NBA 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏2/7/22.

1. DRORIKO Member

בצד השני של כדור הארץ נבחרת צרפת מפרקת את כל הטורניר, כולל את הכוכבים של קנדה, כשרודי גובר מקבל 5 דקות למשחק. כזה שחקן מיותר. אמרתי כבר שמינסוטה צריכה לעשות עליו טרייד. אם לא עליו אז על הדביל השני. השאירה את שניהם עם החוזה המנופח שלהם. Go figure.

2. k_700 Member

כן אין ספק, טרייד שלא הוכיח את עצמו.
    לא ראיתי את צרפת מפרקת שום קבוצה באמת בטורניר.
    כמה שחקנים בטורניר טוב אצלה, אתלטים, קשוחים בדרך לטבעת ומנצלים משחקים צמודים.

כמובן שגם נהנים מהקהל.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

יש מצב אחי, אבל אני עדיין חושב שמינסוטה היו צריכים לעשות טרייד עליו או על KAT. אין חולק על התרומה שלהם לאיפה שמינסוטה הגיעה אבל לדעתי השניים האלה ביחד בחמישיה תוקעים את מינסוטה מלעשות את ה-NEXT STEP

ואם כבר מינסוטה ו-NEXT STEP אנתוני אדוארס. זה לא סוד שהאיש שחצן לא קטן. לפני הטורניר האולימפי הוא הכריז שהוא הולך להיות הפנים של הנבחרת, שיש בה את לברון, סטף ודוראנט. וזאת לא ההתבטאות השחצנית הראשונה והשניה שלו. אין לי בעיה עם שחקנים שמחזיקים מעצמם, להיפך, אבל לאנט יש הרבה מאד מה להוכיח. נחנק היום נגד סרביה, נחנק במונדובסקט, נחנק נגד דאלאס. כשרון גדול אבל אם הוא רוצה גם להפוך לשחקן גדול הוא צריך לפתח ממבה מנטליטי. כרגע זה רק גמבה.

4. k_700 Member

מה זה התרומה שלהם? התרומה של גובר הפכה את ההגנה שלהם לטובה בליגה, חד וחלק.

לקחו סדרה קשה מול דנבר, הפסידו לקבוצה עם כוכב מנוסה ומבושל יותר בגמר מערב.
    קורה. אדוארדס בן מחזור של דני, הרבה לפני השיא.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

שלא תבין, אני הכי רוצה שאנט יהפוך למה שמקווים שהוא יהפוך. מאד אוהב את הסגנון משחק שלו. אבל שירגיע קצת עם התעופה העצמית. הוא עדיין לא קובי.

6. צ. שיף Member

7. Roma מנהלים

8. DRORIKO Member

9. DRORIKO Member

קופץ לי סרטון של כוכבי ה-NBA באיזה טורניר של הליגה בפיליפינים. הארדן שם נראה כאילו הוא אכל את ראסל ווסטברוק. אני לא אתפלא אם הוא ישאר לשחק שם גם אחרי הטורניר.

10. k_700 Member

11. yakov_y YNWA

קיץ שלם בלעדייך ובלי הפיסטונס, היה נוח, היה כיף, למה להקפיץ את הדיון ?! עד שחזרתי להיות אדם נורמלי.

טופיץ לא יישחק העונה נכון ?
    כמות כישרונות פסיכית יש להם, לא הגיוני.

אם זאת חשוב לזכור, לבנות קבוצה צעירים מוכשרת זה מקצוע אחד, לבנות קבוצה לאליפות זה מקצוע אחר לגמרי.
    בראד סטינבס לדוגמא עשה בהצלחה את האליפות, יש הבדל עצום בין לדעת להשלים לסופרסטאר שלך מה חסר לו לבין לבחור בעין כישרונות.

ממפיס לדוגמא הייתה קבוצת כישרונות, המעבר לאליפות עוד לא הגיע ולא בטוח שהבינו שם מה חסר למוראנט וג'קסון להביא אליפות.

12. k_700 Member

נראה לי שהם עשו שני דברים במקביל:
    -1. לקחו את הכשרונות הכי גדולים על הלוח בדראפט(אפילו בפער).
    ממש לא רלוונטי אם טופיץ׳ יחזור בסוף העונה או ישב שנה בחוץ. לא הייתה להם שום בעיה לחכות שנה עם צ׳ט, יעשו את זה בשמחה עם כשרון שהיה צריך להבחר טופ 5 בדראפט והדרדר לעשיריה שנייה.
    -2. ניסו לעשות כל מה שיכלו במה שהיה לקיץ הנוכחי להציע להם לעמדות החסרות כדי להוסיף נסיון ואיכות להווה לכוכבים הצעירים שלהם.

האם זה שווה אליפות כבר השנה? אי אפשר להגיד את זה, אבל בשלב הזה אי אפשר להצביע על אף קבוצה אחרת בליגה ולהגיד היא האלופה של 2025 בוודאות ולא לצאת דביל.

קח, תנסה ללמוד קצת למה אלכס קארוסו זו הברקה נדירה עבורם.
    https://x.com/The_BBall_Index/status/1830757601132322947

https://x.com/The_BBall_Index/status/1832569543304343828

https://x.com/The_BBall_Index/status/1832901731962806467

״ממפיס לדוגמא הייתה קבוצת כישרונות, המעבר לאליפות עוד לא הגיע ולא בטוח שהבינו שם מה חסר למוראנט וג'קסון להביא אליפות.״

תשב על כסא רגע שלא תקרוס לי מרוב דופאמין.
    ג׳ה מוראנט לא רלוונטי לכדורסל בשנה וחצי האחרונות, זה הפיל שבחדר שפספסת בלמה ממפיס הכשרונית לא התחברה למעבר לקטגוריית האליפות ומתחרותיה.
    תנסה לחסוך בדמגוגיות, עדיין חם פה בספטמבר.

בוא, אם שיי מתחרפן ועכשיו לא ישחק שנתיים גם העסק באוקייסי יקרוס ואז תוכל לחגוג לי שהטרייד על קארוסו היה כשלון(אתה הרי תעשה את זה).

13. Roma מנהלים

בהחלט אפשר להצביע על בוסטון כפייבוריטית. וודאות אין בחיזוי שתלוי בכל כך הרבה משתנים אבל יש ניחוש מושכל.

בטוח הקונפרנס המזרחי,
    הניקס התחזקו, לא מספיק. תיבודו כבר יידאג להביא אותם לפלייאוף סחוטים וגמורים.
    פילי עם ג'ורג' ואמביד זה פשוט לא. פציעות זה ההימור הבטוח אצלם.
    הבאקסגם מאוד פציעים ופשוט לא עמוקים מספיק.
    כל השאר חבל לבזבז את הזמן, יש קבוצות שיתקדמו אבל לא ברמה של לשרוד סדרה עם בוסטון בהנחה שהם בריאים.

דנבר נחלשו.
    מינסוטה וOKC בשלות? אני בספק.
    אם קליי מתחבר ונשאר לו דלק במיכל אז אולי נשחזר את העונה שעברה.
    פיניקס זה עובד ב2K ואולי בעונה הסדירה אם יהיו כשירים.

אם צריך להשקיע כסף, בוסטון. יש להם את הסיכוי הכי טוב לזכות באליפות.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  14. k_700 Member

פייבוריטית יש בכל שנה.
    שנה אחרי האליפות של הלייקרס היינו פייבוריטים, שנה אחרי האליפות של יאניס הם היו פייבוריטים, שנה אחרי האליפות של דנבר הם היו פייבוריטים(אני אגב הימרתי עליהם לאורך כל העונה), בוסטון עכשיו הפייבוריטים.
    לפי הערכה שלי אין פה פייבוריטים מוחלטים, הפערים בצמרת קטנים ואני קצת מפקפק שברוסטר של בוסטון יש את מה שנחוץ(בעיקר מבחינת אופי) לעשות בק-טו-בק.
    יש סיבה שמספר מועט מאוד של קבוצות עשו את הדבר הזה ולרוב מצאת שם שחקנים בטופ 5 all time עם אופי שלא ראית באמת מאף כוכב בבוסטון לאורך הקריירה(וכדי לחסוך רעשי רקע, הוליידי לא כוכב, הוא שחקן מסייע מדהים עם אופי מדהים, כמו רוברט הורי).
    נזכיר גם שבוסטון לאורך כל העונה תצטרך לרדוף אחרי הצל של פציעה של פרוזינגיס שיכולה לחסל הכל וזה חתיכת קוף לסחוב.

הניקס עשו מהלכים משמעותיים והחוזה שהצליחו לסגור עם ברונסון עוד יכול להשאיר להם רזרוות תוך כדי העונה. זו עוד קבוצה שיכולה להטיס את בוסטון בסדרת פליאוף ואף אחד לא יהיה מופתע.

צריך לדעת להעריך כוחות עולים, רעב ובשלות.
    מאוד יכול להיות שנראה מיניסוטה, דאלאס ואוקייסי עוד יותר בשלות.
    את העומק הכי מסוכן בליגה, לפחות בצד ההגנתי יש לדעתי לאחרונה וכרגע עוד לא מדברים על זה מספיק.
    זה יגיע תוך כדי העונה.

אני מעריך שגם יוסטון הולכת לטפס יפה כמה מקומות יפים במערב, שפרד זו בחירה יפה מאוד עבורם, יהנו מאוד מהיציבות בקליעה שלו ליד הטורקי.

לא טענתי שאין פייבוריטית לאליפות, בוסטון תהיה כזאת. היא בטח לא פייבוריטית ברורה בפער על כולן לעשות בק טו בק. אם יעשו? אני אפרגן מאוד, זה לא נראה כמו typical density בnba שמשאיר משהו לדורות הבאים.

15. MaxAaRons Member