NBA: מיאמי היט זוכה באליפות הסטורית

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏28/10/03.

1. w2k1 Member

אותי מעניין מה לדעתכם החמישייה שכושר הנוכחי הכי טובים כרגע...
    לדעתי...
    מייק ביבי, קובי בראיינט, לברון ג'יימס, דירק נוביצקי, שאקיל אוניל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Alexander Hleb Member

קובי בראייינט עם שיא קריירה של 62 נקודות!!!!!!!!
    וזה עו לא הכל, הוא לא שיחק שנייה ברבע הרביעי!!!!!!
    32 נקודות ברבע השלישי!!!!
    הלייקרס ניצחו את דאלאס 90-112

3. barca! Member

קובי בראיינט ענק
    62 נקודות פששש יא אללה
    איזה שחקנים אתם מכירים שקלעו יותר מזה שמשחקים היום?(שאלה רצינית)

4. Alexander Hleb Member

אף אחד.
    קראתי שהאחרון שעבר את ה-60 היה דיויד רובינסון והוא עשה את זה ב-92/3
    כידוע הוא פרש לפני איזה שנתיים

5. Waters Member

מדהים, זה אולי מראה כמה המצב של הלייקרס עגום.
    הוא פשוט השחקן היחדי שלהם. אם היום הוא נפצע הלייקרס בצרות צרורות.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

האדמירל גם נראה לי היחיד בNBA שעשה קוודרופ דאבל[ככה קוראים לזה?] שזה אחד אחרי טריפל דאבל
    כי הוא גם הביא איזה 10 חסימות..הוא היה שחקן ענק!

תראו מה קורה עם בחירת הדראפט מס' אחד קוואמי בראון..איזה ביזבוז של הוויזרדס על בחירה אחת מהגרועות.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם האקים אולאג'וואן קלע קוואדרופל דאבל.

8. EL Capitan Member

קובי קלע 62 נקודות? וואלה יופי. אחד השחקנים האנוכיים בליגה, אני שונא אותו. שחקן עם פול כשרון ואגו מפוצץ. העונה, שהלייקרס קבוצה מאד בינונית, הוא עוד יותר לא מוסר. וכשאין עליו שומר אישית קבוע לכל המשחק עם תכנית איך לשמור אותו, הוא פשוט מפציץ בלי הכרה, עם שלשות על הראש (חייב לציין שזה היה פשוט מדהים לראות את זה!). אבל קובי רק ממשיך להיות אנוכי ומגעיל. בנוסף, הלייקרס לא מצליחים טוב. וככה, שהלייקרס מתבססים על קובי, כששמים עליו שומר טוב שמנטרל אותו ובתוספת יום לא טוב שלו (ואגב, במשחק כזה אם הוא יראה שלא הולך לו, הוא לא ימסור, אלא ימשיך לזרוק ולזרוק), הלייקרס נלקעים לצרות. אם הם יעלו לפליאוף בסופו של דבר, זה יהיה מהמקומות האחרונים והם לא יעברו את הסיבוב הראשון, תהיו בטוחים בזה.

דיברו כאן על הגמר שיהיה, אבל זה לא ממש משנה. הספרס המשעממים צפויים לקחת שוב את האליפות, כי הם פשוט קבוצה כל כך יעילה שהיא מעצבנת. אם אתם באים בהשוואות של כדורגל, אז היא כמו יובה של הNBA (גם הצבע שחור-לבן...). במערב אני רואה רק את דאלאס ואת פיניקס יכולים עליהם, אבל זה כמעט בטוח שלא.

מהמזרח ה3 שיכולות לעצור אותה בגמר הNBA הן דטרויט, שנראית העונה מצוין עם שיפור משמעותי בהתקפה; מיאמי עוד התחילה את העונה לא טוב, אבל היא תשתפר והיא קבוצה חזקה, שבטוח תדבר בפליאוף; וקליבלנד של לברון, עלייה הייתי רוצה לדבר.

ביחד עם החיזוק שהגיע העונה לקאבס, קינג ג'יימס עשה עוד קפיצת מדרגה ענקית העונה והוא פשוט שחקן ע-נ-ק. רק העונה לברון ממש הראה לי למה כל כך דיברו עליו עם פוטנציאל להיות יותר גדול מ'אלוהים' של הכדורסל (אגב, לא מאמין שזה יקרה, אבל בהחלט יכול להיות שיהיה לו מקום כאחד הגדולים במשחק). איתו, הקאבס יכולים לדבר חזק מול הקבוצות הגדולות ובמיוחד בפליאוף, שם האיש יצטרך להוכיח את עצמו במאני טיים כווינר (הוא הראה העונה כמה משחקים בסדירה עם אופי של ווינר, אבל יש הבדל עצום בין רגע האמת, בפליאוף, לבין הליגה). וגם אם הוא יפגוש את דטרויט בגמר המזרח עם הגארדים שמסוגלים לשתק כל שחקן בהגנה (אבל לא אותו), הוא יכול להוביל את הקאבס עד הגמר הגדול (שם, לצערי, הספרס ינצחו את הסדרה ויזכו באליפות).

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/05
  9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

נערך...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/2/06
  10. אלי מתחן Member

דטרויט יותר חזקים מסאן אנטוניו, אולי לסאן אנטוניו יש ספסל רחב אבל החמישייה שלהם לא מתקרבת ברמתה לזאת של דטרויט. עונה שעברה האליפות שלהם הייתה הרבה בגלל הכבוד המוגזם של השופטים לג'ינובילי שמקבל עבירות על כל דבר באיזור שלו.

11. cityblues beter dead than red

למרות שלאורך השנים יש לי סימפטיה לקבוצת המיליונים מלוס אנג'לס,יש לי הנה סימפטיה דווקא ליריבה העירונית הקטנה(כן,כמו הסיטי,אבל לסיטי יש היסטוריה מאוד עשירה)הקליפרס.
    אני שמח לראות כל בוקר על ההישגים שלהם למרות שבשבוע האחרון הם חזרו לבינוניות שלהם.
    אני אשמח לשמוע ממישהו שמבין עניין מה התחזית שלו שיקרה בפלייאוף,כי הם בטון יעלו לפחות מהמקום הרביעי במערב.

12. Riki Member

הבחור הזה מדהים, ראיתי אתמול (לפנות בוקר הכוונה) את המשחק עם חברים והייתי בהלם, איזה תצוגה מרהיבה.
    תשימו לב לנתון הזה, ברייאנט קלע במשחק 62 נקודות ודאלאס כולה קלעה רק 61.
    לא מובן לי למה פיל ג'קסון העדיף להוריד את ברייאנט לספסל ברבע האחרון ולא לתת לו להמשיך ולשבור שיאים.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/05
  13. Alexander Hleb Member

את מתכוונת שדאלאס קלעה 61 עד סיום הרבע השלישי?

14. Riki Member

כן, הכוונה שלי כל אותו זמן שברייאנט היה על המגרש.
    ברבע האחרון הוא ישב על הספסל.

15. Barcelona Member

אלן אייברסון, טרייסי מקגריידי.. מכיר?