NBA: מיאמי היט זוכה באליפות הסטורית

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏28/10/03.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

יוסטון מפסידה בהארכה בבית ללייקרס וככל הנראה מסיימת את הסיפור.

2. shmulikwe Member

קאסל נבחר לחמישיה השניה, גם ג'רמיין אוניל בעמדת הפורוורד, ואליו הצטרפו בן וואלאס מדטרויט, פג'ה סטויאקוביץ' מסקרמנטו, וטרייסי מגריידי מאורלנדו.

לחמישיה השלישית נבחרו רכז ניו אורלינס בארון דייויס, השוטינג גארד של מילווקי מייקל רד, שחקן ההגנה של העונה רון ארטסט מאינדיאנה, דירק נוביצקי מדאלאס ויאו מינג מיוסטון.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי קאסל היה עדיף על קיד ווואלאס היה עדיף על שאק...
    הבחירות האלה נהיות יותר מדי אוטומטיות בלי יותר מדי חשיבה..

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כוס עמאק עד שאני ער בשעות של פלייאוף לא משדרים את הסדרה המעניינת ביותר (דאלאס-סקרמנטו). באתי הביתה וראיתי את הרבע האחרון של מילווקי-דטרויט והתבאסתי, אני פשוט כל כך שונא את הקבוצה הזו, במיוחד את פרינס החויניה ואת המילטון העכברוש הזה. בכל מקרה התבאסתי לשמוע על הפסד הבית של דאלאס שגומר לה את הסיפור.... אוף חבל ממש רציתי לראות אותם בשלב הבא... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

5. ofer23 Member

קווין גארנט זכה ברוב קולות בתואר הMVP.
    KG זכה בתואר לאחר שקיבל 120 מתוך 123 קולות.

ועכשיו לפלייאוף:
    רק סדרה אחת בסיבוב הראשון עדיין לא הוכרעה והיא בין מיאמי לניו אורלינס. המצב בסדרה הוא 3-3 והמשחק השביעי והמכריע ייערך הלילה במיאמי.
    שאר תוצאות הסיבוב הראשון:
    אינדיאנה 4 - 0 בוסטון
    דטרויט 4 - 1 מילווקי
    ניו ג'רזי 4 - 0 ניו יורק
    מינסוטה 4 - 1 דנבר
    לייקרס 4 - 1 יוסטון
    סן אנטוניו 4 - 0 ממפיס
    סקרמנטו 4 - 1 דאלאס

בינתיים החל גם שלב חצי גמר האזורי:
    סן אנטוניו, בעזרת 30 נק' של טים דאנקן ניצחה 88-78 את הלייקרס ועלתה ל-0-1 בסדרה.
    הגנת הברזל של דטרויט עצרה את הנטס על 56! נקודות בלבד והביסה אותה 78-56 ועלתה אף היא ל0-1.
    הלילה ייערך המשחק הראשון בסדרה המסקרנת בין מינסוטה לסקרמנטו.
    אינדיאנה ממתינה למנצחת בסדרה בין מיאמי לניו אורלינס.

6. shmulikwe Member

סאן אנטוניו עלתה ל 2 0 על הלייקרס.. טוני פארקר משגע אותם עם המהירות שלו.
    דטרויט עלתה ל 2 0 על הנטס.. ההגנה שלהם פשוט טובה!
    מינוסטה הישוו בבית שלהם ל1 1 אבל עדיין אין להם את הביתיות.
    מיאמי ניצחה את ניו אורלינס 4:3 אבל עכשיו אינדיאנה מובילה עליהם כבר 2 0

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מילה אחרת לתאר את הניצחון של הלייקרס אתמול על סן אנטוניו חוץ משחיטה.
    לפני המשחק פארקר אמר שהוא צופה משחק מותח שבסיומו סן אנטוניו ידהימו את הלייקרס, אוניל עם 28 נקודות, והלייקרס עם 105 נקודות דרסו בקלילות את הספרס.
    גם ניו ג'רזי גברה בקלילות על דטרויד, ובשתי הסדרות המצב צומק ל2-1...

8. ofer23 Member

מיאמי ניצחה 87-94 את אינדיאנה בנצחון הבית ה-17 ברציפות שלה.
    מיאמי חוזרת לתמונה ומצמצמת ל2-1 בסדרה.

ועכשיו למותחן הגדול:
    מינסוטה ניצחה 113-114 את סקרמנטו בחוץ.
    2 דקות לסיום המשחק, מינסוטה הוליכה 87-100. סקרמנטו לקחה פסק זמן ויצאה ממנו כמו מלוע של תותח: ריצה של 2-12 בתוך דקה וחצי צמצמה ל99-102. כריס וובר מהקינגס דייק בשתי קליעות עונשין והוריד לנקודה בלבד. דרק מרטין מהוולבס נשלח לעונשין ודייק אף הוא בשתי הזריקות 17 שניות לסיום והחזיר לשלוש הפרש.
    ואז סטויאקוביץ' (29 נק') קיבל את הכדור וקלע שלשה ששלחה את המשחק להארכה.
    10 שניות לסיום ההארכה במצב של 111-114 למינסוטה נשלח סטויאקוביץ' לקו ודייק בשתי הזריקות, רק נקודה יתרון לזאבים. גארנט, הMVP של העונה קיבל את הכדור ועשה צעדים.
    סקרמנטו הלכה אל האיש החם שלה, סטויאקוביץ' שקיבל את הכדור 4 שניות לסיום ניסה לייצר זריקה אך נחסם ע"י טרנטון האסל.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שאני שונא את האסל כל הכבוד לו...

חוץ מזה אינדיאנה הייתה קרובה לעשות משהו דומה, היו לה איזה 5 שלשות בדקות האחרונות (אחת מהן פשוט מדהימה של מילר... הוא קפץ מהפינה אחורה ככה והיה כבר מעל איזה צלם באוויר, בכל זאת שיחרר זריקה שעפה מעל לקרש ואיכשהו צללה פנימה.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_Eyecrazy.Xxx פשוט מדהים), אבל מיאמי הצליחה לשמור על היתרון ולנצח.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את השלשה של רג'י, פשוט פנומנלי. רק חבל (או שלא - הייתי בעד מיאמי, יש לי סנטימנטים מובנים לעיר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) שעל כל שלשה שהפייסרס דפקו הגיעו שתיים מהקו של מיאמי מהצד השני. דאייר מה דעתך על דויין וייד ממיאמי? כולה רוקי אבל כבר סוחב על עצמו את הקבוצה (יחד עם למאר אודום המלך) ולוקח זריקות מכריעות עם הרבה ביצים וקרח בורידים. אני מאוד מתרשם ממנו בכל משחק שאני רואה אותו. זאת בניגוד אגב לקיירון באטלר (בחירת הדראפט הראשונה של ההיט מלפני שנתיים), שהיה שחקן טוב בקולג'ים (יוקון אם אני זוכר נכון) ונחשב לבחירת דראפט מצוינת, אבל ב.נ.ב.א הוא די נעלם והפך לשחקן אפור ולא בולט.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן נכון קצת היה חבל לי על אינדיאנה... אבל מצד שני אני לא סובל את הקבוצה הזו ככה שזה מתאזן.

בהיט בנו קבוצה לא רעה בכלל ובניגוד לקבוצות אחרות (דנבר עד העונה, למרות שהעונה הם פגעו) הם יודעים להשתמש בבחירות שלהם בחכמה.
    קארון באטלר מתחיל לפרוע שטרות, אתמול הוא נתן משחק מצוין והיה בין הטובים אצל ההיט.
    סך הכל קבוצה לא רעה, שגם אם היא תעוף בסיבוב הזה היא תדבר חזק בעונות הבאות (לא בשיא הרצינות אבל עדיין תהיה בין החזקות במזרח).

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מדהים מה שקרה לפנות בוקר במשחק ה-5 בין הספרס ללייקרס....

2 סלים בשניות האחרונות.. פשוט אין מילים מי שלא ראה חייב לראות מתישהו את הסיום המדהים של המשחק הזה.

I LOVE THIS GAME

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

פישר הוא לא האבא, הוא הסבא של הווינרים! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_bigsmurf.Xxx בכל אופן, ניצחון 74-73 (תוצאה נמוכה, ככה שמעתי) ללייקרס שמובילים 3 - 2 ויתרון הביתיות הוא שלהם עכשיו כשניצחון במשחק הבא (בטח מחרתיים) בסטייפלס סנטר בל.א. יביא להם מקום בגמר המערב.

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כל כך מצטער שלא ראיתי בלייב את המשחק היום, שארפ פראייר לעומת מה שהיה!
    5.4 שניות לסיום נקודה ללייקרס (בראיינט 11 שניות לסוף שם סל), חוץ לספרס דאנקן מקבל כדור ותוך כדי נפילה מעלה את סן אנטוניו ליתרון ואת כל האוהדים לשמיים. נותרו 0.4 שניות וכדור ללייקרס ליד הרחבה של הספרס והם לקחו 3 טיימאאוטים רצופים, מה שהגביר את המתח. חצי שניה לסוף, לספרס יש עבירה לתת לפני העונשין!!! בראיינט מושך שני שחקנים ופישר מוציא כדור מהיד לסל תוך כדי תנועה ותפיסת הכדור, היו לו בסך הכל 0.4 שניות. הבאזר צילצל מאייה לדעתי אחרי שהכדור עזב את היד (ככה מראה גם הריפליי) אבל הכדור נכנס והספרס היו פשוט המומים! אולי לא מאייה, אבל לא יותר מ- 3 מאיות זה בטוח, אפילו בהילוך מאוד איטי רואים שהכדור מילימטר מחוץ ליד של פישר כשהלוח מהבהב באדום.
    פשוט מדהים.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי אני פשוט בהלם....
    הייתי באיזו מסיבה בלילה, ושמה ראיתי את המשחק עד לקראת סוף הרבע השלישי. עזבתי את המסיבה אחרי עוד שלשה של הלייקרס, וכשהם היו ב+16. כל הדרך החוצה דיברנו על הלוזריות של ס"א וכל מיני כאלה. כשהגעתי הביתה המשחק כבר נגמר אז הלכתי לישון. עכשיו לפני כמה שעות ראיתי את השידור החוזר מבערך אמצע הרבע השלישי (בלי שאני יודע כמובן כמה נגמר, כשיש כמה דקות של חפיפה שראיתי פעמיים), כשאני מנסה להמר כמה הלייקרס יגמרו. ראיתי את החזרה של ס"א והייתי בהלם, בסוף בסל של דאנקן צעקתי "מההההה????" איך זה יכול להיות? כל המשחק אני חושב לעצמי שהוא השחקן הכי מגעיל שיש, משחק כל כך לא יפה, והנה הוא קולע את הפוקס הזה. כל הטיים אאוטים של הלייקרס ואני חושב לעצמי שהסיכוי שהלייקרס יקלעו הוא בערך כמו הסיכוי שאני אקלע סל מחצי מגרש בבעיטה. הנה מוציאים את הכדור לפישר והוא קולע, ואני פשוט בהלם, איזו צרחה שמתי... פשוט לא יאומן, איזה סל, איזו וינריות....