ישראל" פייסרס עלה לי השבוע על העצבים. למי שלא יודע, האידיוט שהרס לפייסרס את העונה שעברה אחרי שחבט באוהד דטרויט והושעה, אמר שהוא מתעב את מאמנו, ריק קרלייל, ורוצה לעבור לקבוצה אחרת-כנראה ניקס. אחר כך הוא התנצל, אבל זה לא מוריד מכך שלדעתי מדובר באדם הכי קטן בליגה.
    ובנימה יותר אופטימית-בשבוע הבא יתארח בתוכנית "אחד על אחד" לארי בירד. נקווה שדני ענבר יתרכז יותר בקריירה הנפלאה של "איש הציפור" ופחות בהסתגלות של ידידו הטוב, שאראס, אבל לצערי כמעט ואין סיכוי שזה יקרה.

12. Waters Member

רון ארטסט שחקן שתמיד מעורב בשטויות. אם זה קטטות וריבים במיוחד...
    אני ממש לא רוצה שהוא יגיע לניקס (מי שלא יודע, אני אוהד הניקס).
    לדעתי הגיע הזמן שהניקס סוף סוף יעשו קניות חכמות ולא יביאו שחקנים עייפים או בעיתיים כמו ארטסט.

13. barca! Member

ארטסט נשאר בסוף באינדיאנה
    מה לדעתכם יהיה גמר המזרח וגמר המערב?
    ומה לדעתכם יהיה הגמר בין אלופת המזרח לאלופת המערב?
    לדעתי במזרח זה יהיה דטרויט מול מיאמי
    במערב זה יהיה סן אנטוניו פיניקס(מתי אמארה חוזר)
    הגמר לדעתי יהיה מיאמי-סאן אנטוניו למרות שכמו שזה נראה עכשיו דטרויט היו מנצחים בסדרה אבל אני אלך על הפתעה

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חבל על הזמן של כולכם...דטרויט זה הצ'לסי( בליגה האנגלית הכוונה) של NBA ....
    סן אנטוניו תשחק מולם בגמר!

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיטרויט טובים אבל הם ממש לא ה"צלסי" של הNBA
    לדעתי סן אנטוניו יקחו אותם בסדרת פלייאוף.

בארסה,ארטסט נשאר באינדיאנה -זה לפחות מה שהסוכן שלו אמר אבל לא נראה לי שאחרי מה שהוא
    אמר על קרלייל ואחרי מה שג' אוניל אמר עליו הוא יישאר..הוא שחקן עם אופי ממש בעייתי
    ולא נראה לי שקרלייל מת על שחקנים כאלה...אני מאמין שהם יכולים להשיג עליו משהו נחמד בטרייד.